Nemoci

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
jachym
Příspěvky: 6
Registrován: 12. 12. 2006 16.57
Bydliště: Morava

Nemoci

Příspěvek od jachym »

Nehraju tu dlouho, ale svět tady se mi líbí, je jiný než jinde,člověk se musi přizpůsobit, ale je zase takový libivý ,živý , prostě pěkný. Děsně mne ale naštvala nemoc co dostala moje Tarja, teda fakt různé lečení mě stalo přez 2000 zl. Lektvar na zanět žaludku např, daval jsem zlato i kněžim v chramu, než mne někdo prostřednictvim kněžky upozornil že to nepomůže, tak jsem přestal do knězů investovat. Fakt s takovouhle šilenou nemocí jsem se nikde nesetkal ( neni už ta realita přehnaná ?) Je to tu fajn chtěl bych hrát dál, ale pořád jsem blil, a mlatil s sebou o zem. Tak raději Tarja spáchala sebevraždu u skretů , snad až příjde o tu strašnou sumu expů, tak bude zdravá.
Pravda mohl jsem si něco ještě přečíst o nemocech tady , ale nemam zase tolik času abych se to tak moc učil nazpaměť, raději se budu učit vyhlašky do práce, ta má přece jenom přednost, tady by to mohla být vic zabava , než těžkej real život.
No doufam že mne tady za ten přizpěvek moc nerozsekate, nikoho jsem nechtěl naštvat ani pohoršit. Jinak se Těšim že si zase někdy tady s Váma zahraju.
Pěkný den Jachym :clover:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nemoci jsou popsané IC ve hře. Kdo chce může se dočíst jak to s nimi je, jak která dlouho trvá než se přetrpí (tj. pokud by se tvoje postava začala o nemoc zajímat tak mohla zadarmo zvědět že jí to za zhruba tolik a tolik dnů přeje), jak která se může do které přetransformovat když není léčena, na kterou je lék, na kterou je modlitba a na kterou není nic, jak která činnost sběru/dolování když se přehání (tzv. harvestování) vede k onemocnění atd...

Navíc je celkem podrobné info na webu. Takže myslím že nejsou přehnané, přesně plní svou roli.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět