NWN2?

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

tak eště pár obrázků, je to fakt hezký....omlouvám se za velikost ale nechtěl sem ničit detaily
Obrázek

všimněte si krásně vykreslenýho a deformovanýho odrazu ve vodě

Obrázek

tohle je dělaný ve free camera modu, bohužel nejde dát níž a nejde se zbavit toho kolečka pod postavou, v jinejch modech to neni problem

Obrázek

konec všeho rovnýho, placatýho a pravoúhlýho, když si dá WB práci, i cesta může bejt prošlapaná :smile:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Ja nějak nevim, mně se zase tak grafika tak nelíbí, ten styl prostě.… A to ovládání je příšerný :no: čekám čekám, až se na tom bude dát rozumně dělat... chjo
Cenzanni
Příspěvky: 138
Registrován: 6. 11. 2006 19.41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cenzanni »

Mně se grafika zamlouvá, hned bych vyzkoušel :dribble:
Morgan Te'len

Kovan syn Helburův
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

nekoukej na obsah, to sou screeny z oficialní kampaně, voni to maj takový rozjásaně pohádkový ale neni problém to udělat photterovsky temný :evillaugh:

ovládání je příšerný, hlavně toolu, lokace eště dou ale dělat itemy nebo npcčka je fakt očistec :angry:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

photter píše:nekoukej na obsah, to sou screeny z oficialní kampaně, voni to maj takový rozjásaně pohádkový ale neni problém to udělat photterovsky temný :evillaugh:

ovládání je příšerný, hlavně toolu, lokace eště dou ale dělat itemy nebo npcčka je fakt očistec :angry:
Njn ta pohádkovost se mi nelíbila no, uvidíme co kdo vykouzlí ;)

A o toolsetu mi radsi nemluv :biggrin: NIcmene taky na nem pracujou a snad to castecne zachranej sikovny pluginy...
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

pluginy...hmm, některý vypadaj super ale většinou každej překompilovávaj ke každý nový verzi, už se mluví o buildu 904 nebo kolik to bylo, zas žádnej z těchdle nepojede :-/
myslim, že pokoušet se vo nějakou seriozní tvorbu bude mit cenu tak za půl roku nejdřív, tohle je fakt prealfa, dobrý tak na vomrknutí, nic víc
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Mě se ne a ne ty screeny zobrazit... :dry:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Mě se NWN 2 nějak taky nezalíbily. Přesně jsem to nedefinoval, ale určitě už nároky hry. Jinak asi celkově ovládání. Ale vypadá to hezky na nějaké nadupanější mašince.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Lidi, nevíte někdo, zda vůbec bude někdy nějaký český PW na NWN2?A jestli jo tak za jak dlouho? Pul roku...rok..3???
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

No, mně se to nepodařilo (NWN2) ani rozchodit, pořád dostávám nějakou hlášku o chybějícím 3D, přestože můj šaman tvrdí, že mašina to všechno má.

Nemáte někdo typ co s tím?
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

DenGrasse píše:No, mně se to nepodařilo (NWN2) ani rozchodit, pořád dostávám nějakou hlášku o chybějícím 3D, přestože můj šaman tvrdí, že mašina to všechno má.

Nemáte někdo typ co s tím?
reinstal game drivery a nebo chran buh restnout systemale kvuli nwn2 to nema cenu si myslim hál jsem je a jenom ta první jakoby část (pro nezasvěcené obléhání vesnice) mě s prominutim tak na***la po stránce ovládací umělé inteligence a jinejch věcí že jsem ji odinstaloval a možná až bude nějakej pw nwn *zasní se* třeba 2EQ nebo tak něco takji třeba instnu tot muj názr na nwn2
//EDIT JEŠTĚ PLS NAPIŠ PŘESNĚ TU HLÁŠKU CO TI TO HÁZÍ MOŽNÝ ŽE TVOJE GRAFICKÁ KARTA NENI PODPOROVANÁ HROU TAKŽE BYS POTOM MUSEL PŘELSTÍT HRU POMOCÍ JINEJCH ALTERNATIVNÍCH OVLADAČŮ TŘEBA
Naposledy upravil(a) sciorp dne 6. 11. 2007 13.58, celkem upraveno 1 x.
PODPIS
Ome
Příspěvky: 57
Registrován: 29. 3. 2007 22.03

Příspěvek od Ome »

Lidi, nevíte někdo, zda vůbec bude někdy nějaký český PW na NWN2?A jestli jo tak za jak dlouho? Pul roku...rok..3???
Neco malo informaci najdes zde http://www.neverwinter.cz/modules.php?n … le&sid=471


____________________________

Coincidentia oppositorum
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

sciorp píše: //EDIT JEŠTĚ PLS NAPIŠ PŘESNĚ TU HLÁŠKU CO TI TO HÁZÍ MOŽNÝ ŽE TVOJE GRAFICKÁ KARTA NENI PODPOROVANÁ HROU TAKŽE BYS POTOM MUSEL PŘELSTÍT HRU POMOCÍ JINEJCH ALTERNATIVNÍCH OVLADAČŮ TŘEBA


jo jo bylo to tim přelstil jsem ji instalací nové grafické karty …. :crazy:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Na gamespotu se me zaujalo video tykajici se druheho datadisku k NWN2 Storm of Zehir:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/neverwin … tag=;img;1

Narozdil od prechozich kampani NWN toto ma byt open world, takze si hrac s partickou bude moct vesele cestovat po mape :smile: Doporucuji skouknout vsem zajemcum o NWN2 :clover:
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Jojo, Storm of Zehir vypadá velmi zajímavě, konečně podíváme i někam jinam než do Mečového pobřeží. Líbí se mi nový způsob dialogů, kde si můžete vybírat mluvčího a hlavně nový způsob cestování po světě, kde se využívají skilly k vyhýbání se monstrům nalézání věcí atd.
Bratrstvo zabanovaných!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Me osobne od NWN2 odrazuje predevsim neoblibena verze pravidel ktera ma sice mnoho prinosu ktere jsou ale spis v radu drobnosti [lepe a vyrovnaneji rozvrzene klericske domeny, par novych featu predevsim me osobne v predchozi verzi schazejici monkey grip] na ukor vetsich problemu s balancem kouzel, class a predevsim spousta neoblibenych zmen veci ktere v minule verzi fungovaly zcela bez pro0blemu.


Kazdopadne rozhodne je to zabavne vyzkouset, kdo by mel zajem o to vyzkouset si NWN2 na kvalitnim svete pak potrebujete NWN2 a datadisk Mask of Betrayer a nejnovejsi patch. Kvalitni cesky PW svet bohuzel nenajdete ale pro ty jez si alespon trochu veri na RP v anglictine mohu doporucit skvely RP server

http://www.alandfaraway.org/

A land Far Away
Obsahuje ctyri svety z toho dva pro NWN1 a dva pro NWN2 - vzdy jeden verejny a jeden privatni. Na privatnim je opravdu masivni DM podpora [celkem vice jak 20DM] a jsou tam vybirani zkuseni a overeni hraci z verejneho serveru. Nicmene i na tom si muzete zahrat velmi kvalitni RP.

Osobne mohu vrele doporucit navic RP v anglictine mi prijde jako jeden z nejzabavnejsich zpusobu jak se v ni zlepsit a naucit komunikovat.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

O ALFA jsem uvažoval už v NWN 1, ale nějak to tam odumíralo a bylo málo hráčů. Nedávno jsem koupil NWN2, ale zase se mi tam pro změnu nechce samotnýmu, takže pokud by někdo měl zájem, tak to můžem prubnout
Bratrstvo zabanovaných!
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

NWN 2, naprosto šílená kamera, se kterou se mi prostě nedaří sžít. Mám pocit jakoby nějak nekontrolovatelně přeskakovala. Další věc je zvětšení postav, které jsou sice propracovanějí, ale díky tomu se opticky "zkracuje dohled" postav. Nová kouzla jsou graficky hezčí, ale souboje s magií vypadají jak výbuch v továrně na rachejtle a zvyšují nepřehlednost bojiště. Zkoušel jsem český projekt NWN2 serveru a nějk mně to nechytlo. ZAprvé nejsem ten poverbuidlový mlátič a zadruhé, nedalo se to skoro hrát, protože jsem nedokázal uhlídat kameru a podobně. Možná je to i slabým stroječkem.
Ten anglický server můžu ze zvědavosti zkusit, a procvičit english :o) Díky za Tip.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Jája CZE píše:NWN 2, naprosto šílená kamera, se kterou se mi prostě nedaří sžít. Mám pocit jakoby nějak nekontrolovatelně přeskakovala. Další věc je zvětšení postav, které jsou sice propracovanějí, ale díky tomu se opticky "zkracuje dohled" postav. Nová kouzla jsou graficky hezčí, ale souboje s magií vypadají jak výbuch v továrně na rachejtle a zvyšují nepřehlednost bojiště. Zkoušel jsem český projekt NWN2 serveru a nějk mně to nechytlo. ZAprvé nejsem ten poverbuidlový mlátič a zadruhé, nedalo se to skoro hrát, protože jsem nedokázal uhlídat kameru a podobně. Možná je to i slabým stroječkem.
Ten anglický server můžu ze zvědavosti zkusit, a procvičit english :o) Díky za Tip.
Hele, co se kamery tyce, taky mi vadilo standardni nastaveni, ale kdyz si zakliknes moznost free/volna kamera, tak si kameru ovaldas ty sam a neni vubec vazana na pohyb postavy. Normalne si ji pak muzes odzoomovat a sledovat to z pekne vysky a hrat jako RTS :biggrin: Tak jsem to hral ja.

Na nwn2 me nadchly predevsim dva nove classy, ktere bych straaasne moc rad videl v nwn1, ale to se asi nestane :ermm: V nwn2 to byl warlock a v nwn2:mob pak spirit shaman, popr. spirit shaman/stormlord :smile:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Ja uz jsem to tam zkousela, pak jsem prisla o jeden disk a s tim i instalacku NWN2 a protoze tu na CD mam jen samotne NWN2 bez datadisku tak cekam az se mi datac dotaha.

Pak si s vami rada zahraju nicmene mam vymyslenou pomerne asocialni a nesnasenlivou postavu tak necekejte moc interakce. ;]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět