Piti a jidlo v dobe sytosti

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Piti a jidlo v dobe sytosti

Příspěvek od Alcatraz »

tak sem si sel koupit jidlo a piti a rovnou sem jedno snedl a vypil i kdyz sem nemel hlad ani zizen. A ejhle asi po 10minutach: "zacinas mit zizen".

Chova se to jako, by se neresetoval nejakej citac. Mam screen.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Piti a jidlo v dobe sytosti

Příspěvek od labir »

Alcatraz píše:tak sem si sel koupit jidlo a piti a rovnou sem jedno snedl a vypil i kdyz sem nemel hlad ani zizen. A ejhle asi po 10minutach: "zacinas mit zizen".

Chova se to jako, by se neresetoval nejakej citac. Mam screen.
Jaké pití to bylo? Jinak existuje mez sytosti a plnosti, ale projevovat se žízeň začne až po chvíli. Jaké jsi rasy a co to bylo za pití?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Re: Piti a jidlo v dobe sytosti

Příspěvek od Alcatraz »

Labir píše:
Alcatraz píše:tak sem si sel koupit jidlo a piti a rovnou sem jedno snedl a vypil i kdyz sem nemel hlad ani zizen. A ejhle asi po 10minutach: "zacinas mit zizen".

Chova se to jako, by se neresetoval nejakej citac. Mam screen.
Jaké pití to bylo? Jinak existuje mez sytosti a plnosti, ale projevovat se žízeň začne až po chvíli. Jaké jsi rasy a co to bylo za pití?
elf, voda

kdyz mam zizen a napiju se (jedna lahev) tak to vydrzi bez zizne dlouho.
ale tady sem ji vypil predcasne a chtelo to dalsi hned potom.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Zkontroloval jsem jak vodu tak skripty a jsou v pořádku. Buď jsi byl tak vyžíznivělý, že ti jedna lahev nestačila, nebo jsi měl v té chvíli lag a ta lahev se neprojevila.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

ja mel podobny problem se spanim. spal jsem i restoval a behem chvilky jsem byl: zacinas byt unaveny. neslo by to spani a restovani nejak spojit? ten spanek pouze leci zivoty, ale neodstranil mi unavu ani opilost ani neobnovil zvlastni schopnosti. to vse udelal az resting. kouzelnici at si medituji pomoci hulky emoci.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

mutiny píše:ja mel podobny problem se spanim. spal jsem i restoval a behem chvilky jsem byl: zacinas byt unaveny. neslo by to spani a restovani nejak spojit? ten spanek pouze leci zivoty, ale neodstranil mi unavu ani opilost ani neobnovil zvlastni schopnosti. to vse udelal az resting. kouzelnici at si medituji pomoci hulky emoci.
Spánek (ten přes spací pytel) obnovuje jen fyzické síly. Psychycké (kouzla, meditace, speciální featy) se obnovují meditací (tlačítkem v menu). Spojovat ani předělávat se nebudou. Ta chvilička aby sis sednul a zameditovat nikoho nezabije. Naopak to vypadá celkem dobře když po spánku ještě chvilku rozespale sedí. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno