Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od The_Balrog »

Díky za dnešní výpravu všemu osazenstvu a Ogarovi. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Morgie »

Taky všem děkujuu! Bylo to fajné a bavilo mě to. 🍀
Sranda a napětí :)

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

Takže nastal čas sejmout všechny mouchy jednou ranou. Poslední týdny bych chtěl poděkovat všem těm aktivním hráčům bez kterých by hra na eq byla velká nuda. Určitě je mezi těmi co pro svět dělají něco a přitom sami nejsou DM hráč postavy Ningue. Takže děkuji.


Dále musím poděkovat DM, jejich změny ve hře a slibované rozšíření pomohlo nejen osvěžit paletu předmětů ve hře ale nicméně otevřelo spousty možností výdělku pro postavy a různé kooperace mezi jednotlivými postavami.

Chtěl bych jmenovitě zmínit OGARa a ač máme dost odlišné názory v tom co je správné/fér/logické má na svědomí tyto změny a proto DÍKY.

Co se týče ARTOa tak abych byl zcela upřímný co se týče tvé práce. První lokace mi přišla prázdná ALE, TADY VELKÉ ALE, to co následovalo dále bylo bohaté a promakané a dávám klobouček dolů.

No a dále díky všem těm co si najdou čas a hrají. Bolvar, Nat, Tin, Zyra, Oswald, Pepi, Marv no a samozřejmě i Monika a Trevor.

Velké díky
WooDoo
Příspěvky: 141
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Re: Poděkování

Příspěvek od WooDoo »

Taky se přidávám =) A díky úplně všem :thumbup:
Marvin Dall
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Děkuji arciředitelce za přednášku Magické Akademie a všem co si ji přišli poslechnout :clover:
A ještě větší poděkování za Akademické listy, je to parádní výtah událostí, pěkně sepsané, výstižné a poutavé :clover:
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Já díky všem kdo dorazili na přednášku, po dlouhý době jsem měl opět trochu trémy jakobych měl přednášet živě IR :D ale nakonec jsem se do toho dostal a byla to zábava pro mě tak jsem rád, že i pro vás! Díky
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

Ogar píše: 17. 11. 2022 9.29 A ještě větší poděkování za Akademické listy, je to parádní výtah událostí, pěkně sepsané, výstižné a poutavé :clover:
Jo, tohle se mi fakticky moc líbilo. Super snaha a super počteníčko. Doufám, že to bude pravidelně a není to naposledy, co si můžeme listy koupit.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od The_Balrog »

Díky za nové lázně, vypadá to tam moc pěkně. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Ačkoliv byla včerejší výprava naprosto prodělečná ve všech ohledech a vlastně za to vůbec nestála, já si to díky vám co jste přišli, i tak užil. Tak doufám, že už dneska nejste tolik zklamaní co včera a děkuju za hru :smile:
Screenshot 2022-12-15 at 23.03.21.png
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Já jsem dneska možná ještě víc zklamanej než jsem byl včera :ermm:
Nicméně ano, v takovém rozpoložení postav to byla celkem i zábava i přesto, že se nic nenašlo a má postava třikrát chcípla :megalol: :clover:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

BlueOne píše: 16. 12. 2022 12.07 Já jsem dneska možná ještě víc zklamanej než jsem byl včera :ermm:
Nicméně ano, v takovém rozpoložení postav to byla celkem i zábava i přesto, že se nic nenašlo a má postava třikrát chcípla :megalol: :clover:
Ššššš
Screenshot 2022-12-16 at 11.48.34.png
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Re: Poděkování

Příspěvek od eqileus »

Ty dvě smrti před výpravou se nemůžou počítat! Já sem tam šel s postavou pro adamantium a to má, takže takovej nezdar to nebyl... Ale po předchozí návštěvě sem taky čekal víc... Jako nasvícená trhula uprostřed chrámu a prázdná... to zamrzelo po takovém boji no.
Lonewar
Příspěvky: 216
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Lonewar »

Díky všem za včerejšek. Hlavně za rychlost a účinost v boji. Smrtící tornádo jak má být. :shout: :smile:
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 373
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Děkuji za aukci! Atmosféra moc pěkná. Bylo vidět, že s tím muselo být dost práce i pro DM. Určitě pořadatelé byli taky nervózní, že se to prodlužuje, ale to je takova klasika no :) a je škoda, že nebyl čas na všechny věci, ale měli jste toho sakra dost :D
A děkuji, že Zyra skončí na ulici :D
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

Skvělá akce, děkuji všem organizátorům, vím jaké je to trápení!

No jinak co se týče Zyry, asi ji uvidíme pracovat noční směny ve staré čtvrti :D
Munkunstrap
Příspěvky: 5
Registrován: 28. 6. 2009 9.07

Re: Poděkování

Příspěvek od Munkunstrap »

BlueOne píše: 19. 12. 2022 9.14 Děkuji za aukci! Atmosféra moc pěkná. Bylo vidět, že s tím muselo být dost práce i pro DM. Určitě pořadatelé byli taky nervózní, že se to prodlužuje, ale to je takova klasika no :) a je škoda, že nebyl čas na všechny věci, ale měli jste toho sakra dost :D
A děkuji, že Zyra skončí na ulici :D
Přidávám se s poděkováním , nakonec jsem rád, že jsem mohl být u toho... Ikdyž... no každopádně díky. : ) Děkuji DM, pořadatelům aukce a taky Oswaldovi :D za to, že jsem na dvacet minut mohl přičichnout k životu na vysoké noze.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Díky, že jste dorazili. Vím, že se to docela táhlo a bylo to asi vyčerpávající, zvlášť pro toho, kdo si nemohl přijít na svý. Za to se omlouvám. Počty předmětů jsem v průběhu asi tak o třetinu sesekal a myslím, že Eqi taky pár předmětů vyřadil, jinak by to bylo ještě delší. Jsem ale rád, že se účastnilo tolik postav a speciální díky chci věnovat Ogarovi a hlavně Artovi, kterej mi hrozně pomohl s chystáním, ale zároveň i dokonce aukci v průběhu krásně oživil.

(Zyra se podle mě octne v nějakým otroctví neplatičů)
WooDoo
Příspěvky: 141
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Re: Poděkování

Příspěvek od WooDoo »

Díky všem za dnešní výlet :clover: Byla to taková na pohodu odlehčená hra :smile: Velké díky taky hlavně DM za nezapomenutelný zážitek, takový opožděný vánoční dáreček :clap:
Marvin Dall
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Děkuji včerejším postavám u Píta za zábavnou RP debatu, která tam vznikla ohledně božství.

Vlastně bych rád poděkoval všem postavám, které se u Píta zastavili na delší kus řeči nebo se kterými jsem měl možnost prohodit za Píta pár slov. Díky některým vzniklo pár drobností, které jsou cennější, protože je vymyslel právě hráč a dávaly smysl. První z nich je, že se magické losy budou prodávat právě u Píta a ne na poště - Jag. Druhá, že vznikla Marvináda - Marvin. Třetí, že existuje chladící bedna na nápoje - Koniáš. Obecně mi však v paměti utkvěly i další postavy, jejichž přítomnost zpestřila nejeden den - Tinevane, Natalie, Bolvar, Zyra, Nimue, Ningue, Koniáš, Monika (ano i statické PC umí občas oživit hru).

Taky bych chtěl opožděně, ale přesto poděkovat Bolvarovi a Nimue za uspořádáni společenské události v podobě aukce.

Zároveň bych chtěl využit prostoru a poděkovat novým hráčům Elrien a Tychovi, kteří se stále statečně drží v našem prostředí a vedou si skvěle. Protože vás je víc, než jeden a nechci nikomu ubírat, tak děkuji všem, kteří těmto dvěma do začátku, s rozumem, pomohli ať už IC nebo OOC.

Dále bych rád poděkoval Marvinovi, který, když na to přijde, tak má v RP konverzacích nezapomenutelné a vtipné momenty. Dvorní šašek zní všelijak, ale myslím, že bez něj, by to nebylo ono a je to přesné.

Pak bych rád poděkoval Zyře za Akademické listy, mám je opravdu rád a vždy se těším, co bude nového. Někdy si až říkám, co všechno nevyhrabe.

Děkuji i Nimue, která nepromarní příležitosti k získání nových nádeníků nebo pomocnic a vždy pro ně najde nějaké využití. Je to svým způsobem takový pracák s noční tématikou a vážnou vedoucí.

Děkuji i TiNat za nevšední zábavné chvíle, které svou přítomností vlévají do hry. Tinevane zvlášť za krásně sepsaný příběh o sněhulákovi. Pokud budete mít možnost si jej přečíst, stojí to za to.

Děkuji i Artovi, že udržuje Kouzelnou cibuli při životě a že mi pomáhá s EQ, vlastně poslední rok se věnuje hodně i WB tvorbě a tu a tam oživí Tirian i přesto, že by mohl hrát nebo dělat jiné zajímavější záležitosti.

Dalo by se toho napsat ještě spoustu pozitivního, ale něco si schovám zase na jindy. Snad jsem na nikoho nezapomněl a pokud ano, ozvěte se, doplním.

PS: Díky i Ungovi, že vstal ze zimního spánku a objevil se opět na scéně, jako rakeťáci.

Pod čarou...
Děkuji všem, kteří nechali letos klidné fórum a veškeré své strasti, problémy a názory si nejprve promysleli a buďto nad nimi mávli rukou pro zbytečnost nebo třeba oslovili někoho, koho mají rádi, aby se svěřili. V případě nedorozumění nebo otázek je vždy možné napsat někomu z týmu, je to to nejmenší a nejsnazší, co můžete udělat. Mnohdy se vám uleví už ve chvíli, kdy to napíšete, protože to dostanete ze sebe ven a třeba přijde i uspokojivá odpověď - a když nepřijde, tak co, tak to vypněte a jděte ven a příště bude líp.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Morgie »

Rádo se stalo a rádo se hrálo (a bude hrát).

Taky všem děkuju, hlavně za srandu a nadhled, protože to je to, co je pro mě na eq nejlepší.

Oddech, zábava a přiměřené koření napětí a dobrodružství jsou věci k nezaplacení i když už na hru není tolik času a sil jako kdysi :))

Hezký nový rok vám všem! 🍀

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Odpovědět