Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Mata
Příspěvky: 2
Registrován: 21. 2. 2006 14.08
Bydliště: Budejce

Příspěvek od Mata »

Sveho muze miluji, rozdelit se nemůzem, po svete s nim putuji, vzdy si ve vsem pomůzem. Ac bylo mi tu s vami krasne, v Mithalliru v podhradi, ja nejsem na to skladat basne, kdyz me Tonny nehladi. Ja v srdci si vzdy uchovam, ja vzdam se klidne vseho, vzpominky co s vami mam, Ja uz chci jen Jeho.

s diky Lanni :smile:
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Mata píše:Sveho muze miluji, rozdelit se nemůzem, po svete s nim putuji, vzdy si ve vsem pomůzem. Ac bylo mi tu s vami krasne, v Mithalliru v podhradi, ja nejsem na to skladat basne, kdyz me Tonny nehladi. Ja v srdci si vzdy uchovam, ja vzdam se klidne vseho, vzpominky co s vami mam, Ja uz chci jen Jeho.

s diky Lanni :smile:


Téda... :smile: :blush2:
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

kohen píše:Vždyť postavu nemažu,
za čas se ukážu.
Pak s vámi zapařim,
gulášek uvařim -
přátelům nejdražším,
loučení nesnáším.

Pozdravte jedlíka,
co kůži má modrou.
Lehce se neříká,
sbohem a dobrou.
:helpsmilie:
Vugarovi spadl ze srdce kamen velikosti Mithallirskeho hradu :biggrin:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Chtěl bych poděkovat Osvaldovi, Artovi, Cybermisovi a Rahwinovi za jejich Rp hru :bigwink: To se na to hned dívá krásně a tvurce a hody jen litaj od ruky :blush:

A samozřejmě i všem ostatnim ktere jsem tady nenapsal :biggrin:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Díky DM (především Onyxovi) za dnešní úžasnou hru v Hag Hargolu.
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Poklona:)

Příspěvek od Drog »

Panejo,musím se vam s uctou poklonit :) Celou dobu co tu hraju sem byl v zapadní říši a až dnes sem se odhodlal mrknout do města magu tirianu a musim se vám poklonit páč todle je ta největší nadhera co sem kdy viděl takhle nadherně spracovat město,pche kde se hrabe Black Isla s tim jejich trapným Neverwintrem:)….Fakt todlecto město je gigancky skvost,ktery sem jakživ nezažil:) Jen mně trochu mrzí že podobny pocit nemam jako trpaslik s trpasličího města:( …… Klobouk dolu a ještě jednou se vam za tendle zážitek klanim!
Ethernity

Příspěvek od Ethernity »

omrkni Amfiberai :yes:
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

ethernity píše:omrkni Amfiberai :yes:
jo :) v Amfiberai mam vzdycky pocit naprosteho klidu a miru. A hraje tam pisnicka z Duny a tu ja moooooooooc rad :)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Amfiberai + okoli jasne vede :biggrin: Jedine co mu k dokonalosti chybi, je moznost projet se lodkou po jezere :biggrin: :bigwink:
slupka
Příspěvky: 46
Registrován: 12. 3. 2006 22.48

Příspěvek od slupka »

zajimalo by me, kolik hracu ma uz projitou celou Desku. to cestovani je dneska ale levny.

HCRP = Honem Celou Rychle Prosmejdi. :dribble:
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

slupka píše:zajimalo by me, kolik hracu ma uz projitou celou Desku. to cestovani je dneska ale levny.

HCRP = Honem Celou Rychle Prosmejdi. :dribble:
no moc ne. Ja si nektery casti prolizal celkem dukladne a na nekolika mistech jsem narazil na neprekonatelne prekazky. A troufnu si rict, ze se za ne zatim nikdo dostat nemuze. A dokud jsou takovy mista, a vidina, ze se dalsi lokace budou pridavat, tak jsem v pohode. Staci si nove lokace trochu setrit :)
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

slupka píše:zajimalo by me, kolik hracu ma uz projitou celou Desku. to cestovani je dneska ale levny.

HCRP = Honem Celou Rychle Prosmejdi. :dribble:
Mno viděl jsem i lidi co si založili dvě postavy speciálně za účelem, aby rychle a honem honem zjistili jak to vypadá na obou stranách.… :no:

X: Jejich problem, neužijou si ji tolik
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

No s pohledu trpaslika bych ten amfiberai nejradši pokácel:). S meho pohledu je to pěkné město ale v žadnem případě se nemuže rovnat tirianu:)… Je tam aji pěkný bordel(Noční Klub :biggrin: ),jen ty ceny by mohly byt nižší :angry:
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Podekovani Labirovy za nova kouzla, hlavne Iluze :)
Talmarin
Příspěvky: 80
Registrován: 23. 2. 2006 15.45

Příspěvek od Talmarin »

Manzele Hravanovi dekuji mocnemu IxTremistovi za poznani zivota hranicarskeho a jejich malych psiku :bigwink: a jinych napr. zajimavou prednasku mistra magie o zpusobech vyvolavani skrze otevrenou magickou branu.

Nasledna vcerejsi ingame manzelska sarvatka silne otrasla do te doby harmonickym vztahem. //z realnosti te hadky jsem byl prepadly jeste cely vecer :smile:

Jen houst i treba jen malych projevu dynamicnosti, zivosti ci nestereotypnosti sveta equilibrijskeho (i bez XP ci jineho oceneni).
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Re: Poklona:)

Příspěvek od snowman »

Drog píše:Fakt todlecto město je gigancky skvost,ktery sem jakživ nezažil:) Jen mně trochu mrzí že podobny pocit nemam jako trpaslik s trpasličího města:( …… Klobouk dolu a ještě jednou se vam za tendle zážitek klanim!
Eště že todle bylo jen ooc, ináč říct to ic, dopadnul bys bledě... :bash:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

vyvrhelové děkujou Ixovi za zpestření hry na vostrově :blink:

edit: a taky děkuju tomu skřetovi, ať je to kdo je to za supr hru
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Ethernity

Příspěvek od Ethernity »

jestli toho šedýho smrada eště potkám, tak je mrtvej *Magnus zuří* :bash: :biggrin:
děkujem, skvělé oživení … a ty potvory z díry - naprosto mi to připomělo určitou scénu z pána prstenů
Danseur
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 2. 2006 21.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Danseur »

Tak mne Ix presvedcil, ze umi hrat nejen za skrety, se kterejma je neuveritelna prdel, ale rozesmeje mne i s brouky :megalol:
Predstavte si napr. honicku se skretem, ktery uz nevi jak by vas vycmuchal tak si lehne a dela ze spi. Kdyz se k nemu priplizite vyskoci se slovy "Cha cháá" a de po vás :)
A nebo rohac se kterym se knockdownete navzajem v jeden okamzik :biggrin:
Jen tak dál..
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Jo taky musím pochvalit ixe,za skřetáky a následné zakopnutí když sem pobíhak po dole:) Škoda jen že se takové neštasté zakopávaní neděje častějc aby to hráče naučilo normálně chodit:)
Odpovědět