Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Jezura píše:Díky všem hráčum, kteří se podíleli na dnešní úžasné hře, při které jsem se chvílemi mohl uchechtat, chvílemi cítil sílu trpasličího národa, chvílemi řval v zápalu boje a jednu chvíli byl skoro posraný strachy. Děkuji
Já taky děkuju Ježurovi a Drogovi za skvělou výpravu do hrobky, kde jsem byl vyklepaný jak ratlík a Kladivo konečně splnilo svůj účel.

Extra dík patří Ixovi za včerejší sehrání úpravy dvou předmětů u Mistra kováře, kdy se Utreg dokonce spolupodílel na práci ďůlkováním nárameníků pro pobití hřeby, kdy celou proceduru hltal s obdivem, kdy upevňoval chrániče na plát, kdy ve vší úctě zamluvil návrh, že by dělal čeledína, protože doly jsou jeho krev, atd... Skvěle jsem se bavil a musím říct, že na to, jak jsem se na upravené předměty v toolsetu šíleně těšil, tak výsledek mě uspokojil daleko víc, protože jsem IC přiložil ruku k dílu, IC vím, co za tím je práce (mám pocit, že to trvalo IC asi 5 hodin) a věcí si vážím daleko víc.

:clapping:

edit 30.3.2006: Za včerejší akci v dolech díky Drogovi a hlavně Jesusovi za skvělé bardské písně uprostřed bitek a pak DM :smile: za bezva záchrannou akci se Sekerníkem, který se nakonec projevil jako velmi slušný pyroman :biggrin:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Chtěl bych poděkovat za přidaný hobitín.Opravdu se vám povedl:) Se mi zalíbil tak moc že sem zvažoval zahrát si za hobitka co žije svůj klidný život ve své hobití noře:)
Danseur
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 2. 2006 21.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Danseur »

Chci poděkovat za všechny novy lokace. Opravdu super a neni to procházka růžovým sadem, přesně jak jsem doufal :)

Dále pak Vugarovi za jeho pul-orka, ten je blbej až to tříská :megalol: Jen tak dál..
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Díky DM za včerejší hru. Pro mne jeden z nejlepších zážitků v NWN. Atmosféru hrozně umocňovalo, jak jste při té slavnosti měnili hudbu. A na závěr na doražení to "setkání" - naprosto dokonalá scéna.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Díky DM za dnešní hru. Bavil jsem se.

Sela sice chvílemi až plakala, chvílemi se smála, chvilku byla zoufalá, chvilku štastná, trocha citového vidírání, trocha strachu, trocha chamtivosti a trocha galantnosti... Super. Dík. :good:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Dekuji vsem organizatorum, ucastnikum, i divakum turnaje za zazitek :smile:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Tak tak, díky DM a všem za za turnaj. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

jj, bylo to dobrý, myslim, že i ta dohra potom, snad bude trochu veselejc teďko :smile: speciální dík bookmakerovi za žabařsky stanovenej kurs, Gil se pěkně napakovala :evillaugh:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

thx dm za vcerejsi turnaj :thumbsup:

Byl opravdu povedenej, jen ten kral mi tam chybel. A ten zlodej co se prihlasil … Hehe sem mel co delat, abych na nej pred zavodem nevystartoval :horse:

Pritomne damy tomu dodali hezke pozadi :angel:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Diky Labirovi za dnesni hru a pomoc zmenit postavu na neco vic, nez jen chodici stroj na zabijeni :clover:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Chtěl bych poděkovat hráči postavy "Stoupa". Setkání s tímto charakterem je nezapomenutelné :biggrin:
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Dekuju Ixovi za jostomilou potvoru, ktera prvne vypadala, ze me nema jen zabit … :clover:
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
Lumpin
Příspěvky: 19
Registrován: 28. 4. 2006 7.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumpin »

díky trpošům a Garionovi za dnešní výpravu, škoda že to tak nevyšlo
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Jo za včerejšek taktéž děkuji Ixovi i Alcatrazovi, byl to nadmíru zajímavý zážitek :biggrin:

A za dnešní bitku, která byla asi mou nejdelší a nejvyrovnanější (nejvyváženější) díky Labirovi i zúčastněným
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Taky se připojuji a přikládám citát:

Utreg syn Bhara stojíc před Garionem a vidíc poprvé jeho novou hůl (kdo viděl, pochopí):

"Co to máš za uschlou žížalu na tem klacku?"
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

No já jen stál a koukal jak jste si spawnli co na vás vyběhlo a jak jste AI padli do pasti a tak vás obklíčila a málem zmasakrovala. Celkem mile mě AI překvapila, tedy na rozdíl od strategických schopností postav. Tentokrát měla AI očividně navrch. :megalol:
Naposledy upravil(a) labir dne 17. 5. 2006 9.50, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

co bys vod trpasliků čekal :bleh:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Lumpin
Příspěvky: 19
Registrován: 28. 4. 2006 7.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumpin »

diky za dnesni hru, byl to asi nejdelsi dungeon co sem tu hral :biggrin: a ten zlodejskej skret byl fakt hustej :yes:
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Připojuju se s poděkováním k Lumpinovi. Hlavně scéna s pavézou byla dokonalá :biggrin:
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Za včerejšek opravdu patří velký dík. Úžasná atmoška. To, jak se k nám skrz dvoje vrata brutálně probíjel ten obrovský kostlivec a my nemohli vidět ooc info obtížnost, se osvědčilo. Lepilo mi do první chvíle, než jsme do něj rubli poprvé a viděli, že to de. Prostě HC jako prase :shades:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Odpovědět