Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Psanec píše:
Marigold píše:A já děkuji za krásné krátke a neopakovatelné RP procházení za branou v Mithalliru v nočních hodinách sám sobě.
Hehe mel jsi zajit ke dvoum smrkum , tam vzdy nekdo je a nebo tam brzo dorazi. je to hned v podhradi v levo.Je tam taboriste :yes:

Jen jestli se mu nestalo to, co Vugarovi, zavreli ho chudaka ve meste a nechteli ho pustit ven. Tak na ne chvili rval a az kdyz mu z rvani vyschlo hrdlo, tak si ho sel osvezit do hospody :biggrin:
Enrikesh
Příspěvky: 81
Registrován: 21. 2. 2006 13.59
Bydliště: pod kořeny stromů s ostatnímy skřítky a vílami.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enrikesh »

Děkuji Ixovy za krásné Rp zloducha a mé Naivní Zákoně dobré Elfce. Takhle změkčilího zloducha jsem neviděl :D
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Enrikesh píše:Děkuji Ixovy za krásné Rp zloducha a mé Naivní Zákoně dobré Elfce. Takhle změkčilího zloducha jsem neviděl :D
Ty potvoraku, sem podvadel kde se dalo, dybys řek že maš prachy nestačil by ses divit :)
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Marigold
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2006 23.30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marigold »

No problém je takoví že já byl za hradbami tedy v pevnosti.ˇkoda že ty kanóny nejdou použít já bych se ven už nějak dostal´´pousměje se v zamyšlení´´(jinak u těch kanónů doporučuji odstranit sudy s prachem -zvlhlý prach je k ničemu a dokážete si představit že by přišel nějaký ten zapálený šíp z těžké kuše :megalol: ? A přidal bych dělové koule protože scéna kdy se během obléhání soustředí polovina posádky hradu na transport munice ze skladu na hradby je víc než směšná ;)
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

ty sudy jsou prazdny, kontroloval jsem je. munice, se asi dokouli z tech hradebnich vezi :)
Onyx
Příspěvky: 1484
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx »

Přesněji v sudech jsou dělové koule. Střelný prach se nosí až v případě útoku
Enrikesh
Příspěvky: 81
Registrován: 21. 2. 2006 13.59
Bydliště: pod kořeny stromů s ostatnímy skřítky a vílami.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enrikesh »

děkuji Elventiele, nejstarší elfce Desky za to že jsem se mohla vyspovídat a za to že mi slíbyla pomoc.

Tak děkuji Labirovy za to rp sní protože po dlouhé době jsem se vžil do role tak že jsem se opravdu rozbrečel.…. :cry2:
Marigold
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 2. 2006 23.30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marigold »

no ono dolovat koule ze sudu..´´sakra spadla mi na nohu´´-poslední soloda desátníka Tuzenacpala ládovače laufů. :biggrin:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Marigold píše:no ono dolovat koule ze sudu..´´sakra spadla mi na nohu´´-poslední soloda desátníka Tuzenacpala ládovače laufů. :biggrin:
Uaaa. Dobře dám tam ty koule. *píše si - Mithallir, dát koule k dělům, sudy odtahat zpet a naplnit prachem*
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Labir píše: Uaaa. Dobře dám tam ty koule. *píše si - Mithallir, dát koule k dělům, sudy odtahat zpet a naplnit prachem*
Chtel bych take podekovat tvurcum Equilibrie za to, jaky vytvorili krasny svet :smile:

Ale kdyz uz jsme u tech kouli, musim poznamenat, ze ty dela jsou asi to, co se mi na Equilibrii libi nejmin. Ja osobne strelny prach ve fantasy nemam rad a misto del bych tam mnohem radeji videl balisty :smile:

Ono preci jen, od del neni daleko k arquebusum a az by se casem zavedli i ti kone, tak by se mohlo stat, ze uz by byly i kolty, a Equilibrie by se tak stala prvnim westernovym NWN serverem... :megalol:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Anonymous píše:
Labir píše: Uaaa. Dobře dám tam ty koule. *píše si - Mithallir, dát koule k dělům, sudy odtahat zpet a naplnit prachem*
Chtel bych take podekovat tvurcum Equilibrie za to, jaky vytvorili krasny svet :smile:

Ale kdyz uz jsme u tech kouli, musim poznamenat, ze ty dela jsou asi to, co se mi na Equilibrii libi nejmin. Ja osobne strelny prach ve fantasy nemam rad a misto del bych tam mnohem radeji videl balisty :smile:

Ono preci jen, od del neni daleko k arquebusum a az by se casem zavedli i ti kone, tak by se mohlo stat, ze uz by byly i kolty, a Equilibrie by se tak stala prvnim westernovym NWN serverem... :megalol:
:biggrin: Western nehrozí. A děla jsou pouze v Mithalliru jako super hi-tech novinka (vrtané předovky). V železné říši je strašně silná gnómská lobby a gnómové stále něco kutí. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Labir píše:
Anonymous píše:
Labir píše: Uaaa. Dobře dám tam ty koule. *píše si - Mithallir, dát koule k dělům, sudy odtahat zpet a naplnit prachem*
Chtel bych take podekovat tvurcum Equilibrie za to, jaky vytvorili krasny svet :smile:

Ale kdyz uz jsme u tech kouli, musim poznamenat, ze ty dela jsou asi to, co se mi na Equilibrii libi nejmin. Ja osobne strelny prach ve fantasy nemam rad a misto del bych tam mnohem radeji videl balisty :smile:

Ono preci jen, od del neni daleko k arquebusum a az by se casem zavedli i ti kone, tak by se mohlo stat, ze uz by byly i kolty, a Equilibrie by se tak stala prvnim westernovym NWN serverem... :megalol:
:biggrin: Western nehrozí. A děla jsou pouze v Mithalliru jako super hi-tech novinka (vrtané předovky). V železné říši je strašně silná gnómská lobby a gnómové stále něco kutí. :bigwink:
Jo. A jestli si myslíš, Anonyme :smile: , že se tvá postava (nebo i ty jako hráč) dožije nějakého průmyslového pokroku (cca 30-50 let), tak to bohužel (cca 5-10 let reálného času) :bleh: - a i když jo, páč neřikám, že EQ tak dlouho žít nebude, tak se MOŽNÁ objeví nějaké to vylepšené dělo s širší hlavní. Prostě šnečí tempo vývoje.… nemám strach, že by EQ byla HC SCI-FI :megalol:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Co ty víš? Třeba se dostane Equilibrie do dob světelných mečů.… :shades:

May the force be with you.….. :biggrin:
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Já chci poděkovat za ty červiky a brouky... Už je pěkně papám... :biggrin:

Takže díky :thumbsup:
Wanting something does not give you the right to have it.
Danseur
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 2. 2006 21.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Danseur »

Chci poděkovat Ixovi za jeho perfektni úvod. S těma pastma jsi asi nevěděl kudy půjdu co ? Ja je viděl jak je tam šoupeš :megalol:
Ixtremist : :no: :megalol:
Ale ta chlastačka s hospodským byla super, až mi ho bylo trochu líto jak jsem mu to tam zeblil. Ale co, stejně je to šizuňk chmatácká tak ať si to tam uklidí ! :biggrin:
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Chtěl bych poděkovat za možnost zahrát si Equilibrii s vámi,
moc se mi tu s vámi líbilo,

i když HCRP není zas tak pro mě... (z denního života celodenním shonem rejžujete prachy a pak je honba za zlatáky i ve hře..)

Třeba se ještě za vámi někdy podívám.

Celému zastoupení Eq. držím palce a musím říct, že pro Alhambrii mělo spuštění Equlibrie velkej přínos, i když se to před tím nezdálo.
Alhambrie, již rozhodně mrtvá není.

add Enrikesh...- tím asi nedostojím naší dohodě, tak za to se omlouvám.

Třeba se ještě shledáme
S díkem se loučí

Tonny Stignerr
(Lexx Tarner)
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

kohen píše:Chtěl bych poděkovat za možnost zahrát si Equilibrii s vámi,
moc se mi tu s vámi líbilo,

i když HCRP není zas tak pro mě... (z denního života celodenním shonem rejžujete prachy a pak je honba za zlatáky i ve hře..)

Třeba se ještě za vámi někdy podívám.

Celému zastoupení Eq. držím palce a musím říct, že pro Alhambrii mělo spuštění Equlibrie velkej přínos, i když se to před tím nezdálo.
Alhambrie, již rozhodně mrtvá není.

add Enrikesh...- tím asi nedostojím naší dohodě, tak za to se omlouvám.

Třeba se ještě shledáme
S díkem se loučí

Tonny Stignerr
(Lexx Tarner)
Tak tohle bude pro Gariona velka rana :no: Tonny nemel odchazet jelikoz snim odejde i jeho zena a bude tam jeste vic smutno, nez je ted :sad:

Edit: Ano Ma pravdu, kdo nam bude Varit gulasek :no:
Naposledy upravil(a) Psanec dne 10. 3. 2006 12.12, celkem upraveno 2 x.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

A kdo nám teď bude vařit ten skvělý vepřový guláš z borůvek? :no:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

kohen píše:Chtěl bych poděkovat za možnost zahrát si Equilibrii s vámi,
moc se mi tu s vámi líbilo,

i když HCRP není zas tak pro mě... (z denního života celodenním shonem rejžujete prachy a pak je honba za zlatáky i ve hře..)

Třeba se ještě za vámi někdy podívám.

Celému zastoupení Eq. držím palce a musím říct, že pro Alhambrii mělo spuštění Equlibrie velkej přínos, i když se to před tím nezdálo.
Alhambrie, již rozhodně mrtvá není.

add Enrikesh...- tím asi nedostojím naší dohodě, tak za to se omlouvám.

Třeba se ještě shledáme
S díkem se loučí

Tonny Stignerr
(Lexx Tarner)
Díky že jsi tu pobyl s námi a svou hrou obohatil Equilibrii a pobavil ostatní a snad i sebe. Hodně štěstí.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Vždyť postavu nemažu,
za čas se ukážu.
Pak s vámi zapařim,
gulášek uvařim -
přátelům nejdražším,
loučení nesnáším.

Pozdravte jedlíka,
co kůži má modrou.
Lehce se neříká,
sbohem a dobrou.
:helpsmilie:
Odpovědět