mor na vás

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

mor na vás

Příspěvek od anurin »

Přišel sem se zajímavým nápadem, aspon myslim ( teda někdy :biggrin: ) nevím proč, ale příjde mi že krysi v kanále jsou horší jak jezevci. Myslim že v reálu bych krysu zašláp, a jezevce bych se bál i kdybych měl kanady. Napadla mě taková věc, ty lrysy koušou jak žravý bestie, nebylo by lepší aby dávaly menší dmg? Z logického hlediska by to tak mělo být. Ale zase by měli hody na nemoce, kdyby hráč neuspěl, chytl by třeba blechy, mor a tak *ušklíbne se*. Krysy svého času vládli, a mor roznášeli, bylo by zajímavý kdyby něco takovýho měli i tad, tedy pokud to nějakým způsobem jde. Nechal bych krysy at se kamarádí s blechama a nemocema, víc než s ostrejma zoubkama, no a jezevci at si koušou :bleh: . Je to jen nápad, doufám že mě nepokoušete jak jezevci, teda krysy, to je horší :bleh:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To jsou Equilibrijské krysy. Náznaky proč jsou takové najdeš v IC literatuře.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

labir píše:To jsou Equilibrijské krysy. Náznaky proč jsou takové najdeš v IC literatuře.
to že jsou tak silné mi nevadí, spíš tu šlo o to že by mohli roznášet nemoci, to je hlavní myšlenka
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ale oni je roznášejí. V té lokaci se dá velmi snadno onemocnět ne?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

labir píše:Ale oni je roznášejí. V té lokaci se dá velmi snadno onemocnět ne?
Jop to je poravda, já myslel po kousnutí, máš vlastně pravdu.. tzn. že tenhle topic je zbytečnej, jen mě to tak napadlo :)
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

labir píše:V té lokaci se dá velmi snadno onemocnět ne?
siiis :rolleyes:
Zamčeno