Oslavy a festivaly

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Oslavy a festivaly

Příspěvek od The_Balrog »

Nástěnky po celé Desce toho jsou plné - slečna Piti pořádá v *pátek 5.1. v 18:00* opět oslavu svých narozenin! Koná se - jako obvykle - v hostinci v Hobitíně, malebné podhorské vesničce, daleko od shonu velkých lidí.

Zváni jsou samosebou všichni a těšíme se, že se oslava opět povede, jako i ta minulá. V Hobitíně se už zadělává těsto na koláčky a lesní plody jsou neustále vysbírané! Jen prosím pozor na skřety; koláčky je lákají také.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Mám malý dotaz. Protože je Slunovraten, slaví se na EQ Slunovrat ? Už je sice po něm (21.12), ale... Vždycky to býval jeden z nejdůležitějších svátků...
Kraki Skengdrang
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jon píše:Mám malý dotaz. Protože je Slunovraten, slaví se na EQ Slunovrat ? Už je sice po něm (21.12), ale... Vždycky to býval jeden z nejdůležitějších svátků...
Ach jo. Proč nikdo nic nečte a jen se ptá??? Nahoře je funkce HLEDÁNÍ. Obrázek Stačí zadat Slunovrat a první a jediné co vypadne (kromě tohohle topicu) je přesně to na co se ptáš. Já snad začnu tyhle dotazy které mají jednoduše a lehce nalezitelné odpovědi nějak penalizovat. :glare:

viewtopic.php?t=22
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

To vidím, sakra. A vím o tom. Ptal jsem se, jestli se to neslaví ve hře. *Oči v sloup*
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Jon píše:To vidím, sakra. A vím o tom. Ptal jsem se, jestli se to neslaví ve hře. *Oči v sloup*
Nene, tyhle svátky se slaví jen a pouze na fóru :)

jinak popravdě nějaký výrazný slavení třeba jarmarenu jsem nezažil, což je škoda, i když ceny se v ten den možná fakticky snižují, aspoň v to doufám :smile: :bigwink:
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Slavi se v zavislosti na intelektu postav. Elfky slavi predevsim ten letni.
Trpaslici nejspis ani netusi ze neco takovyho je. Mozna i pojem ,,slunce" bys jim musel chvilku vysvetlovat a pripodobnit ho k sudu, leziciho v urovni oci, otocenyho pipou dopredu a zariciho jako kovarska vyhen.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Jon píše:To vidím, sakra. A vím o tom. Ptal jsem se, jestli se to neslaví ve hře. *Oči v sloup*
Další klasický příklad, co by se mělo řešit (zjišťovat) a případně iniciovat čistě IC...

Btw trpoši na tohle fakt pečou... Ale na voslavu, kde by krom elfskejch chcanek teklo gratis proudem i trpošský pívo, by kliďánko dorazili a vychlemstali ho! :bleh:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

snowman píše: Ale na voslavu, kde by krom elfskejch chcanek teklo gratis proudem i trpošský pívo, by kliďánko dorazili a vychlemstali ho! :bleh:
to zrovna, jen ať si poblejou ty svý pomníčky v novým hagu *sklebí se zvlášť nechutně* :robin:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Zamčeno