Déš't

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Déš't

Příspěvek od Jezura »

Déšť z pohledu různých postav vypadá jinak. Např.: Moje postava vyděla skoro neznatelné mrholení (jen při oddálení obrazu), ale dvě další i DM potvrdili, že je zrovna liják.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Déš't

Příspěvek od labir »

Jezura píše:Déšť z pohledu různých postav vypadá jinak. Např.: Moje postava vyděla skoro neznatelné mrholení (jen při oddálení obrazu), ale dvě další i DM potvrdili, že je zrovna liják.
Tohle je věc NWN jako takového s tím můžem udělat jen to že napíšem do Bioware aby to udělali do NWN2 líp. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Re: Déš't

Příspěvek od snowman »

Labir píše:
Jezura píše:Déšť z pohledu různých postav vypadá jinak. Např.: Moje postava vyděla skoro neznatelné mrholení (jen při oddálení obrazu), ale dvě další i DM potvrdili, že je zrovna liják.
Tohle je věc NWN jako takového s tím můžem udělat jen to že napíšem do Bioware aby to udělali do NWN2 líp. :smile:
Vy budete předělávat EQ na NWN2 ??? :blink:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Déš't

Příspěvek od labir »

snowman píše: Vy budete předělávat EQ na NWN2 ??? :blink:
Věštění mi nikdy moc nešlo. Podle slibů Bioware půjde nějaká konverze udělat, ale to je zatím ve hvězdách. NWN2 bude podle mě použitelné cca rok po uvedení.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno