MAGICKE SOUBOJE a vse okolo

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

The_Balrog píše:
cybermisa píše:
Cely figl je v tom, ze tady nestaci jen zakliknout soupere, cekat co padne na kostce a pritom semtam zmacknout nejaky ten feat na srazeni soupere. Jiste, i takove magicke souboje by snadno sly udelat. Tady jde proste o to, ze se pri tom zamysli pekne i hrac, kdyz uz hraje tu postavu s vysokou INT :biggrin:
tak si vy intelektuálové dejte turnaj v šachách :D
Pch sachy ja radeji go :biggrin:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

The_Balrog píše: tak si vy intelektuálové dejte turnaj v šachách :D
Byt vami slovo "sachy" pred Daemianem radsi nerikam :bigwink:

Edit Labir: :megalol: :megalol: :megalol:
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

The_Balrog píše: tak si vy intelektuálové dejte turnaj v šachách :D
Ja celkem vazne zvazuju, ze si dam na nastenku inzerat, ze hledam nekoho na sachy :smile:

Ale nejsem si jisty, jak by se to ostatnim libilo, kdyby sedely dve postavy u Svacinky a sypaly by hlasky jako:

Dd1-d5 *svrasti oboci a podiva se nenavistne na protivnikova strelce okupujiciho pole g7* :biggrin:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

hehe :biggrin: jak to tak čtu tak to vypadá na kopec srandy :megalol: no...tak mě napadá...pro ty přihlížející, kteří nemaj ani páru který kouzlo právě kdo sesílá a tak jenom pozorujou jak to celý vypadá...co takhle postavit tam nějakýho pořádně zkušenýho komentátora :shades: teda pokud už to neni spojeno s funkcí rozhodčího :blush: ...jinak, pro nás low leveláky by to asi fakt chtělo nějakej ten seminář o protikouzlech :bigwink:

takže super nápady lidi :smile: jen tak dál :eq_party:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Lord Xeen píše:
Ja celkem vazne zvazuju, ze si dam na nastenku inzerat, ze hledam nekoho na sachy
Mno, třeba by se Alky přihlásila ^_^ Akorát bys ji musel předtím tak celej Eq den vysvětlovat, jak se to vlastně hraje.

A jakto, že ten koník může přeskočit tyhle figurky, když střelec ne? Vždyť já taky můžu střílet přes hlavy ostatních?! *nechápavě*
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

ještě mám dotaz ohledně těch iluzí:
kdyby jich bylo v lokaci třeba 20 nebo 30 ,nezačne to tam moc lagovat?
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

OneHeart píše:ještě mám dotaz ohledně těch iluzí:
kdyby jich bylo v lokaci třeba 20 nebo 30 ,nezačne to tam moc lagovat?
noo.. nedávno u Svačinky nebo na Pitině oslavě jich bylo dost - i když asi ne 20; tak 15 …. a začlo to být trochu znát... ale to byla asi hlavně věc grafiky, než přímo lagů kvůli připojení.. o.O

edit: třeba nějaký bard nebo Jacho provedou zátěžový test :D...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Iluze zatěžují, ale ne až tolik server jako spíš grafiky těm co je mají slabší v případě, že se jedná o efektové iluze (hýbací a světelné). Moje postava se iluzemi baví a staví z nich celé skulptury (už se naučila udělat i iluzorní most přes vodu :biggrin: ).

Zvažuji že v Rozšíření bych iluze zapnul do systému časovače což by ušetřilo zase kapku systémových prostředků, ale mělo by to vedlejší efekt, že by iluze mizely najednou po hodinách. Tj. nakouzlím iluzi 1 v 15:35, iluzi 2 v 15:45 a teď zmizí iluze 1 v třeba 17:35 a iluze 2 v 17:45, kdežto s časovačem by zmizely obě v 18:00.

A iluze lze vždy odstranit kouzlem když jich je moc. Stačí jen přítomnost zkušeného mága.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Iluzorni most pres reku rikas... Tak to ja vyhlasim to magicke klani protoze takovy souper na poli iluzi... to je vyzva :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Kirros píše:Iluzorni most pres reku rikas...
noo, říkal spíš "přes vodu", takže přes potok, a ne přes celej Kirien u kolbiště ^_^ hihi (i když nechci jeho postavu podceňovat! *-*)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Kirros píše:Iluzorni most pres reku rikas... Tak to ja vyhlasim to magicke klani protoze takovy souper na poli iluzi... to je vyzva :smile:
A potom by mohl byt pres ten most zavod v behu pro trpasliky... :megalol:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
proxymus
Příspěvky: 24
Registrován: 26. 10. 2006 22.47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proxymus »

Ja bych mel jenom dotaz k tem soubojum*na Kirrose*, dneska jak sme si davali jeden souboj dole v testovne, tys dal neviditelnost a ja te nevidel, myslel jsem, ze teda mas bod, tys rikal jestli mam kouzlo at pokracuju, ja dal temnotu a predpokladam ze pak jsi zase ty nevidel me, tedy jsem myslel ze mam bod ja :smile: .Kdybys mi teda jenom tak lehce vysvetli, jak to s temahle pripadama vidim te/nevidim te-vidis me/nevidis me(spis teda to nevidim te-nevidis me :smile: ) vlastne je, bych ti velice zavazan :yes:

Jinak, pekny napad, je to celkem sranda a fakt jsem nemyslel, ze u toho budu muset premyslet :blink:, no a pro tebe to musela byt taky sranda proti kouzelnikovi na 6lvl s pouzivanim jenom 3 okruhu ze? :megalol:
Čaroděj v modrém
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

V tomhle pripade se Neviditelnost bere jako obrane kouzlo - protivnik nemuze pouzit cilena kouzla. Kdezto Temnota je kouzlo utocne znemoznuje protivnikovi videt = bod. :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Kirros píše:V tomhle pripade se Neviditelnost bere jako obrane kouzlo - protivnik nemuze pouzit cilena kouzla. Kdezto Temnota je kouzlo utocne znemoznuje protivnikovi videt = bod. :smile:

:yes: :yes: :yes:
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

A když tmu dispellne, tak protivník bod nezíská, předpokládám?
Bratrstvo zabanovaných!
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

presne tak
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

Nešlo by na Eq zapnout systémovou hlášku když jsou zapnutý/vypnutý protikouzla?Nějak se v tom neorientuju nehledě na to ,že se mi ještě nepovedlo seslat ani jedno protikouzlo :bleh: ...Například se tmou a světlem to neučinkovalo.….Taky by jste sem mohli přihodit úplnej návod jak protiouzla sesílat....bez urážky,ale mám pocit ,že tam kde se to řeší se odpovídá jenom na ty obecné otázky...a na tu hlavní JAK SE TO K***A DĚLÁ?!nee... :bleh: :bleh: :bleh:
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Tohle si zjisti IC - je na to dokonce i knížka a na nástěnce nějaký lektor magické univerzity nabízí i výuku. Od něj se třeba dozvíš jak se to dělá.
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
eqileus
Příspěvky: 173
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

Moje postava to dneska někomu vysvětlovala i s názormou ukázkou... Zeptej se ve hře nějakýho mága... :smile:
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

jistě...ale řekni mi jak mam IC naformulovat otázku:Jak poznám jestli mám zapnutý protikouzlení? :biggrin:
Odpovědět