Padanie Internetu pri Nwn

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Padanie Internetu pri Nwn

Příspěvek od allekoo »

Mam problem pri hrani Nwn niekedy ma odpoji zo siete a niesom schopny sa naspat pripojit po nejaku dobu
(10-30 minut). Pri beznom surfovani mi to nerobi, iba pri Nwn cca 1-3 krat denne (3 krat bol rekord).Preto sa pitam ci mal niekto podobny problem, alebo mam hladat chybu niekde u seba.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

A co ti to píše, když se snažíš připojit ?

Jinak mě to tohle nikdy nedělalo.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

já mám taky NWN relativně nestabilní, chvilkovej výpadek mi ji shodí.. ale pak jde ihned zase nahodit zpět...

takže to není asi tvůj problém.

nisméně je dobrý zjistit, jestli ti to píše nějakou chybku a podle toho to zkusíme buď řešit, nebo řeknem, že to nejde! *-*
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

trosku podej vic informaci, co mas za net - wifinu? je to nejakej lokalni ISP, nebo poskytuje net pro celou SR? obecne tranzit mezi CR a SR stoji za h****. pingy litaj uplne do riti a cert vi proc - bud maj zamatlanou optiku a nebo vam to kradou cikani v domeni ze to je medeny :bigwink:
Dives, qui sapiens est
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

No mam DSL od Slovak Telecom po novom T-com teda ex statne telekomunikacie asi najstabilnejsie na slovensku. Prenos CZ-SK to asi nebude Arkhalia nepadala. Chybu to nevyhadzuje iba ze sa neviem napojit na operatora, ako ked je zly uzivatel alebo heslo, pise to ze si mam skotrolovat nastavenie pripojenia, no ale ked ho resetnem a pockam tak sa po case sam pripoji. Je to cele divne ako keby fakt kradli kable ( aj ked dneska 10 hodin bezproblemov). Ani sused co tam pracuje nechape.
A pingy mi podla Nwn lieataju okolo 45-55.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

čovíčku zkus jiné DNS. třeba tyhle : 195.113.44.11
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

nevim jestli chapu spravne, ale pises ze mas problem s konekci ke svemu ISP. paklize ti jinej nwn server jede v pohode, tak neni mozny aby Eq shodila tvoje pripojeni - komunikacni protokol je stejny. vylucuju problem mezi tvym modemem a isp - dela to jenom Eq, muselo by to byt odvisle dejme tomu na velikosti packetu, tzn. problemy i v jinych pripadech (nehlede na to ze sem ted koukal a nwn server posila relativne mrnavy packety). takze problem vidim v komunikaci mezi pc a tvym modemem, coz ano, muze zpusobovat jenom Eq. cert vi co se tam deje - zkus shodit antivirak, firewall, antispyware … proste cokoliv co ti visi a hlida komunikacni kanal. nebo zkusit reinstall, cesty woken jsou nevyzpytatelne …

ted me taky napada … modem mas pres usbcko? nebo jestli pres ethernet, je to fuk, kazdopadne skoukni jestli nahodou neni stejny irq pro tvoji grafiku a port pres kterej lezes na net … pak by to moh delat i blbej ovladac grafarny
Dives, qui sapiens est
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

A ty pingy máš kolem 50ms když to jede nebo když to nejede? Vopingej to pořádně hned, jak ti to spadne, pokud možno velkejma packetama. Pokud to bude drhnout tak si otrasuj kde. Případně zkotroluj, jestli ti třeba jen nespadnul DNS server.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

jenze kdyby byly problem dnska, tak mu to kvuli nim ale nespadne uprostred hry. dnska sou potreba pri spusteni hry, kdy se to hlasi k Bioware serveru, konekce na Eq uz je potom primo na IP. navic, kdyby dnska - vyhodi to chybu pri prihlasovani. jenze on ma problem s prihlasovanim ke svymu ISP - jestli sem to z posledniho prispevku pochopil spravne
Dives, qui sapiens est
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

DNS: To je pravda, to mi nedošlo.

Jsem nepochopil pojem ,,přihlašování k svýmu ISP" … ,,Chybu to nevyhadzuje iba ze sa neviem napojit na operatora, ako ked je zly uzivatel alebo heslo, pise to ze si mam skotrolovat nastavenie pripojenia"

To asi fakt nepočujem, jak je to připojení řešený. Jestli to má bejt bějaký DSL tak to jde naprosto mimo mě.

Každopádně o ale znamená, že chyba je na straně spoje a ne aplikací.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

kucik píše:To asi fakt nepočujem, jak je to připojení řešený. Jestli to má bejt bějaký DSL tak to jde naprosto mimo mě.

Každopádně o ale znamená, že chyba je na straně spoje a ne aplikací.
psal o DSL od Slovak Telecom

sice to tak vypada, ale nerekl bych ze bude chyba na spoji (mysleno modem <-> isp), protoze mu to neshodi zadnej jinej traffic, dokonce ani na jinej nwn server …
Dives, qui sapiens est
Zamčeno