Přechod v jedné lokaci

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Anderson I
Příspěvky: 26
Registrován: 24. 9. 2006 22.30

Přechod v jedné lokaci

Příspěvek od Anderson I »

Mám prosbičku, některé lokace jsou dělány tak, že v nich existuje přechod, který mě přenese nějak jinam, ale do té samé lokace (je tak děláno např. „druhé patro“ u brouků). Přítelíčka ještě jsem schopný přinutit, aby šel za mnou, ale summona ani náhodou. Nevím jak pro ostatní, možná je to jen můj problém a pak se omlouvám, ale pro mě to celkem problém je - některé lokace jsou mi prostě uzavřeny (pokud chci přežít).
Nešlo by to nějak vyřešit. Předpokládám, že naučit summona, aby přešel sám od sebe asi nejde, to už by to bylo při Labirově pečlivosti hotové. Ale např. kniha vyvolání aby měla možnost „přivolej vyvolaného summona“ nebo tak něco. Díky za odpověď, ať už bude jakákoliv.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Bioware bug. Ono je celkem dobře že tam i je. Alespoň nějaké ztížení pro summony.
S tímhle se nebude nic dělat a vlastně se to tu už řešilo. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechod v jedné lokaci

Příspěvek od chlorofil »

Anderson I píše:Mám prosbičku, některé lokace jsou dělány tak, že v nich existuje přechod, který mě přenese nějak jinam, ale do té samé lokace (je tak děláno např. „druhé patro“ u brouků). Přítelíčka ještě jsem schopný přinutit, aby šel za mnou, ale summona ani náhodou. Nevím jak pro ostatní, možná je to jen můj problém a pak se omlouvám, ale pro mě to celkem problém je - některé lokace jsou mi prostě uzavřeny (pokud chci přežít).
Nešlo by to nějak vyřešit. Předpokládám, že naučit summona, aby přešel sám od sebe asi nejde, to už by to bylo při Labirově pečlivosti hotové. Ale např. kniha vyvolání aby měla možnost „přivolej vyvolaného summona“ nebo tak něco. Díky za odpověď, ať už bude jakákoliv.
asi máš moc tlustýho summona a neprotáhne se dveřma ;)
coirëa oialë
Zamčeno