Hůl léčení

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Hůl léčení

Příspěvek od Bambus »

Chtel bych se zeptat u Isvarilona je nejaka hul leceni za 29 000 zl a muze cca 20x vylecit tezke zraneni a kdyz to jednou pouziju tak to budu moct pouzit uz jenom 19x a kdyz si odpocinu tak to zase budu moct pouzit 20x?
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

s restem to rozhodne nema nic spolecnyho, spis kdyz ji nechas opravit
Dives, qui sapiens est
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

Praetor píše:s restem to rozhodne nema nic spolecnyho, spis kdyz ji nechas opravit
aha dik,ja sem si vzdycky rikal co si muzu nechat opravit u kouzelnika
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Hůl léčení

Příspěvek od cybermisa »

Bambus píše:Chtel bych se zeptat u Isvarilona je nejaka hul leceni za 29 000 zl a muze cca 20x vylecit tezke zraneni a kdyz to jednou pouziju tak to budu moct pouzit uz jenom 19x a kdyz si odpocinu tak to zase budu moct pouzit 20x?
Kup si ji a vyzkousej, mne se cislo 20 vzhledem k cene moc nezda.
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

ta hul leceni ma snad tri druhy leceni, kazdy je pouzitelny jednou za 1 den … hul ma 50 naboju …. oprava spociva v dobyti zase na 50
Dives, qui sapiens est
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Praetor píše:ta hul leceni ma snad tri druhy leceni, kazdy je pouzitelny jednou za 1 den … hul ma 50 naboju …. oprava spociva v dobyti zase na 50
aha, jako oprava dobije naboje? ja mel k itemum s nabojema neduveru, nikdy se mi je v NWN nepodarilo dobit, a co vic, kdyz sem je vyplacal, tak mi predmet zmizel, a ani se me nezeptal! (aspon myslim, a u takovy hole to zamrzelo, a od ty doby dal od nich :biggrin: )
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

Noja uz moc nevdim ja si vzdycky neprectu ty veci opd tim staci mi ze to ma 50 naboju a basta :biggrin:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

No ja nevim, ale mam pocit, ze tech 50 naboju ma ta hul nastaveno kvuli cene, ale na nic jineho to nema vliv. Podle me to ma klasicky use/day schopnosti.
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

je pravda ze kdyz hul pouziju pocet naboju se nezmensi jako treba u hulky …. tak v tom pripade moje mystifikace - omlouvam se :)
Dives, qui sapiens est
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

no vidite...
ovsem se nabizi otazka, je mozne nejak dobijet predmety s naboji? v NWN sem na to neprisel (teda asi to nekdo umi, ale s tim se dobijet.. sem to vystrilel a smitec :biggrin: ) mne se koncept naboju na hole moc nelibi, krom toho to dobjeni a rozpad veci... na hulky to zas sedi, a ty by se zase dobijet nemely dat...
proto me mile prekvapilo ze hole se kterymi sem se setkal mely use/day... :bigwink:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Na změnu nábojů jsou skriptové funkce. Takže jde udělat cokoliv.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno