Vodní dýmka

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Vodní dýmka

Příspěvek od simpanz »

Právě jsem dokouřil vodní dýmku která mě inspirovala k tomuhle příspěvku. :biggrin:
Tak mě napadlo jestli v rozšíření vodní dýmka bude a nebo jestli ne jestli bych ji mohl nějak vynaleznout?:dribble:
Bylo by to podlě mě pěkné zpestření hry kdyby tak někdo šel na procházku řekněme kolem vodopádů a tam by na zemi seděla skupinka lidí a kouřila dýmku :biggrin:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Vodní dýmka

Příspěvek od anurin »

simpanz píše:Právě jsem dokouřil vodní dýmku která mě inspirovala k tomuhle příspěvku. :biggrin:
Tak mě napadlo jestli v rozšíření vodní dýmka bude a nebo jestli ne jestli bych ji mohl nějak vynaleznout?:dribble:
Bylo by to podlě mě pěkné zpestření hry kdyby tak někdo šel na procházku řekněme kolem vodopádů a tam by na zemi seděla skupinka lidí a kouřila dýmku :biggrin:
Ona ve hře je :) a použít ji můžeš... stejně tak jako můžeš jezdit na štírovi.… ( pro vysvětlení... zabafat si ve hvězdičkách, bez vyzuál efektu) …
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

Jo ták. Fakt je tam jako předmět???Jsem si nikde nevšiml.
jestli není jako předmět tak je to naprd.
To musí být vidět že před náma stojí dýmka
To s těma hvězdičkama je pak pohoda ale hlavně ať je tam jako předmět
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Hledej ,najdes :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

takže tam je???? :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
Juhů jdu hledat :biggrin: :biggrin:
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

No....tak mě napadlo.….Dýmku jsem našel ale nějak s ní nejde manipulovat :bang: :bang:
Nemohla by se v rozšíření objevit vodní dýmka která be se dala někde koupit a měla by stejný efekt jako normální dýmka?jenom že by byla třeba těžší a tak....A po čase kouření by se třeba psalo že se motá hlava(ale to není zas tak důležite)
Hlavně aby byla přenosná a tak podobně
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Jediný, co tě omezuje, je tvoje představivost. Zkus jí trochu popustit uzdu ;) Zahrát se to dá vcelku pěkně pomocí textu.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

simpanz píše:No....tak mě napadlo.….Dýmku jsem našel ale nějak s ní nejde manipulovat :bang: :bang:
Nemohla by se v rozšíření objevit vodní dýmka která be se dala někde koupit a měla by stejný efekt jako normální dýmka?jenom že by byla třeba těžší a tak....A po čase kouření by se třeba psalo že se motá hlava(ale to není zas tak důležite)
Hlavně aby byla přenosná a tak podobně

já říkal.. ve hvězdičkách najdeš pravdu... a prej že je ve víně :bleh:
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

2simpanz: nekery postavy by ti mohly vypravet jak se zridily z vodnice :bigwink: co se tyce zadosti o zprovozneni vodnic, v nekterym starsim topicu jsem o to prosil a Labir nerekl "ne", tak kdo vi :bigwink: nicmene, videl bych to jako velice luxusni zbozicko - poptej se par postav, treba se dozvis ze uz se nekdo zajima o distribuci :bigwink:
Dives, qui sapiens est
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

Jasně poptám. Dneska jsem se z voďára už zřídil v poušti.:dribble: Uvažoval jsem o její koupi do bytu ale ti beduíni si je tam strašně chrání :angry: :angry:
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

Ještě mě tak napadlo. Rád bych si pořídil dýmku do svojeho bytečku ale zajímá mě jestli to jde.Věci ohledně rp domluvě s beduínama tak o ty se postarám jen mě zajímá jestli je to možné.Abych nemusel pořád chodit do pouště :biggrin:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

to víš že to jde...jde uplně všechno. Popravdě, je jen málo věcí ,na které potřebuješ DM. :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

Tak třeba k tomuhle bych řek že je potřebuju. protože jak jinak bych sehnal tu dýmku?koupit nejde a jinak nevím.leda tak vyrobit si svoji :biggrin:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

simpanz píše:...koupit nejde a jinak nevím.…
tak se mužeš v noci proplížit do stanu a šlohnout jí beduínům pod nosem :bigwink:
a budeš jí "mít"
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

S tím kradením to vidím bledě. Vždycky tam nějakej beduín stojí a hlídá je tam. leda že bych ji rychle a nenápadně hodil pod kabát.(přece jenom ta dýmka je taková malá :biggrin: )
Zamčeno