Truhla?

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Truhla?

Příspěvek od Swordfish »

Chtěl jsem se zeptat jestli je schválně to, že truhla v nájemných bytech není perzistentní. Jestli je, tak nevidím důvod, proč jí tam dávat, jesliže tam nic nevydrží přes restart...
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

neni perzostentni, perzistentni ani byt nema (hledej byty s trezory) a na perzistentni truhly si pockej do rozsireni.


Je tam proto, aby tam byla oteviraci truhla, kam se daji na chvili schovat veci, odkud muzes Rp vytahovat veci, kam muzes nekoho zavrit.. :D.… (ackoliv mrtvolu jsem tam nacpat nedokazal.. :D).. a co já vím, co ještě.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Škoda no, chtěl jsem si z toho udělat bar a přes noc mi všechen chlast zmizel:D
Jak je to u řemeslníků? Nešlo by to udělat stejně?
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

tak.. rikalo se to tu uz nekolikrat, ale misto hledani ti teda jako odpovim.. ale priste se porozhlidni tady na foru - jsem, si jisty, ze tu o tom neco dost bude.

1/ u remeslniku nic neni... nechapu ^_^

2/ Momentalni perzistence je velice narocna na server, proto je tak vzacna a kdyz je, tak je draha jak prase (porovnej si ceny stejne velkych bytu s trezorem a bez nej) proto neni vic perzistentnich truhel.

3/ V rozsireni bude upravena perzistence, ktera bude o mnoho - a to znamena mnoho - méně náročná a tak bude dostupná mnohem víc. Takže vydrž ^_~
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

A do trezorů stejně nejde ukládat chlast (počitatelný věci jako flašky).
Ale můžeš si tam uložit flaštičky s lihem a kousky ovoce. Smíchat to můžeš potom :biggrin:
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

To abysme s Fredem šetřili na nový byt. S trezorem. A ktomu na poměrně velké množství lihu a ovoce :biggrin: :biggrin:
Zamčeno