nešlo by zařídit, aby se dalo z tabáku potáhnout třeba

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

nešlo by zařídit, aby se dalo z tabáku potáhnout třeba

Příspěvek od Kai Rivienta »

desetkrát, nebo ho zlevnit? Takhle stojí vykouřit si fajfku jako vylepšenej dlouhej meč a pokud to není v rámci tažení proti kouření, tak je to dost drahé.
Dobro zvítězí až nakonec. W
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: nešlo by zařídit, aby se dalo z tabáku potáhnout třeba

Příspěvek od labir »

Kai Rivienta píše:desetkrát, nebo ho zlevnit? Takhle stojí vykouřit si fajfku jako vylepšenej dlouhej meč a pokud to není v rámci tažení proti kouření, tak je to dost drahé.
Ech už se to tu řešilo a je to i napsané kdesi ve hře. Každý tabák je na vícero použití. Nacpat dýmka s ním jde jen jednou, ale šlukovat z nacpané dýmky jde vícekrát. Čím kvalitnější tabák (a dražší) tím víckrát vydrží ve fajfce než se musí nacpat novým balením. Otestujte to alespoň než to napíšete sem!
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
simpanz
Příspěvky: 34
Registrován: 8. 12. 2006 13.52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od simpanz »

Jeden tabák jue myslím na 4 potáhnutí. Mám s tím v EQ menší zkušenosti :biggrin:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

simpanz píše:Jeden tabák jue myslím na 4 potáhnutí. Mám s tím v EQ menší zkušenosti :biggrin:
Kouříš blafy. Čím kvalitnější tabák (a dražší) tím víckrát vydrží ve fajfce než se musí nacpat novým balením.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

Eh, pardon, moje chyba

Příspěvek od Kai Rivienta »

to je ten zvyk odjinud, že jak něco zmizí z inventáře, tak už je to fuč. Ještě jednou pardon.
Dobro zvítězí až nakonec. W
Zamčeno