Jahody a snih

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Veronika
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 11. 2006 21.36

Jahody a snih

Příspěvek od Veronika »

kdyz uz se premysli nad takovymi detaily jako snih nachlazeni a podobne, stoji taky za zminku to ze by prece jahody a podobne nemely v zime rust.… :bigwink:
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahody a snih

Příspěvek od Zyga »

Veronika píše:kdyz uz se premysli nad takovymi detaily jako snih nachlazeni a podobne, stoji taky za zminku to ze by prece jahody a podobne nemely v zime rust.… :bigwink:
:biggrin: :biggrin: :biggrin: a druidi umřou hlady :biggrin:
Vsichni sou fuc
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

deleteable OT

Příspěvek od Kozuss »

Zyga píše: :biggrin: :biggrin: :biggrin: a druidi umřou hlady :biggrin:
Dovolim si menší OT, za který se všem omlouvám,ale nedá mi to :biggrin: :

Druid se plahočil zasněženou krajinou. Jeho žaludek trpěl, ale on musel zůstat silný. Nemohl přeci jíst ty nečisté výdobytky "civilizace"! To by se raději propadl do...,,Žburlt", přerušilo tok jeho myšlenek splasklé trávicí ústrojí. Ochránce lesa padl na kolena, již nemohl dál. Na mysl už mi klepaly myšlenky, za které se musel zastydět a zahnat je. V tu chvíli se bohové slitovali a před druidem ze země vyrašilo jahodí, na nějž byla vzápětí nakouzlena trvalá ochrana před elementy. A od té doby nemají v zimě druidé hlad.

Třeba to bylo takhle :biggrin:


Edit (at to tu neni tak zadělaný, aneb chráníme své životní prostředí :smile: ) to steel_martin: tak tohle mě dostalo (příspěvek pod mym) :megalol:
Naposledy upravil(a) Kozuss dne 11. 2. 2007 16.35, celkem upraveno 1 x.
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jahody a snih (POKUS O FRAŠKU)

Příspěvek od steel_martin »

Veronika píše:kdyz uz se premysli nad takovymi detaily jako snih nachlazeni a podobne, stoji taky za zminku to ze by prece jahody a podobne nemely v zime rust.… :bigwink:
Jenže jahody (a všechny ostatní plané plody) na Desce jsou radioaktivního původu a rostou i za nejnepříznivějšího počasí. Podívejme se na následující tabulku:

Obrázek
Game ID: Reverend_Malthas
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Druidi okusují v zimě zasněžený smrky... To nevíte?
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Lidi nechtějte technicky nemožné! Buďte rádi že se DM snaží navodit alespoň nějakou zimu!
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Cenzanni
Příspěvky: 138
Registrován: 6. 11. 2006 19.41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cenzanni »

Ale že je to pěkná zima, co? :smile:
Morgan Te'len

Kovan syn Helburův
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to steel_martin: jo tyjo :megalol: to je brutus..hlavně ten obrázek :megalol:

EDIT: No a abych to nepsal jenom tak...tak sice logicky souhlasim s původnim dotazem, pak se mi zdá velice dobrá hypotéza steel_matrina a nakonec souhlasim plně s Labirem...přece jen buďme rádi za ten snížek a občasnej questík :bigwink: no a uplně na závěr...Melisima jahody ráda i v zimě :biggrin: i když teť frčijou spíš pomeranče :shades:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

koukám o podnebí a počasí se tu teď mluví kolem dokola, budu psát sem ale patřilo by to do několika vláken
napadlo vás někdy, že deska je vlastně děsně prťavá záležitost a že počasí by mělo bejt víceméně stálý, řízený daleko víc srdcem země ( prouděním lávy ) než povětrnostníma vlivama ?
a k těm nemocem - vážení DM/DS, nevím, kolika postavám už ste nasadili nemoc při rejžování, sbírání mušlí a procházkách po horách ale vim skoro určitě, že ste estě nikoho při sbírání mušlí nenechali najít perlu nebo vyrejžovat diamant - pletu se ?
zpestřit hra se dá i příjemným překvapením, možná na to trochu zapomínáte :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

photter píše:koukám o podnebí a počasí se tu teď mluví kolem dokola, budu psát sem ale patřilo by to do několika vláken
napadlo vás někdy, že deska je vlastně děsně prťavá záležitost a že počasí by mělo bejt víceméně stálý, řízený daleko víc srdcem země ( prouděním lávy ) než povětrnostníma vlivama ?
a k těm nemocem - vážení DM/DS, nevím, kolika postavám už ste nasadili nemoc při rejžování, sbírání mušlí a procházkách po horách ale vim skoro určitě, že ste estě nikoho při sbírání mušlí nenechali najít perlu nebo vyrejžovat diamant - pletu se ?
zpestřit hra se dá i příjemným překvapením, možná na to trochu zapomínáte :bigwink:
Počasí je ponejvíc ovlivňované strukturou Desky, ale výkyvy jsou. Teď jeden přišel.

A nechat třeba vyrýžovat něco navíc - jistě to je možnost a myslím již i použitá, ale kolik hráčů si to zaslouží a kolik postav by to ocenilo? (tj. ne reakce jé perla, no nic moc...na kontu mám 100.000,-) Minimum.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

photter píše:koukám o podnebí a počasí se tu teď mluví kolem dokola, budu psát sem ale patřilo by to do několika vláken
napadlo vás někdy, že deska je vlastně děsně prťavá záležitost a že počasí by mělo bejt víceméně stálý, řízený daleko víc srdcem země ( prouděním lávy ) než povětrnostníma vlivama ?
a k těm nemocem - vážení DM/DS, nevím, kolika postavám už ste nasadili nemoc při rejžování, sbírání mušlí a procházkách po horách ale vim skoro určitě, že ste estě nikoho při sbírání mušlí nenechali najít perlu nebo vyrejžovat diamant - pletu se ?
zpestřit hra se dá i příjemným překvapením, možná na to trochu zapomínáte :bigwink:
Věčný rejpal se ozval .. jen nevím proč dotoho vždy zapasuje i nějaký ten zajímavý postřeh. Ale dobrý nápad. Chytnu se toho, ale hned dodám, že Labir má pravdu ….. Kolik postav si tohle zaslouží ? Vím tak maximálně o jedné až dvou …
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Re: Jahody a snih

Příspěvek od psin »

Veronika píše:kdyz uz se premysli nad takovymi detaily jako snih nachlazeni a podobne, stoji taky za zminku to ze by prece jahody a podobne nemely v zime rust.… :bigwink:
A nutí Tě je někdo sbírat? Já sem byl v Mithalliru a žádný ovoce ani jahody jsem tam IC neviděl, logicky proto, že tyhle rostliny v zimě neplodí... CHci jenom říct, že když myslíš, že by neměly být, tak být nemusí a nepotřebuješ k tomu systém. Stejně tak jako jsme před zavedením sněhu, někteří hráli že je nám zima.
Naposledy upravil(a) psin dne 12. 2. 2007 16.22, celkem upraveno 1 x.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Zato takhle si můžeš říct ,,jéé tuhle nemoc jsem ještě neměl! Zas něco do sbírky." :clap:

Náhodou několika postavám se stalo, že v mizernym rejžovišti našli drahej kámen... a dokonce i jiný věci … zásahem DM to nebylo, ale to je snad jedno. :bigwink:
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

labir píše:
A nechat třeba vyrýžovat něco navíc - jistě to je možnost a myslím již i použitá, ale kolik hráčů si to zaslouží a kolik postav by to ocenilo? (tj. ne reakce jé perla, no nic moc...na kontu mám 100.000,-) Minimum.
Musim podotknout že se to občas stává, můj ork jednou dostal při rejžování diamant od Ginny, je to sice půl roku ale musí se to počítat :yes: takže i takovýhle překvapení se stávaj. bohužel jeho mozková kapacita mu neumožnila správně poděkovat, protože dokaď to nezkusil prodat neměl ponětí co to vlastně dostal :bigwink:
Vsichni sou fuc
Zamčeno