Závěsy u skřetů a jinde

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Závěsy u skřetů a jinde

Příspěvek od Zyga »

Je tak strašně důležitý aby byly zamčený? V těch chajdách nic neni a při boji u chajdy strašně rády postavu uvnitř uvězní a když je někdo zavřenej nějakym smradlavym skřetim závěsem a jeho parta zrovna dostává od vylezlejch skřetů, protože jediný dvě bojový postavy sou zavřený v chatrči je dost k vzteku. Nedaly by se aspoň udělat zevnitř odemčený?
Vsichni sou fuc
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Technicky nelze a zamčené být musí. Přemluvte nějakého skřera (mají klíče) nebo DM (mají pravomoce) aby vás pustili.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

No právě skřeti sice klíče maj a DM maj pravomoce, ale skřeti sou většinou nekomunikativní a mrtví a DM zase neni vždycky.Třeba kdyby se ten klíč válel vevnitř a byl na jedno použití(to myslim de že po použití zmizí omlouvám se jestli se mýlim) sice by to nějak chtělo vymyslet jak to udělat aby se ven mohlo dostat i víc než jenom jeden případ uzamčení. V mrtvejch skřetech totiž neni (což je hádám schválně stejně jako z drowů nepadaj amulety s TS). Vono je docela těžký překecávat skřeta kterýmu sem předtim zabil kámoše aby mě pustil ven že jich eště pár sejmu za tu díru co mi udělali onehdá do brnění
Vsichni sou fuc
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Holt nejen skřeti číhají ve skřetích dungeonech, ale i zákeřné skřetí pasti ve tvaru domků a chatrčí. Kvůli tomuhle dělat extra řešení nemá smysl, za čas by se našlo něco jiného stejného. Stane se jednou za N měsíců, takže vyřeší DM.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Darren Finngard
Příspěvky: 127
Registrován: 28. 7. 2006 17.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darren Finngard »

No me se to taky nedavno stalo, nastesti byl pobliz laskavy DM a dostal me z toho :blush: :bigwink: .
<i>Smůla je coura, která bere štěstí - W. Shakespeare</i>
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Nám se to právě dneska stalo dvěma bojově zaměřenejm postavám ze 4člený družiny.… a dlouho nikde nikdo
Vsichni sou fuc
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

jojo...přesně tak...jenom skřetů všude kolem...a když navíc jedna z postav vně chajdy nemůže skoro chodit :bigwink: no nepotěší to...ale chápu labira...dvakrát nevstoupíš do stejné řeky...hold si budem muset dávat pozor...já abych nelezl do dungů a vy na chajdy :biggrin:
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Musim se přiznat, že nám se to s Maem, před nějakou dobou, stalo taky a byli jsme z toho nešťastní. Nebyl by vhodný kompromis dát jeden klíč náhodně do jedné z truhel, které jsou ve skřetím táboře? Jakože, si klucí malinkatý nechali jeden skovanej kdyby se jim šéf opil trnkovým vínem a zamknul se uvnitř chajdy? :bigwink:


EDIT: případně by ty závěsy mohly být roztrhatelné (ničitelné) podobně jako např. dveře v kryptě. Přeci jen jsou to závěsy, i když nevim z čeho je skřeti vyrábějí... myslím, že o ně moc nepečují nehledě na prostředí ve kterém jsou.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

magnumik píše:jojo...přesně tak...jenom skřetů všude kolem...a když navíc jedna z postav vně chajdy nemůže skoro chodit :bigwink: no nepotěší to...ale chápu labira...dvakrát nevstoupíš do stejné řeky...hold si budem muset dávat pozor...já abych nelezl do dungů a vy na chajdy :biggrin:
Nejhorší je, že ty nemusíš do tý chajdi vlízt. Já sem bojoval někde venku a když se ten závěs začal zavírat tak mě to vcuclo a jelikož sme se Zygou byli nejsilnější v družině + jediný bojovníci - tak to kvůli naší nepřítomnosti zbytek docela vodnes, ale pravda, už alespoň dokážu vodhadnout jak blízko k tý chajdě můžu jít :bigwink:
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Tak koukám že se to stává docela často :biggrin:
Vsichni sou fuc
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Zyga píše:Tak koukám že se to stává docela často :biggrin:
Stává se to často, protože o tom hráči nevědí. Jakmile je to jednou schramstne a nepustí, daj si příště pozor a kdo čte forum si dá pozor i teď. Přesto si myslím, že by nebylo naškodu využít nejakou další variantu (IC) viz. to co jsem napsal výš. Pokudje to samozřejmě technicky možné a přípustné z hlediska hry.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

psin píše:
Zyga píše:Tak koukám že se to stává docela často :biggrin:
Stává se to často, protože o tom hráči nevědí. Jakmile je to jednou schramstne a nepustí, daj si příště pozor a kdo čte forum si dá pozor i teď. Přesto si myslím, že by nebylo naškodu využít nejakou další variantu (IC) viz. to co jsem napsal výš. Pokudje to samozřejmě technicky možné a přípustné z hlediska hry.
řeknu ti to takhle. Já vo těch "neprodyšných" závěsech věděl, ale netušil sem, že když stojím kus dál - přibližně na začátku těch schůdků - že mě to stejně schlamstne. Hold nutný dodržovat uctivou vzdálenost :bigwink:
Alespoň teď všichni víme, jak sou skřeti a jejich domky zákeřný. Taková univerzální chatka :bigwink: se vždycky hodí :biggrin:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

labir píše:Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
:megalol: :megalol: :good:


Edit: Hele, co tam udělat přechod? (jenom nápad, kterej mi teď vyvstal v hlavě)
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

labir píše:Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
No jasně!! Dej třeba do každý chajdy epickou svatou past co se dycky po kole obnoví :megalol: proti tomu se skoro nedá bránit :megalol: :megalol: :megalol:
Vsichni sou fuc
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Kozuss píše:
labir píše:Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
:megalol: :megalol: :good:


Edit: Hele, co tam udělat přechod? (jenom nápad, kterej mi teď vyvstal v hlavě)
Neřeší nic. Vcucne tě to skrz přechod.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

Já si jenom vzpomněl na, že sem něco takovýho jednou použil-ale tam nebyly zákeřný dveře. :biggrin:
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

labir píše:Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
A u soudu zvláštní postih za takzvanou "chatkovou smrt" Skřeťak co zkonstruoval ty závěsy byl pěknej vykuk. Měl to zmáknutý... :shades:
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

darmian píše:
labir píše:Dobře, když je to častější tak skusím něco vymyslet. Možná by to mohlo tu postavu za závěsem zabít? :megalol:
A u soudu zvláštní postih za takzvanou "chatkovou smrt" Skřeťak co zkonstruoval ty závěsy byl pěknej vykuk. Měl to zmáknutý... :shades:
Avatar neutrality: Ah, další zbloudilá duše. Asi by ses chtěl vrátit zpět na zem že?
Avatar dobra: Má pěknou auru se sklonem k dobru *usměje se* byla bych pro mírnou cenu.
Avatar zla: *ďábelsky se zasměje* hloupost, to je další obět domku. Hezky bych mu to osolila, aby si pamatoval, že s domky nejsou žádné žerty.
Avatar dobra: ne to ne, určitě hledal zatoulaného pejska, byla to nešťastná náhoda. Viď druidíčku? *přívětivým hlasem*
Avatar neutrality: *pozorujíc hádku sester, plete si ponožky*

Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

to darmian: Já nemůžu... :megalol: :megalol: :megalol:
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
Odpovědět