Nové "finty se sbraněmi" - v rozšíření

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Nové "finty se sbraněmi" - v rozšíření

Příspěvek od KaTo »

Varování! Tento příspěvek je lobbing výrobců kuší z Hagu!
Možná sem to přehlíd, ale nikde sem tam neviděl :no: žádnou "spešl vychytávku" pro nás, pravověrné trpaslíky, co využíváme jedinou možnou trpasličí střeleckou zbraň. Tedy, pro nás co vyznáváme decentní práci s kuší (špičatý uši mají luky a Taj(em)ného střelce :bleh: ) Ve fintách všude samej kopiník, šermíř, prostě mlátič zblízka :cry2: . Teda aspoň mi to tak přišlo.
Plánuje se něco? :dribble: Např. něco jako "hvízdavá střela" - možnost hodit strach nebo tak něco?
P.S. Jen se ptám :blush:
Obrázek
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

no, jestli si dobre pamatuju, Labir psal ze ne … navic komba uz sou zapracovany, takze uz je pozde :)
Dives, qui sapiens est
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Praetor píše:no, jestli si dobre pamatuju, Labir psal ze ne … navic komba uz sou zapracovany, takze uz je pozde :)
Díky!
Zase jedna malá tragédie v životě Dís :angry: :biggrin: :megalol: :megalol: . To má z Dís z toho, že se na Desku dostala pozdě! Jen nevím, jak to její trpasličí duší vysvětlím, heh! :crazy: .
Obrázek
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

popravdě, myslim že se teď ve světě dějou pro trpaslíka/ci mnohem znepokojivější věci, než že nebude střílet hvízdající/zpívající/tančící šípky :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

LDamian
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 4. 2007 17.13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LDamian »

Edit: připomínka se týkala něčeho, co je pravidlem i u ostatních prestižních povolání a tedy jsem to jen nedomyslel.

Tohle jediné má snad smysl nechat: u paladinské schopnosti zjistit a zobrazit auru jsem myslím také nenašel nic o tom, že by to uměl i blackguard. Je možné, že jsem to jen přehlédl, zmiňuji to zde pro úplnost.
Auriel - Chaos, tedy Svoboda musí být podřízena Řádu, tedy Pravidlům. Zlo, tedy Smrt a ničení, musí být podřízena Dobru, tedy Životu.
Sigimalanirseth - ??
Zamčeno