Proměna

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
proxymus
Příspěvky: 24
Registrován: 26. 10. 2006 22.47
Kontaktovat uživatele:

Proměna

Příspěvek od proxymus »

Měl bych dvě takove přiopmínky ke stavu, když jsem proměněný třeba ve trola:
1.To ze nedostava xp, nevidím důvod proč bych nemohl v jiné tělesné schránce dostávat xp
2.Je trochu divné, že můžu proměněný třeba rýžovat, copak trol nebo pavouk udrží rýžovací pánev?
Čaroděj v modrém
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Proměna

Příspěvek od labir »

proxymus píše:Měl bych dvě takove přiopmínky ke stavu, když jsem proměněný třeba ve trola:
1.To ze nedostava xp, nevidím důvod proč bych nemohl v jiné tělesné schránce dostávat xp
2.Je trochu divné, že můžu proměněný třeba rýžovat, copak trol nebo pavouk udrží rýžovací pánev?
1. řešilo se to tu už mockrát. Odpověď tu někde je, a ne jednou. Jen hledej.
2. To vážně musí být systémové podmínky na všechno? Může pavouk mluvit? Sotva. Tak jak to že hráč může kliknout na ENTER a začít psát a odesílat zprávy? Otázka zní jinak. Měl by to dělat? Měl by jako pavouk mluvit nebo rýžovat? Odpověz si sám. Moje odpověď zní - systém nikdy nebyde 100% a nebude ošetřovat na 100% všech možných variant, to nelze - zvlášť při tom kvantu možností co vám dává. Ztrácet čas na dosažení tohoto stavu je boj s větrnými mlýny. Tam kde to nepobere systém je to na vás - hráčích - abyste to uhráli. Nechci snad tak moc, že ne?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Re: Proměna

Příspěvek od KaTo »

add 1) Má to co dočinění se systémem NWN, jestli si dobře pamatuji. :ermm:
add 2) Takový pavouk "posedlý touhou po lesklých drahokamech", co se hrabe v potoce by měl naopak rýžovat 4x rychleji a 100% úspěšněji. Těch očí a nohou navíc :biggrin: , se musí nějak projevit! :megalol:

edit: Labir byl rychlejší :smile:
Obrázek
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Proměna

Příspěvek od Psanec »

proxymus píše:Měl bych dvě takove přiopmínky ke stavu, když jsem proměněný třeba ve trola:
1.To ze nedostava xp, nevidím důvod proč bych nemohl v jiné tělesné schránce dostávat xp
2.Je trochu divné, že můžu proměněný třeba rýžovat, copak trol nebo pavouk udrží rýžovací pánev?
1 ti odpověděl Labir
2. pokud to uvidím, odměna za OOC na sebe nenechá dlouho čekat. Jsme na RP a pokud někdo tohle dělá, nesmí se divit, že bude potrestán …

Ps : výmluvu typu - já si to chtěl/a jen zkusit neberu ….
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
proxymus
Příspěvky: 24
Registrován: 26. 10. 2006 22.47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proxymus »

Dik vsem zucastnenym :smile:
Čaroděj v modrém
Zamčeno