Neveřejný beta test nového serveru a modulu

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ikkie píše:Mě to nenajede ani v klientovi, vypadá offline a i při pokusu o přímý připojení hlásí timeout.
Možná už je pozdě, ale já ho mám v internetové hře taky offline, ale v síťové hře je hezky modrý.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Mne od toho sileneho pingu pomohl relog v Hamachi, potom uz jsem nemel u serveru tu modrou sipku, ale byl hezky zeleny (dostane zmrzlinu). :smile:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Mě radši provider odstřihl úplně :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Shrnutí dne:
- nešlo obchodovat (při snaze uchopit věc v inventáři)
- žádné lagy, jen grafárna nestíhala ty počty mrtvých skřetů v prvním dungu
- po restartu serveru mi zmizely obrázky eq-specific věcí (ikony kouzel a tak), ale po restartu NWN to bylo OK (podezřívám přechod do Windows a zpět).
- běhání ve vodě bylo stejně rychlé jako mimo ni.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Takže díky všem za test, nějaké chybky se našly.

Zajímavý je jeden efekt a to že v boji dochází pomalu k navyšování zátěže jenž klesá pomalu či vůbec ne. Po vymlácení ostrova vyvrženců (cca 80+ NPC v boji) a spoustě dalších bojů se vyšplhala zátěž na 40-50% jednoho jádra. Ale jakmile jste se začali odpojovat tak v jednu chvíli to udělalo peak a zátěž spadla na 3%. Ve čtvrtek provedeme test přesně na tohle a čím to je. Pokud by se to povedlo vyřešit tak by to znamenalo obrovský výkon navíc.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

drake127 píše:
- běhání ve vodě bylo stejně rychlé jako mimo ni.
Kde? Teď jsem to otestoval a funguje to normálně.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

labir píše:
drake127 píše:
- běhání ve vodě bylo stejně rychlé jako mimo ni.
Kde? Teď jsem to otestoval a funguje to normálně.
Nějaký potok v Amfiberai. Za trpoše jsem měl vodu po ramena a probíhal jsem to s přehledem jak přes potok tak po proudu.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 13. 3. 2007 23.19, celkem upraveno 2 x.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

No me se zase po pouziti Demonizacniho kouzla neustale stridaly stavy kdy jsem imky mel a kdy ne - coz je docela neprijemne kdyz v pulce boje klsene hp o 100 v dusledku spadnuti konsdtituce o par bodu niz (jednou jsem nato i umrel) a pak taky kdyz spadne imka na jed ci strach - nepritel me zastrasi a pak imka naskoci takze jsme sice imuni na strach ale vydeseny stejne.
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Co se tyce lagů, tak si myslim, ze za lagy navic muze hlavne hamachi. Ono to laguje stejne jako kdyz se de v deseti lidech nekam a je velkem boj a este do toho kouzla a boosty a DM... To pak klienti moc nestíhaj, já myslim, ze v ostrym provozu to nebude takova krize. a to co sme provedli snad nehrozí inreal :biggrin:

A k povalení: navrhuju aby postava nemohla povalit sama sebe. V boji se mi to poměrně často děje, protože se v tom chumlu prostě člověk uklikne, a pak se válí porad po zemi. Uz tak staci, kdyz posrazi k zemi spolubojovniky :biggrin:
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Labire, máš někde k dispozici i statistiky jaký síťový provoz se generuje? Zajímalo by mě to čistě ze zvědavosti.

Edit: Teď mě vlastně napadlo jakému trpaslíkovi se poštěstí posedět si na elfím trůně ;-)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

drake127 píše:Teď mě vlastně napadlo jakému trpaslíkovi se poštěstí posedět si na elfím trůně ;-)
to máš kliku, že sem u toho nebyl :evillaugh:

ty lagy tutově dělá (nebo k nim aspoň mohutně přispívá) hamachi, jak nás labir rozházel po jednom do různejch lokací, zkoušel sem si emoce a různý předměty a odezva byla otřesná ačkoli sem byl v klidný lokaci a nic se nikde nedělo
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Omlouvám se za opětovnou neúčast na testu :ermm: fakt to neni schválně...a proto se chcu zeptat, jestli by to nešlo startovat o hodinku dřív...protože ve 20:45 už musim pakovat do práce :crazy:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Test je dobrovolný, když někdo na něm není tak to přeci nic neznamená. O hodinku dřív zase nestíhám moc já. Připomínám že dnes test není a je až zítra ve čtvrtek 15.3.2007 od 20:00
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

jasný no, ale mrzí mě že se nemožu zúčastnit, když už sem se přihlásil a tys mě tam zařadil :crazy: asi to ve čtvrtek skusim aj na tu chvílu...uvidíme :blink: :ermm:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Na tohle není hamachi stavěný, je to jen když si chcou třebas 3 kamoši zapařit něco v klidku, apod. Neutáhne to tolik clientů.

Hrál jsem tak moc her a mám s hamachi zkušenosti
Wanting something does not give you the right to have it.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

A co to na testy nekam prestehovat? Jak silnou linku tam potrebujes?
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Já nevím, ale podle mě včera server stíhal naprosto s přehledem. Jde asi o to, jakej tunnel pro vás Hamachi najde. Já měl spojení dobré. Je možné, že jste měli prostě smůlu.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

drake127 píše:Já nevím, ale podle mě včera server stíhal naprosto s přehledem. Jde asi o to, jakej tunnel pro vás Hamachi najde. Já měl spojení dobré. Je možné, že jste měli prostě smůlu.
přesně tak, hold smůla no
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

V ten čtvrtek tam budu. Už se moc těším :wow:
Game ID: Reverend_Malthas
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

k těm chybkám, mám takový dojem, že nějak blbě funguje ta "silnější druidská tišící moc"
- provádí se tam nějaký podivný výpočet, když se přiblíží nějaké nepřátelské NPC zvíře, jenže to nějak nemá žádný efekt, musím to uklidnění provést ručně, ale těžko říct, třeba sem zrovna měl smůlu a ten medvěd mě přehodil *pokrčí rameny* ještě se na to mrknu a budu konkrétnější
Zamčeno