Různé šaty do různých míst

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Technicky extrémně náročné. Nutnost aplikovat "výjimkové" řešení, takže to nebude. Systém nemusí snad být na úplně všechno. Na co není jde krásně zahrát. Systémy zabíjí hráčskou fantazii jak vidím.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

taky se mi to zdá přehnaný, já nemám žádnej problém se přiměreně oblíkat podle prostředí (kromě váhy hadrů, co musim tahat) a nevim, proč by teplý oblečení mělo bejt zárukou proti nastydnutí, bacila můžeš chytnout i v kožiše, ne ?
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

...a navic blechu - podle toho, ci kozich to byl.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

labir píše:Technicky extrémně náročné. Nutnost aplikovat "výjimkové" řešení, takže to nebude. Systém nemusí snad být na úplně všechno. Na co není jde krásně zahrát. Systémy zabíjí hráčskou fantazii jak vidím.
Škoda. Nicméně tohle není o hráčské fantazii. Pokud si dobře pamatuju, tak na Alhambrii jediní, kdo chodili do hor v kožichu byli naši trpaslíci a přitom tam bylo RP hráčů dost. Nicméně tohle by spíš sloužilo k tomu, aby výpravy do hor a pouště nebyly na denním pořádku, ale musely se připravovat. Vlastně by se tím zvedla vzdálenost divokých končin od civilizovaných. Na Eq potkávám málokoho, kdo v horách a na poušti nikdy nebyl a přitom nějaká diskuze o oblečení nebo aspoň náznak, že by se někdo snažil zahrát třeba, že je mu zima, jsem prakticky nezažil.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jezura píše:že by se někdo snažil zahrát třeba, že je mu zima, jsem prakticky nezažil.
páč u trpaslíků se to asi nenosí. to diskuse elfích slečen u svačinky.. :3 - to je něco jiného ; )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
eqileus
Příspěvky: 173
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

No já se poměrně často setkávám, že je nějaké postavě vedro či zima... A často se jich na to ptám... :yes:
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

The_Balrog píše:páč u trpaslíků se to asi nenosí. to diskuse elfích slečen u svačinky.. :3 - to je něco jiného ; )
trpoš je ( po druidovi ) nejotužilejší na Desce a kdo se bude hádat dostane... :biggrin:
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

darmian píše: ...a kdo se bude hádat dostane... :biggrin:
Baže :yes:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Zamčeno