dwarf

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Thorin Pavéza
Příspěvky: 9
Registrován: 16. 3. 2007 21.47

dwarf

Příspěvek od Thorin Pavéza »

Čau lidi tak se na EQ po 4m zase vracím a už mam pomalu výpadky, postavu mam pěkně promyšlenou jen jeden dotázek kde se dají koupit nejdsnější brnčo (helma, atd...) pro trpoše ? Asi Hargol co ? Já už si to fakt nepamatuju.

PS: Odpovědi typu: k čemu to potřebuješ atd... ani nepište pls
:bleh:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

:excl2: Tak a dost! Na fóru se nehraje! Už tady jsem ti to snad řekl jasně!

Na IC dotazy tohoto typu se zásadně na fóru neodpovídá! Dokonce by se neměly ani klást! Naloguj se a optej se na IC věc IC!

//IC - In Character, pokud nevíš co to znamená tak slovník na webu.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Thorin Pavéza
Příspěvky: 9
Registrován: 16. 3. 2007 21.47

..

Příspěvek od Thorin Pavéza »

labir píše::excl2: Tak a dost! Na fóru se nehraje! Už tady jsem ti to snad řekl jasně!

Na IC dotazy tohoto typu se zásadně na fóru neodpovídá! Dokonce by se neměly ani klást! Naloguj se a optej se na IC věc IC!

//IC - In Character, pokud nevíš co to znamená tak slovník na webu.
kdybych mel acc tak bych se asi zeptal nemyslíš ?
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od labir »

Thorin Pavéza píše:
labir píše::excl2: Tak a dost! Na fóru se nehraje! Už tady jsem ti to snad řekl jasně!

Na IC dotazy tohoto typu se zásadně na fóru neodpovídá! Dokonce by se neměly ani klást! Naloguj se a optej se na IC věc IC!

//IC - In Character, pokud nevíš co to znamená tak slovník na webu.
kdybych mel acc tak bych se asi zeptal nemyslíš ?
Okolnosti jsou zcela irelevantní. Odpovídáš typem odpovědi "kdybych neměl pistoli a měl milion nezastřelil bych ho". Nemáš account - tvůj problém. Kvůli tomu nemusíš kazit hru ostatním vynášením IC informací, které si ostatní chtějí zjistit sami. A neargumentuj prosím že jde "jen" o zbroj. Tady jde o princip. IC informace se na fórum prostě nevynášejí! Zejména pak ne kde/kdy/kdo/za kolik/co/nejvýhodněji/jak/atd...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Thorin Pavéza
Příspěvky: 9
Registrován: 16. 3. 2007 21.47

Re: ..

Příspěvek od Thorin Pavéza »

OK
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

//Thorine, jako hráč pouze trpaslíků jen musím potvrdit Labirova slova. Jen doplním, že je dost nepravděpodobné, aby začínající trpasličí válečník měl dost peněz na "drsnější" brnění, ne? Krom slovníku a povinných pravidel hry doporučuju přečíst http://www.equilibrie.cz/jak_se_hraje.php. Možná tam najdeš odpovědi na své otázky.
Zamčeno