Kampaň za odvelení opruzáka u dvou smrků

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Jste pro odvelení strážného u dvou smrků na jiné pracoviště?

Ano
8
44%
Ne
10
56%
 
Celkem hlasů: 18

kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Kampaň za odvelení opruzáka u dvou smrků

Příspěvek od kucik »

Vzpominate si na ohniste u dvou smrku? Vzpomínáte jak kdykoliv jste si chteli popovidat, nasli jste tam vhodnou obet? Jak kdykoliv jste nekoho hledali, sli jste prvni k ohnisti? Vzpominate na trpaslici silacke reci a na vyrazene zuby? Na potycky a na bujare veseli? Na pocet vypitych sudu buhvijakych trpaslicich patoku? Na osudova setkani? Na Tonnyho kulinarske pokusy? Na modni prehlidky kolem ohne? Na planovani vyprav s pulitrem v ruce? Na vypravovani pribehu v hloucku, kdy jen par poslednich plaminku osvetlovalo napjate tvare? Vzpominate jak truhlar musel vhodne pritesat klady, protoze si nebylo kam sednout?

Jakto ze si tam vsichni odvykli chodit? Copak jim neni prijemnej hrejivej pohled pana v modrym plasti? Nebo snad neco jinyho? Kdo vi, ale aspon se tam uz nedeji zadne nepristojnosti.

Vim, ze i zvrhly elfky zavdaly jeden z duvodu umisteni straznyho a mozna i proto to sem pisu. Tak snad to nebude brano jen jako nesmyslne rejpani.

Edit: Jeste bych poprosil, abyste soucasne s hlasovanim zkusili napsat duvod. Diky
Naposledy upravil(a) kucik dne 20. 3. 2007 10.19, celkem upraveno 1 x.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

To jsem zvedavy, kdo sem jako prvni napise: 'Reste to IC'. :biggrin:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:megalol: bojím se jak tenhle topic dopadne, spíš než kdo napíše první at se to řeší v ic rovině by mě zajímalo kdo to rozflajmuje :whouum:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

V hlasování chybí možnost "je mi to úplně, ale úplně šum a fuk" :biggrin:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

pryč s darmožroutem !!!! :diablo:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

photter píše:pryč s darmožroutem !!!! :diablo:

Možná bych tam dal strážnýho ale aby to byla elfka, pak by možná zvrhlý elfky nic proti neměli :bleh:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Jenze ono prave IC, je to vlastne spravne. To ze zmizelo misto kde se postavy schazej? Aspon maj straze ve meste klid. Nejde o to, ze by nebylo kam sednout, ale ze tohle misto vyhovovalo skoro kazdymu. Bylo prvni na rane kamkoliv kdo sel a proto se tam postavy casto zastavovaly.
magnumik píše:V hlasování chybí možnost "je mi to úplně, ale úplně šum a fuk" :biggrin:
Ta moznost tam je, ikdyz pro ni neni tlacitko. Pokud je mi to jedno -, nevyjadruju se.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

kucik píše:Jenze ono prave IC, je to vlastne spravne. To ze zmizelo misto kde se postavy schazej? Aspon maj straze ve meste klid. Nejde o to, ze by nebylo kam sednout, ale ze tohle misto vyhovovalo skoro kazdymu. Bylo prvni na rane kamkoliv kdo sel a proto se tam postavy casto zastavovaly.
njn, postavy byli prevazne u dvou smrku, jen co je pravda... co vám brání se tam dál scházet? holt se bude muset scházet u dvou smrků a sloupu *myslí strážného* :bigwink: , vždyt se tam můžete dál scházet ne? neříkám že tam strážnej neopruzuje, ale ber to z té lepší stránky, aspon se tam nescházej tolik zloduši a dobro má aspon další lokaci kde se může scházet, bud za to rád, aspon vás nebudou rušit zlé postavy :bigwink:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

kucik píše:
magnumik píše:V hlasování chybí možnost "je mi to úplně, ale úplně šum a fuk" :biggrin:
Ta moznost tam je, ikdyz pro ni neni tlacitko. Pokud je mi to jedno -, nevyjadruju se.
no jo, enomže nebudete vědět kolika lidem je to šum a fuk :bigwink: :bleh:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

anurin píše: njn, postavy byli prevazne u dvou smrku, jen co je pravda... co vám brání se tam dál scházet? holt se bude muset scházet u dvou smrků a sloupu *myslí strážného* :bigwink: , vždyt se tam můžete dál scházet ne? neříkám že tam strážnej neopruzuje, ale ber to z té lepší stránky, aspon se tam nescházej tolik zloduši a dobro má aspon další lokaci kde se může scházet, bud za to rád, aspon vás nebudou rušit zlé postavy :bigwink:
Ver mi ze jsem to zkousel, ale kdyz sedis u ohne (treba si neco ctes), primo naproti tobe stoji jeden nasranej ksicht (protoze tam musi porad stat) a neustale na tebe civi... na to zaludek vazne nemam. Ale nejde o me. Zjevne to vadi i nekomu jinymu.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

kucik píše:
anurin píše: njn, postavy byli prevazne u dvou smrku, jen co je pravda... co vám brání se tam dál scházet? holt se bude muset scházet u dvou smrků a sloupu *myslí strážného* :bigwink: , vždyt se tam můžete dál scházet ne? neříkám že tam strážnej neopruzuje, ale ber to z té lepší stránky, aspon se tam nescházej tolik zloduši a dobro má aspon další lokaci kde se může scházet, bud za to rád, aspon vás nebudou rušit zlé postavy :bigwink:
Ver mi ze jsem to zkousel, ale kdyz sedis u ohne (treba si neco ctes), primo naproti tobe stoji jeden nasranej ksicht (protoze tam musi porad stat) a neustale na tebe civi... na to zaludek vazne nemam. Ale nejde o me. Zjevne to vadi i nekomu jinymu.

Jo, to máš pravdu že to vadí hodně lidem, vím že to tam bylo hojné co se týče návštěvnosti a ted tam nikdo nevpáchne. Jen nechápu proč. U svačinky se lidi scházejí dál i když tam prochází stráže a je tam ten prcek svačinka. Vždyt se tam můžou postavičky scházet dál. Kvůli jednomu strážnýmu? Nevím ale přijde mi to z ic hlediska jako hloupost, protože jinde vám stráže tak moc nevadí a tady ano?

Edit: a z ic hlediska si myslím že je to asi jen dobře že tam je, protože se ted postavy schází po celé eq a hledají se. Před tím to bylo trochu divný že skoro všichni věčně dřepěli u ohniště. ( Na druhou stranu mi to taky chybělo, protože to mělo svýho ducha)
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

Toho místa u dvou smrků je škoda

Příspěvek od Kai Rivienta »

I v civilním životě se na místě, kde pruděj policajti nikdo krom nich neschází.
Kai už se stráže poptávala, dokdy tam bude, ale víc s tím dělat nemůže, nemá na to kontakty.
Policie nezavírá místa, kde se podsvětí schází, ale získává si na nich informátory, protože zločinci budou někde vždycky, a když budou na místech, která neznám, budou se hůř hledat. A když je ve světě úplně vymýtím, bude svět chudší.
Dobro zvítězí až nakonec. W
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

anurin píše: Jo, to máš pravdu že to vadí hodně lidem, vím že to tam bylo hojné co se týče návštěvnosti a ted tam nikdo nevpáchne. Jen nechápu proč. U svačinky se lidi scházejí dál i když tam prochází stráže a je tam ten prcek svačinka. Vždyt se tam můžou postavičky scházet dál. Kvůli jednomu strážnýmu? Nevím ale přijde mi to z ic hlediska jako hloupost, protože jinde vám stráže tak moc nevadí a tady ano?

Edit: a z ic hlediska si myslím že je to asi jen dobře že tam je, protože se ted postavy schází po celé eq a hledají se. Před tím to bylo trochu divný že skoro všichni věčně dřepěli u ohniště. ( Na druhou stranu mi to taky chybělo, protože to mělo svýho ducha)
Tak mozna se tam vazne neschazej proto, protoze zmizeli ti co tam byli zvykli chodit.
Straze a kolemjdouci jsou vsude, ale pro me je proste rozdil mezi tim, kdyz nekdo obcas projde okolo a kdyz te neustale pozoruje. Me ten pocit proste prijemnej neni.
Ano, postavy se schazej vsude po desce, ale koukni se kde. Vsichni jsou nasackovany na ceste mezi Mithallirem a Hagem a hrabou ve vode jak kdyby jim tam spadly kontaktni cocky.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

kucik píše:
anurin píše: Jo, to máš pravdu že to vadí hodně lidem, vím že to tam bylo hojné co se týče návštěvnosti a ted tam nikdo nevpáchne. Jen nechápu proč. U svačinky se lidi scházejí dál i když tam prochází stráže a je tam ten prcek svačinka. Vždyt se tam můžou postavičky scházet dál. Kvůli jednomu strážnýmu? Nevím ale přijde mi to z ic hlediska jako hloupost, protože jinde vám stráže tak moc nevadí a tady ano?

Edit: a z ic hlediska si myslím že je to asi jen dobře že tam je, protože se ted postavy schází po celé eq a hledají se. Před tím to bylo trochu divný že skoro všichni věčně dřepěli u ohniště. ( Na druhou stranu mi to taky chybělo, protože to mělo svýho ducha)
Tak mozna se tam vazne neschazej proto, protoze zmizeli ti co tam byli zvykli chodit.
Straze a kolemjdouci jsou vsude, ale pro me je proste rozdil mezi tim, kdyz nekdo obcas projde okolo a kdyz te neustale pozoruje. Me ten pocit proste prijemnej neni.
Ano, postavy se schazej vsude po desce, ale koukni se kde. Vsichni jsou nasackovany na ceste mezi Mithallirem a Hagem a hrabou ve vode jak kdyby jim tam spadly kontaktni cocky.

Mno, raději ti to odepíšu pm, protože o tom ic víš a nechci to rozpitvávat tady na phoru.
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Fajn, tak odvoláme jednoho tady, jednoho tam - já bych teda chtěl, abych moh jezdit na Ostrov vyvrženců, aby tam nebyli žádní piráti a bylo to jako předtim než se zaved "zpřísněnej režim". Holt Mithallir s paladinama neni nic pro eviláky - stejně jako Ostrov neni nic pro dobráky - asi si budete muset zvyknout.

Co ti chybí? Že si tam nemůžeš na nikoho vyskakovat nebo, že tam nemůžete provádět prasárny? Jo to sis měl rozmyslet dřív než si tam s tim začal. Scházet se tam a sedět tam můžeš i teď a jestli ti vadí strážnej, tak holt je to tvuj problém, on ti nezakazuje mluvit, ani sedět, ani pít nebo cokoliv jinýho.

Že už to neni jak dřív jako to bylo, to nikdy nebude, protože se celej server (= hráči) posunul někam jinam (k pohazování masa po serveru) - a tim, že se odvolá jeden strážnej se to nezmění.

Zrovna včera jsem si poseděl u ohniště s dalšíma třema postavičkama a neměl jsem se strážným problém. Takže jsem hlasoval NE - když strážnej tak pro všechny stávající i nové hráče, stejně jako jsou piráti, stejně jako je Svačinka a stráže v Tirianu, jako jsou sekernicí v Hargolu.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

psin píše:Fajn, tak odvoláme jednoho tady, jednoho tam - já bych teda chtěl, abych moh jezdit na Ostrov vyvrženců, aby tam nebyli žádní piráti a bylo to jako předtim než se zaved "zpřísněnej režim". Holt Mithallir s paladinama neni nic pro eviláky - stejně jako Ostrov neni nic pro dobráky - asi si budete muset zvyknout.

Co ti chybí? Že si tam nemůžeš na nikoho vyskakovat nebo, že tam nemůžete provádět prasárny? Jo to sis měl rozmyslet dřív než si tam s tim začal. Scházet se tam a sedět tam můžeš i teď a jestli ti vadí strážnej, tak holt je to tvuj problém, on ti nezakazuje mluvit, ani sedět, ani pít nebo cokoliv jinýho.

Že už to neni jak dřív jako to bylo, to nikdy nebude, protože se celej server (= hráči) posunul někam jinam (k pohazování masa po serveru) - a tim, že se odvolá jeden strážnej se to nezmění.

Zrovna včera jsem si poseděl u ohniště s dalšíma třema postavičkama a neměl jsem se strážným problém. Takže jsem hlasoval NE - když strážnej tak pro všechny stávající i nové hráče, stejně jako jsou piráti, stejně jako je Svačinka a stráže v Tirianu, jako jsou sekernicí v Hargolu.
Zdase mi, ze odtamtud nezmizeli jen evilaci. Tak se mozna pletu.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
sic
Příspěvky: 37
Registrován: 26. 2. 2006 20.36
Bydliště: čechy-morava .. na střídačku v úlu či na pastvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sic »

Časy se mění a měnit budou, to se nedá ovlivnit, stejně jako události, které nastávají v reálném životě, jako třeba, že váš skvělej parčík, do kterýho jste chodili dělat cokoli ( :dribble: ) musel ustoupit novýmu gigamarketu třeba. Statika v RP je ošklivá gagina takže nezbývá než si zvyknout nebo to IC vyřešit jinak.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

anurin píše::megalol: bojím se jak tenhle topic dopadne, spíš než kdo napíše první at se to řeší v ic rovině by mě zajímalo kdo to rozflajmuje :whouum:
heheee, nevěřil sem a už k tomu neni daleko :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

k věci: jako svět reagoval na dění u ohně postavením stráže, zrovnatak by mohl zareagovat teď na (ne)dění a stráž odvolat, nic víc za tím myslim neni nebo se pletu ?
ono totiž nechat někde stát stráž neni v reále jeden klik v toolu ale hromada výdajů a pokud je stráž zbytečná, stát se nenechává
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Lord Xeen píše:To jsem zvedavy, kdo sem jako prvni napise: 'Reste to IC'. :biggrin:
Reste to IC
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

photter píše:
anurin píše::megalol: bojím se jak tenhle topic dopadne, spíš než kdo napíše první at se to řeší v ic rovině by mě zajímalo kdo to rozflajmuje :whouum:
heheee, nevěřil sem a už k tomu neni daleko :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

k věci: jako svět reagoval na dění u ohně postavením stráže, zrovnatak by mohl zareagovat teď na (ne)dění a stráž odvolat, nic víc za tím myslim neni nebo se pletu ?
ono totiž nechat někde stát stráž neni v reále jeden klik v toolu ale hromada výdajů a pokud je stráž zbytečná, stát se nenechává

Pokud je stráž zbytečná? no, co jsem si popovídal ic s jednou stráží? nebo snad kapitánem? ale prd... byl to jedlík a člověk holdující víc jídlu než svým povinostem... mno ale to je jednou :bigwink: , tak jsem si uvědomil že je víc lidí, elfů, pajzlů a dalších stvoření, které se zdají být zbytečné, možná že jsou ale pořád zastupují svou funkci a je to moc papírování nestojí, udělá to za ně někdo jiný. Z reálného života to ber tak, že např ,,senát´´ je taky v celku zbytečnej a pořád je ---- hooodně z nadhledem prosím, páč mě nenapadl jiný příklad . :shades:

Edit: doufám že jsem neřekl nic co by uškodilo ic rovině
Zamčeno