Kampaň za odvelení opruzáka u dvou smrků

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Jste pro odvelení strážného u dvou smrků na jiné pracoviště?

Ano
8
44%
Ne
10
56%
 
Celkem hlasů: 18

mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

No trochu tam vadi, bylo to jedno z mala mist kde mohl clovek mluvit otevrene atd. ted to je lesik, kde kazdej pece maso a spi, tam je ted docel zivo ale ne tak jako kdysi u ohniste. Fakt by mohl jit pryc. nechci delat zadny prasarny ale i v relu me vadi kdyz me nekdo hlida protoze musim kontrolovat co delam a jak se chovam a co rikam, aby to nahodou nebylo pouzito proti me.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

HC IC :excl: :biggrin:

(typická situace, kdy kdyby to vadilo postavě Ježury, šel by za velitelem stráží se doptat, proč tam vlastně je. Pak by se snažil případně s dalšími postavami vymyslet, co pro to udělat, aby se ho zbavil - např. vyřešením problému, který je příčinou jeho umístění k ohništi...Ježuru jsem uvedl jako příklad, protože jsem byl mnohokrát svědkem jeho snahy IC zasahovat do zdánlivě neměnných stavů, často s efektivním výsledkem - někdy dokonce i tehdy, kdy se to zdálo neměnné i DM - do momentu, než se do toho vložila Ježurova postava) :bleh: :biggrin: :megalol:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nechapu co to tu resite, tohle je klasicka situace pro IC ONLY reseni …

ANURIN: Jeste par stouravych a zbytecnych prispevku a mozna z toho vazne flame bude :biggrin: :bigwink:

PSIN: Proc te evilaci tak strasne moc vytaceji? Z tvych prispevku je citit az bych rekl zast nejen k postavam … :ermm:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Puvodni pricina zmizela driv, nez tam straz byla postavena. Dalsim dovodem je mentalita postav, vyskytujicich se na desce. Dle myho nazoru, by byla straz odvolana, jakmile se situace uklidnila. Jenze straznej tam stoji uz pres dva roky.
Nicmene vysledky mluvi za vse. Naprosta vetsina ho tam zrejme chce, takze neni co resit. Milovnikum straznyho preju prijemny chvilky u ohne (ikdyz nevim komu vlastne, protoze jsem tam naposled nekoho videl asi pred tejdnem).
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Hmm.. tak já teda nehlasuju páč je mi to dost jedno. Vymejšlet geniální evilácký plány ve městě by stejně byla hovadina protože tě někdo s velkou pravděpodobností uslyší ať seš kdekoliv snad kromě pokoje nebo baráku a ohnišť kde nikdo nevopruzuje je i v říši pořád eště dost :clover:
Vsichni sou fuc
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

cybermisa píše: Z tvych prispevku je citit az bych rekl zast nejen k postavam … :ermm:
Pozor - typická slova, co onen flame vyvolati mohou... :clover:

:censoree:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Opět vytažení IC záležitosti na fórum ve snaze získat nějaký IC výsledek. Přesunuto do koše. Další podobné snahy budou končit v koši ihned a bez varování.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno