Těm, kdo začínají na Equilibrii

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

Jája CZE píše:Nechodit sama? A s kým? Se stejně slabou postavou? Většina silnějších postav řeší questy, kde nováček chcípne po 10 vteřinách, peníze mají z výprav na skřety a bandity a nepůjdou s nováčkem klovat dřevo k majáku, nebo sbírat borůvky. A ze své zkušenosti vím, že po krátké době nikoho nebaví tahat slabou postavu do chrámu, takže se dozví, že "tohle je pro velké kluky, ty seď doma".
Promin, ale zkousel jsi to vubec? Pozadat nejakou silnejsi postavu, at s tebou na to drevo nebo boruvky zajde? nebo i treba dve az tri jen o neco malo silnejsi postavy. Mam pocit, ze zrovna v tomhle problem neni.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Jája CZE píše:Nechodit sama? A s kým? Se stejně slabou postavou? Většina silnějších postav řeší questy, kde nováček chcípne po 10 vteřinách, peníze mají z výprav na skřety a bandity a nepůjdou s nováčkem klovat dřevo k majáku, nebo sbírat borůvky. A ze své zkušenosti vím, že po krátké době nikoho nebaví tahat slabou postavu do chrámu, takže se dozví, že "tohle je pro velké kluky, ty seď doma".
Pochop prosimte jednu vec, kazdy, kdo hraje postavu na vyssim levelu, si timto musel projit. Taky byl slaby a chudy a bal se koroptvi … Musis delat veci umerne svemu levelu, to je prave to kouzlo hry, sledovat vyvoj charakteru postavy.

Kdyz zacnes delat nejake bojove umeni, take nemuzes cekat, ze hned po par mesicich si budes moct vlizt do ringu … Sleduj svuj postup, uzivej si ho, neni nic krasnejsiho, nez zavzpominat si na low level zazitky. Joo, kde jsou ty casy, kdy jsem se bal jezevcu, ten adrenalin … :clover: :smile: :bigwink:

Ver mi, jedna z veci, co by ti hru dost znechutili, je kdyby ti DM dal najednou z niceho nic treba 10 levelu ….
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Jája CZE píše:Nechodit sama? A s kým? Se stejně slabou postavou? Většina silnějších postav řeší questy, kde nováček chcípne po 10 vteřinách, peníze mají z výprav na skřety a bandity a nepůjdou s nováčkem klovat dřevo k majáku, nebo sbírat borůvky. A ze své zkušenosti vím, že po krátké době nikoho nebaví tahat slabou postavu do chrámu, takže se dozví, že "tohle je pro velké kluky, ty seď doma".
1. Uz dve slabsi postavy zmuzou mnohem vic nez jedna.
2. Napadlo te, ze kdyz jsi ve spolecnosti silnejsich postav, ze se nemusis nacpat zrovna do prvni linie? Se svym povolanim muzes delat spoustu veci, ktery treba ostatnim nejdou. Spoustu nebojovejch cinnosti, pri kterejch budes vypadat strasne dulezite. Ver mi ze to jde, ja jsem presne takhle zacinal.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Jája CZE píše:Nechodit sama? A s kým? Se stejně slabou postavou? Většina silnějších postav řeší questy, kde nováček chcípne po 10 vteřinách, peníze mají z výprav na skřety a bandity a nepůjdou s nováčkem klovat dřevo k majáku, nebo sbírat borůvky. A ze své zkušenosti vím, že po krátké době nikoho nebaví tahat slabou postavu do chrámu, takže se dozví, že "tohle je pro velké kluky, ty seď doma".
Možná se budeš divit, ale najít silnější postavu co někam pude fakt neni problém a že chcípneš po 10ti vteřinách taky neni vůbec pravda nebo teda spíš jo - chcípneš když budeš blbej. Nováček s pár životama se mnou byl lovit medvěda kterej by ho jednim kousnutim pravděpodobně zabil. Nakonec sme ty medvědy ulovili asi čtyři.
Vsichni sou fuc
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To Kucik: Mnich z chrámu a dva strážní z Tirianu bývají většinou vedení DM.

Nic, máte pravdu, je to všechno moje chyba, všem se omlouvám, že jsem je napadl a jdu pracovat, ať mám alespoň zaměstnání.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jája CZE napsal:

Nechodit sama? A s kým? Se stejně slabou postavou? Většina silnějších postav řeší questy, kde nováček chcípne po 10 vteřinách, peníze mají z výprav na skřety a bandity a nepůjdou s nováčkem klovat dřevo k majáku, nebo sbírat borůvky. A ze své zkušenosti vím, že po krátké době nikoho nebaví tahat slabou postavu do chrámu, takže se dozví, že "tohle je pro velké kluky, ty seď doma".



hih... tak nevim nevim, ale si hrajeme kazdy na jinem serveru ; )… Znam postavu, co se na druhe urovni dostala na velice nebezpecna mista, znam postavu na dost vysokym levelu, ktera na pulce z nich nebyla, netahne ji to tam a radeji chodi sbirat boruvky ;) …

S nicim, co jsi ted popsal, jsem se na Eq nesetkal. premyslim, kde je asi problem... uz jsem tu napsal trikrat dva odstavce, ale pokazdy je nakonec smazal.… O akcnim/neakcnim pristupu, o tom ze nechapu, proc jsi vlastne prestal hrat postavu, ktera konecne zacala ziskavat socialni vazby na "zkusenejsi postavy" a zacala se pekne rysovat... o tom, proc si myslis, ze to tu chodi tak, jak jsi napsal...

zajimalo by mne, proc si myslis, co jsi napsal. Kde jsi k takovym zkusenostem prisel, protoze aspon co ja vim, dost postav si s tebou "hezky" hralo o.O
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

kurna, to je z toho samyho mazani :D … ten muj predchozi prispevek vypada priserne a hlavne zaver je zmatenej a muze vyznit vselijak. ^_^;;;;;

jde mi o to, ze co si promitnu ma setkani s tvoji postavou(ami?), nikde nevidim situace, o kterych pises - a kdyz se podivam na svoje 3/4 rocni hrani, taky jsem se nikdy s tímhle nesetkal. Proto tomu moc nerozumim a chtel bych, aby ses zamyslel, proc jsi takove zkusenosti mel, jestli jsou opravdu takove, jako pises a cim by mohlo byt to, ze jsi se s tim setkal prave ty.

nerikam tim, ze to je tvoje vina - jestli to tak nejak vyzni - podle toho, co jsi napsal, vidim vinu nekde jinde a i trochu tusim, odkud vitr fouka, ale zatim mam moc malo informaci, abych si tim byl jistejsi.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

a posledni vec.… kterou je asi potreba zduraznit, protoze ackoliv se o tom cybermisa zminil, porad to je ozehave tema a nekteri si ho vysvetluji spatne

Ryzovani nikomu nevadi *-*

problem je s hracema/postavama, kteri stravi den a noc a den sedenim u ryzovist a odbihanim k nejblizsimu ohnicku.

je jasny, ze zvlast na prvnich urovnich da vydelani nejakych penez dost praci, kdyz nemate zadnej harvest skill na slusne urovni - ale prehanet by se to nemelo ; )… jse jen o tohle - kdy se vam z postavy stane jen tezebni stroj a vubec si nehrajete. A hlavne se tak ani neseznami s ostatnimi (// promin, ryzuju a delam u toho neco jinyho, nemam cas si povidat) ( :D - ano, i to je casta hlaska).

A jestli se na vas koukaji svrchu postavy - pak to neni vec hracu, ale jejich postav a vy si o nich podle toho muzete udelat obrazek.


(vubec pozor na tyhle veci hrac x postav, prosim :clover: )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

The_Balrog píše:...vubec pozor na tyhle veci hrac x postav, prosim :clover: )…
jo, třeba někerý zvrhlý elfky sou ve skutečnosti …. :dribble:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

photter píše:
The_Balrog píše:...vubec pozor na tyhle veci hrac x postav, prosim :clover: )…
jo, třeba někerý zvrhlý elfky sou ve skutečnosti …. :dribble:
zvrhli chlapi? :bigwink: :bigwink:

A jinak ulevilo se mi, ze se muzu (snad) smele vyradit z tech, co jsou za ryzovani odsuzovani a jit si konecne vydelat na ty nove boticky :biggrin:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

bingo !!!
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

ungiel píše: A jinak ulevilo se mi, ze se muzu (snad) smele vyradit z tech, co jsou za ryzovani odsuzovani a jit si konecne vydelat na ty nove boticky :biggrin:
To můžeš dycky. kdo říká že zezačátku nerejžoval kecá :bigwink: prvních pár levelů sem taky trávil často s rukama v nánosu
Vsichni sou fuc
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

jo pardon, některý místo rejžování kácej stromy
Vsichni sou fuc
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Jaja CZ z mého pohledu to že odcházíš škoda není …. jen je mi to líto …. to že si tam umřel je smůla, ale když se motáš v místech kde vidíš, že zkušenější postavy umírají, nediv se, že také umřeš …

A pokud se ti nelíbí, že tě zabilo DM ..nemáš na HCRP serveru asi co dělat a máš jít radši někam , kde je to pro tebe lepší …


ps : vzpomínám, kolikrát sem já chtěl praštit s postavou , když mi umřela , ale nikdy sem to neudělal … bud se naučíš žít svoji postavu a nebo odejdeš, jelikož to protebe bude moc tvrdé … a vtom spočívá krása HCRP
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

ale o to zabiti tu přeci vubec nejde :no:
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Zyga píše:
ungiel píše: A jinak ulevilo se mi, ze se muzu (snad) smele vyradit z tech, co jsou za ryzovani odsuzovani a jit si konecne vydelat na ty nove boticky :biggrin:
To můžeš dycky. kdo říká že zezačátku nerejžoval kecá :bigwink: prvních pár levelů sem taky trávil často s rukama v nánosu
Ja stravil mladi sve postavy na eq zabijenim lovne zvěře :)) že pane Photter :)))
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Ixtremist píše:Ja stravil mladi sve postavy na eq zabijenim lovne zvěře :)) že pane Photter :)))
jasně, my, co sme první nános potkali někdy na 6tým lvlu sme se holt museli protlouct jinak a že nám to šlo, co ? a že moje elfka byla už tenkrát parádnice, měla sice jenom hadry ale zato troje - jedny v původní barvě, jedny obarvený na modru a další na červeno :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Pááááániii nebyly nánosy? Tak to sem holt prošvihnul :biggrin: Grorg se taky snažil živit lovem jelenů, ale co ulovil to vždycky sežral :biggrin: :biggrin:
Vsichni sou fuc
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

No pamatuji si doby když jsem musel nahánět po amfiberai netopíra abych ho, se zančným odporem, stahl z kuže , následně prodal alchymistovi , abych měl aspoň na jídlo a moje postava neumřela hlady.
Protože to byl jediný způsob jak si vydělat peníze :biggrin: a boruvky ješte nerostly. :biggrin:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Libra píše:No pamatuji si doby když jsem musel nahánět po amfiberai netopíra abych ho, se zančným odporem, stahl z kuže , následně prodal alchymistovi , abych měl aspoň na jídlo a moje postava neumřela hlady.
Protože to byl jediný způsob jak si vydělat peníze :biggrin: a boruvky ješte nerostly. :biggrin:
Jojo, tuhle dobu si pamatuju velmi dobre :biggrin: Vsichni zivorili, lovili netopyry, a muj chudak druid je vsechny za to desne nesnasel a umiral hlady :biggrin:
Zamčeno