Nejde mi to spustit!!!!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Nejde mi to spustit!!!!

Příspěvek od Grunt »

Zdravím vás Hráči Equilibrie.Chtěl jsem si vyzkoušet hraní na tomto serveru,nainstaloval sem rozsáhly program na instalaci Haku(cca 800MB).Ale ejhle, po pokusu spustit hru mi to napiše že mi chybi soubor: equilibrie.tlk
Mohl by mi zde někdo prosím poradit kde si ho můžu stáhnout? Všem předem děkuji za pomoc.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Opravdu jsi stahnul a nainstaloval tohle? Equilibrie 1.0
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Na stránkách EQ máš přesný návod co nainstalovat a v jakém pořadí.…
Kozuss
Příspěvky: 113
Registrován: 2. 4. 2006 19.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozuss »

800 MB? V tom případě jsi s největší pravděpodobností stáhnul Eq 2.0.
Ticho! Nevidím!

Na NWN jsem poslední dobou kašlal, kašlu a asi ještě nějakou dobu kašlat budu.

Fantasy Fictions
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Kozuss píše:800 MB? V tom případě jsi s největší pravděpodobností stáhnul Eq 2.0.
Snad by to mělo jít i s EQ 2.0, nebo se pletu?
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

K aktualnimu hrani je nutna Equilibrie 1, Equilibrie 2 bude treba az po Rozsireni.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Já už budu jenom papouškovat :biggrin:
labir píše:Ech, ještě jednou a naposledy:

Teď jede Equilibrie 1.0 - je potřeba instalátor 1.0 a CEP 1.52
Za pár dnů pojede Equilibrie 2.0 - bude třeba instalátor 2.0 a CEP 2.0


Stahování jsem prověřil a funguje.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Nebylo by vhodné to na web napsat? Nevím, kdy se přejde na rozšíření, ale pokud má déle trvat tenhle mezistav, nebylo by špatné, kdyby to na webu bylo jasně napsáno. Na webu to nemusí být ani velkými červenými písmeny.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ono je docela dobré že současné nováčky alespoň něco donutí jít na forum.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Jit na forum jo, precist ne.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Stáhl jsem i tu verzi 1 a nahral... Problém je vyřešen. Všem díky za pomoc.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

ne a ne

Příspěvek od sciorp »

zdravím vás všechny můj hlavní problém je že, když jsem změnil nastavení grafiky při hře konkrétně antialiasing na 4× tak při spuštění equilibrie mi to zahlásí chybu ale jen u jedné postavy u té kterou zrovna hraju a tak mě to nejde a nejde nic nepomohlo vrácení grafiky ne z5 ani restart pc díky za radu :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:
PODPIS
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ne a ne

Příspěvek od magnumik »

sciorp píše:
Vypni si Shiny water...je to tady na hodně místech na fóru, takže příště můžeš hledat než to napíšeš...
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Re: ne a ne

Příspěvek od sciorp »

magnumik píše:
sciorp píše:
Vypni si Shiny water...je to tady na hodně místech na fóru, takže příště můžeš hledat než to napíšeš...
díky už to funguje jen mě zarazilo že je to pouze u jedné postavy.…. ale dík už to běhá. Jo jak říkáš že je to skoro všude na foru tak proč to není v topicu s názvem nejde to zapnout (nic proti tobě) ještě jednou díky :yes:
PODPIS
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ne a ne

Příspěvek od magnumik »

sciorp píše: Jo jak říkáš že je to skoro všude na foru tak proč to není v topicu s názvem nejde to zapnout (nic proti tobě) ještě jednou díky :yes:
protože se ten co zakládal tenhle topic zeptal na něco jinýho v souvislosti s názvem :bigwink:

a jinak...kdybys hledal...např:

viewtopic.php?p=20132&highlight=shiny#20132

viewtopic.php?p=17454&highlight=shiny#17454

viewtopic.php?p=16111&highlight=shiny#16111

viewtopic.php?p=8046&highlight=shiny#8046

viewtopic.php?p=3702&highlight=shiny#3702

(nic proti tobě :shades: ) neni zač :biggrin:


EDIT: (OT) teť mě tak napadá...(nevik jak konkrétně sciorp) ale aspoň něco dokáže donutit nový hráče mrknout na fórum :megalol:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

ta ikonka s lupou je fakt pozoruhodná věc, vyzkoušejte ji někdy, než začnete něco řešit :no:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Re: ne a ne

Příspěvek od Praetor »

magnumik píše: EDIT: (OT) teť mě tak napadá...(nevik jak konkrétně sciorp) ale aspoň něco dokáže donutit nový hráče mrknout na fórum :megalol:
na prvotni kamen, kdyz se vybira do kteryho mesta pujde: uz sis vybral mesto? jo, chci do amfiberai a uz sis cetl forum? jasneze cetl, chci do amfiberai to vis ze pustim, jen … erm, o cem sme to mluvili?, jo, cetl si forum? ano, cetl a ted sem uplne zapomel kam ze si to chtel *zapremysli se* jo! *vyhrkne* na forum! ne *vzlykne* ja chci do amfiberai *usedave breci*

nebo pro vstup pres prvostni sutr vynutit napsani hesla ktery se da najit jenom na foru *pokrci rameny* umlatit je zezlem emoci! … nebo po nich hodit runu emoci? *mumla si pro sebe*
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

photter píše:ta ikonka s lupou je fakt pozoruhodná věc, vyzkoušejte ji někdy, než začnete něco řešit :no:
jo je a díky za to že už vim k čemu je hraju na equilibrii asi tak necelej týden tak ještě fšechny ty fígle neznám*začervená se* a díky
PODPIS
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Re: ne a ne

Příspěvek od Lord Xeen »

Praetor píše: na prvotni kamen, kdyz se vybira do kteryho mesta pujde: uz sis vybral mesto? jo, chci do amfiberai a uz sis cetl forum? jasneze cetl, chci do amfiberai to vis ze pustim, jen … erm, o cem sme to mluvili?, jo, cetl si forum? ano, cetl a ted sem uplne zapomel kam ze si to chtel *zapremysli se* jo! *vyhrkne* na forum! ne *vzlykne* ja chci do amfiberai *usedave breci*
:megalol: :megalol: :megalol:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ne a ne

Příspěvek od magnumik »

Praetor píše:
na prvotni kamen, kdyz se vybira do kteryho mesta pujde: uz sis vybral mesto? jo, chci do amfiberai a uz sis cetl forum? jasneze cetl, chci do amfiberai to vis ze pustim, jen … erm, o cem sme to mluvili?, jo, cetl si forum? ano, cetl a ted sem uplne zapomel kam ze si to chtel *zapremysli se* jo! *vyhrkne* na forum! ne *vzlykne* ja chci do amfiberai *usedave breci*

nebo pro vstup pres prvostni sutr vynutit napsani hesla ktery se da najit jenom na foru *pokrci rameny* umlatit je zezlem emoci! … nebo po nich hodit runu emoci? *mumla si pro sebe*
:megalol: to spíš to žezlo, je těžší :bleh: ...no a jinak, dobrej nápad na rozhovor s klíčníkem :megalol: fakt že jo :biggrin:
sciorp píše:
photter píše:ta ikonka s lupou je fakt pozoruhodná věc, vyzkoušejte ji někdy, než začnete něco řešit :no:
jo je a díky za to že už vim k čemu je hraju na equilibrii asi tak necelej týden tak ještě fšechny ty fígle neznám*začervená se* a díky
V pohodě :bigwink: zachvílu se rozkoukáš a pokud se budeš snažit hrát a dodržovat pravidla tak to bude dobrý :biggrin: hlavně neprasit, a budem kamarádi :shades:
Zamčeno