11.září co se opravdu stalo

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

11.září co se opravdu stalo

Příspěvek od Uradin »

zdravim všechny našel sem na netu stranku o 11.září a dost mě naštvalo když sem zistil že to čemu sem věřil tolik let bylo jen mlžení je tam par nahravek z českymi a slovenskymi titulkami,radim vam podivejte se na to těch par hodin stoji za to

http://www.freewebs.com/paprsek/911.htm

klidně o tom tady diskutujte :bigwink:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Na tyhle mystifikace jsem slysel prima argument "Dukazem toho ze tento film neni pravdivy je to ze se dostal na verejnost a jeho autori stale ziji" :bigwink:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Myslím si, že kdyby se ta bytost, hloupější než šimpanz, nedostala do vedení ameriky tak se to nestalo...
Wanting something does not give you the right to have it.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Kouknete se na CZfree.net a Xchaosovi prispevky na tohle a podobny temata. Vydalo by to na knihu. Napsat nebo natocit se da cokoliv, ale kazdej si musi udelat nazor sam. Zkuste si to zjistit z vic nez jednoho zdroje a porovnat. Zabava na mnoho hodin.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Zajímavá stránka, ovšem nevím jestli se tomu všemu dá věřit, třeba te´d čtu to o "pravdivosti bible" a musím se přiznat že nevím jestli tomu uvěřit, páč internet je těhle pravd přesicenej až až a člověk opravdu nemuže vědět čemu se věřit dá a čemu né.
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

nevím přesně kde to bylo ale taky jsem četl jeden hodnězajímavej článek a bylo tam video s renomovanými vědci z jiných zemí ale i z ameriky. A docela jsem koukal, protože podle tvrzení odborníáků na stavební mechaniku, o které taky trochu vím jako vystudovaný stavař, je naprosto nemožné aby látky přžítomné v běžné kanceláři zapříčinily roztavení ocelových nosníků a následný "pancake" efekt horní patra pořád padaj na spodní a tím dráží další a další.
Protože při tomhle efektu zůstává stále stát nosné jádro, které má takováhle výšková budo pořádně silné a navíc chráněné proti požárnímy nátěry, které při určité teplotě zpění a zabrání přístupu tepla ke kovu až na čas delší než 1 hodina.
myslím že ta videa jsou i na youtube.com

dle mého názoru si zato amerika může sama tím, že se už od nepaměni naváží do ostatních zemí, neříkám že jsem s útoky souhlasil, ale dřív nebo později k něčemu podobnému dojít musel protože amerika se cpe kam nemá. Možná je to tím že nemá žádnou kulturní hystorii.

// no možná jsou ta videa i na tomhle odkazu ale nejsem si jistý v práci nemám práva na instalaci flashe ttak jsem se nemohl podívat.

Reaguju jen svým názorem pls neukamenovat, jinak amerika mi nevadí nebo spíš některé její části.


a jedno moc hezká věta na závěr, nemyslete že vás chci unidit k smrti, : Amerika je země spoutaná řetězy své svobody.
PODPIS
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Pro ty co umi anglice ,zde je video kde problem resi opravdovi odbornici :smile: http://www.tv-links.co.uk/link.do/2/157 … 9865/45416
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Kirros píše:Pro ty co umi anglice ,zde je video kde problem resi opravdovi odbornici :smile: http://www.tv-links.co.uk/link.do/2/157 … 9865/45416
Mi ten link nějak nefachčí, hodí to vždycky na hlavní stránku :/
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Aha tak tam je to Cartoons -> South Park -> Season 10 (stage6) -> 9. Mystery of the Urinal Deuce
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

A nejhorsi na tom je, ze teroristi maji opravdu dobrou motivaci to dal zkouset...

Obrázek
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
Zamčeno