Vulgarní mluva

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Vulgarní mluva

Příspěvek od Grunt »

Chtěl bych Vás všechny pozdravit a zaapelovat na vaše slušné vychování a abyste lépe važili své slova.Dnes jsem se poprve na tomto serevru zůčastnil hromadne bitky postav se skřety a zlobry a opravdu to nevypada pěkne, když kde jaky trpaslik (ale ne jen ti i elf,či člověk) používá výrazy jako Ku***,P***, nebo osloveni Zm**
Tohle mi skazilo skvělou zabavu v tomto jinak bezchybnem světě a do té chvíle dobrém mínění o RPkvalitách zdejších hráču.Nadávky do fantasy podle mě rozhpodně nepatří...A pokud ano tak jen v rámci RP a to ještě ty slušné,jako jí třeba bídák nebo hlupák.Nemluvě o tom že nevíte jak staří hráči zde hrají.

btw hodil bych tu i screen,ale nevim jak se to dělá...
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Re: Vulgarní mluva

Příspěvek od Taury »

[quote="Grunt"][/quote]

Ty nadávky byly opravdu dost hrubé. Já osobně na ně ještě nenarazil. Vím jen o jedné Elfce, co si se slovníkem nedělá vrásky. Zrovna těhle výrázů by se podle mne měli hráči vystříhat. Je jich tedy mnohem více, ale to dá snad každému jeho vlastní rozum.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Praetor
Příspěvky: 408
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

se vsi uctou, zakazem by se tu asi zvedla nevole zvrhlych elfek :bigwink: elf by takova slova, jakozto vyssi bytost, samozrejme nepouzil :megalol: trpaslici jsou holt mentalne nejniz a kdyz jim zakazes takovyhle vyrazy, nebudou schopni jakekoliv komunikace :megalol:

:clover: :clover:
Dives, qui sapiens est
Cenzanni
Příspěvky: 138
Registrován: 6. 11. 2006 19.41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cenzanni »

Řekl bych, že si každá postava může nadávat dle svého charakteru. Mně osobně to hru kazí pouze jsou-li to ooc nadávky nebo pokud jsou v konfliktu s charakterem dané postavy.
Morgan Te'len

Kovan syn Helburův
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

No, občas jsem vypustil slovo, který mi poté přišlo nevhodný, ale nadávky k fantasy podle mě patří (a zakázat nadávky, to by bylo pro trpaslíka, jako kdyby elf neměl špičatý uši IMO (až na vyjímky, že, ehm))
A myslim, že ohánět se věkem hráčů není některých případech an místě. Mnozí, co jsou mladší než já (tzn 15-) mají často mnohem pestřejší slovník.

EDIT: Souhlas s Cennzanim
Bratrstvo zabanovaných!
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

podle mne to k trpaslikum patri, i kdyz nic by se nemelo prehanet :)
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

mno, zakázat nadávky typu pi** čůr*** atp není od věcim, přecijen tohle by at už jakýkoliv charakter nikdy nepoužil, sám sem hrál jistou elfku, která si do úst neviděla, ale byla to povětšinou slova jako kur** (místo klení), mrcha, děv** atp.… záleží hodně na hráči, jestli ho to uspokojuje a něco si tím léčí nebo si neumí ulevit jinak než si zanadávat ve hře takovými výrazi a cítit se ,, jo, to jsem borec, ted jsem jim to předvedl´´ …

2 ghost: přecijen ani trpaslík ti neřekne ty čůr*** a nepoužívá taková slova.… a do rp rozhodně nepatří... a o takových slovech v telu? :no: škoda mluvit...
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

anurin: ale tady nikdo o tellu nemluvi ne?

jinak konkretne u tech trpasliku bych o nejakym zakazu fakt nemluvil :dry:

nereknu kdyz by jim to padalo vod huby porad,ale sem tam nejaky to ku*va apod. proste padne a zni mi to u nich vic nez normalne,ba naopak,sedi mi to k nim mnohem lip :bigwink:

nerikam ze by museli mluvit jak orci, nebo podobny kreatury,ale takle v otm fakt nevidim problem... :smile:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Jako trpaslíci jsou hodně sprostí a když ti pár nadávek ( které souvisí s charakterem postavy ) zkazí hru je to dost špatný :dry:
Praetor
Příspěvky: 408
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

anurin píše:...záleží hodně na hráči, jestli ho to uspokojuje a něco si tím léčí nebo si neumí ulevit jinak než si zanadávat ve hře takovými výrazi a cítit se ,, jo, to jsem borec, ted jsem jim to předvedl´´ …
:newconfus: ???
Dives, qui sapiens est
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

K trpošům to jednoznačně patří. Sem pro to nezakazovat a no... že to nepatří do fantasy.… asi sem četl špatný fantasy :biggrin: :biggrin: , ale nejen trpaslíci vypouštěj z pusy všelijaký nadávky a tady je to eště docela v rozumný míře, sám občas něco napíšu aniž bych si to uvědomoval protože používám podobnej slovník jako moje postava (což je docela logický). A věk hráčů... co si pamatuju tak v sedmý na základce sem už měl slovník nadávek zkompletovanej a pochybuju že by na Eq hrál někdo mladší (spíš bych řek že většina lidí je tu 18+ aspoň co choděj i na srazy :bleh: )
Vsichni sou fuc
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Alfray píše: nerikam ze by museli mluvit jak orci, nebo podobny kreatury,ale takle v otm fakt nevidim problem... :smile:
Orci nenadávaj. Ty uměj jenom vrčet :megalol:
Vsichni sou fuc
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

darmian píše:Jako trpaslíci jsou hodně sprostí a když ti pár nadávek ( které souvisí s charakterem postavy ) zkazí hru je to dost špatný :dry:
třeba takový "kurvamať " k trpaslíkům prostě patří, je to RP a když ti to kazí hru tak je chyba na tvé straně...
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vulgarní mluva

Příspěvek od Alfray »

A jeste neco:
Grunt píše:A pokud ano tak jen v rámci RP a to ještě ty slušné,jako jí třeba bídák nebo hlupák.
Ted to asi budu zlehcovat,ale zamerne...

zkus si to porovnat jo? a berme to treba jako priklad, kdy te nekdo napad...

1) Pojd sem ty jeden hloupej bidaku, at te kuchnu...
2) Ty zku*vysyne, rozsekam ti dr*ku na padrt!!!

Nevim, nevim ale ja osobne bych dal prednost ty druhy variante... :smile:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

OneHeart píše:
darmian píše:Jako trpaslíci jsou hodně sprostí a když ti pár nadávek ( které souvisí s charakterem postavy ) zkazí hru je to dost špatný :dry:
třeba takový "kurvamať " k trpaslíkům prostě patří, je to RP a když ti to kazí hru tak je chyba na tvé straně...
přesně tak :yes: trpaslíci jsou prostě takoví. Někteří nadávají míň, jiní víc.
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

No, myslím že na tom screenu by byla nejspíš i postava má.Ale nevím na co si stěžuješ, nadává to postava ne hráč, to by jsis měl uvědomit a tedy když to není na forku ale IC tak na tom nic špatnýho není.Zkus si třeba přečíst takového Sápka a zjištíš že ty nadávky do hry patřej:)
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Drog má pravdu je rozdíl mezi tím, jak se hráč vyjadřuje na fóru a jak se vyjadřuje jeho postava. Neřeknu ani půl slova, kdybych tu házel jeden příspěvek za druhým v nichž by byly použity vulgarismy a stejně tak se choval i ve hře.
Jo a já se taky hlásím. Na tom screenu bych byl určitě taky :smile:
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Re: Vulgarní mluva

Příspěvek od Taury »

Alfray píše: 1) Pojd sem ty jeden hloupej bidaku, at te kuchnu...
2) Ty zku*vysyne, rozsekam ti dr*ku na padrt!!!
Jednoznačně dvojka. Jen bych to upravil trochu.
Asi takhle:

Ty šme*de(ha*zle) rozsekám ti dr*ku na padrť !!

Tohle je podle mne stejné, jen mírnějšího ražení. Né do obsahu, ale do použitých slov.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Nahodu trpaslici mluvili docel slusne na to co se tam delo, mozna jestli to nekdo prepisk ale zas tak strasny to nebylo.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Taury: Jasne proti gustu nic, ale me osobne je blizsi ta moje verze :bigwink: :biggrin:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Odpovědět