Vulgarní mluva

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Grunt píše:Vaše argumentace tím že trpaslíci jsou sprosti odpřírody je pěkna blbost.Ať nadávají,ale prosím slušně.Jo a co se týče zvyrhlýc elfek,o kolik lip by vypadalo oslověni "čůza" než jedno o hodně sprostější na d.Navic mam dojem že v jednom z pravidel uvedenych je slušne chování.Já bych tohle nějak postihoval.Mi to opravdu kazí požitek ze hry.Nepatří sem slova ani jako nasrat a podobně!!!Copak elfaka nemůže být naštvana?Myslím že RP hraní by mělo rozvijet fantasii a slovni zásobu člověka,tak proc trochu nepotrápit mozečky a vyjadřovat se slušně..hm???
De*ka a k***a jsou podle me slova, jejichz obdoby znalo lidstvo uz od dob, kdy se tohle remeslo zabehlo. Zakazovat trpaslikovi rikat Ku****at' je podle IMO blbost. Na druhou stranu pouzivat soucasnej prazskej zargon mi prijde nevhodny.

Zvrhly elfce jsem slovnik sprostejch slov pekne seskrtal a i ten zbytek pouziva velmi zridka a zpravidla v soukromi, napr. potrebuje popsat neci povahu. Proto nez budes na nekoho poukazovat, laskave si zjisti co a jak.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

magnumik píše: no to teda je dokonalá :biggrin: ...ale tak už si taky lehce zanadávala ...třeba: "hrubián" ho se hádala s jednou zlou postavou co už nehraje ;)...a na potory taky sem tam něco uklouzne...nějakej ten "zmetek" a nebo "zákeřný bestie" nebo *kopne do mrtvoly a odplivne si* :megalol: ale je to jen vyjimečně :biggrin:

Presne to, co se hodi ke kultivovane slecne...jenze grunt chce, aby se takhle vyjadrovaly i trpaslici a zvrhle elfky :megalol:
Kaela
Příspěvky: 14
Registrován: 25. 2. 2007 20.25

Příspěvek od Kaela »

Nadavani patri k zivotu, jak real tak ve hre. Ale nektery vyrazy by si hraci odpustit mohli ;)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

ungiel píše:
magnumik píše: no to teda je dokonalá :biggrin: ...ale tak už si taky lehce zanadávala ...třeba: "hrubián" ho se hádala s jednou zlou postavou co už nehraje ;)...a na potory taky sem tam něco uklouzne...nějakej ten "zmetek" a nebo "zákeřný bestie" nebo *kopne do mrtvoly a odplivne si* :megalol: ale je to jen vyjimečně :biggrin:

Presne to, co se hodi ke kultivovane slecne...jenze grunt chce, aby se takhle vyjadrovaly i trpaslici a zvrhle elfky :megalol:
hehe :megalol: už jenom ta představa :megalol:
*Drog vstoupí do hospody u sekyrky a tváří se naštvaně*
Drog: Ty zlobivý elfiska už zas chodijů do Hargolu jako by to byla výkladní skříň bo co!
Gallin: *přihne si z korbele a otře fousy*…*najednou se naštvaně zvedne* Poď dem jim naplácat na zadek

nebo Balkon: "Ty proradý skřete" :megalol:
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Nevim jak vy, ale podle mě,se svět fantasy od světa realneho,podstatně liši.Když jsem se spletl v argumentaci pravidel,omluvám se,udělal jsem chybu a pravidla jsem proběhl jen velmi zběžně. No nezbývá mi než konstatovat,ať si každý mluví jak chce,jen mě mrzí že jsem zde sám,který zdílí podobný názor jako ja.
Vidim že mi nezbyde než dále hrát a k postavám,které se vyjadřuji řekněmě neslušně se podle toho chovat.
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

Grunt píše:Nevim jak vy, ale podle mě,se svět fantasy od světa realneho,podstatně liši.Když jsem se spletl v argumentaci pravidel,omluvám se,udělal jsem chybu a pravidla jsem proběhl jen velmi zběžně. No nezbývá mi než konstatovat,ať si každý mluví jak chce,jen mě mrzí že jsem zde sám,který zdílí podobný názor jako ja.
Vidim že mi nezbyde než dále hrát a k postavám,které se vyjadřuji řekněmě neslušně se podle toho chovat.
Z jake koncepce fantasy svetu vychazis? Cetl jsi treba Sapka? Nebo vychazis z fantasy pohadek pro deti? ;) "Fantasy" prostredi je asi nejlepsi pripodobnit k prostredi stredoveku...a stredoveky svet rozhodne za mily a ruzovoucky nikdo nepovazuje.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Grunt píše:a pravidla jsem proběhl jen velmi zběžně
no to rači ani neříkej, bo tě labir sežere jak malinu :biggrin: i když je taky rozdíl prolítnout to rychle a pamatovat si všechno a číst to stokrát a nevědět z toho nic :biggrin: takže pokud si ten první příklat tak to gratuluju :shades:

todle je právě něco mezi fantasy a realitou...prostě postavy sou normální postavy v tom světě...jako by žili...a to že Gimly v pánovi prstenů nikdy nezařval KU*VA MAŤ! neznamená že to nedělal mimo záběry kamer :bigwink: když to vemeš tak jak to je a byl by to svět jako EQ
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

darmian píše:Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
pokud jde o mě tak jedině chválím :biggrin:
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

magnumik píše:
darmian píše:Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
pokud jde o mě tak jedině chválím :biggrin:
( OT ) a koho? Toho, kdo mi vynadal? :dry:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

darmian píše:
magnumik píše:
darmian píše:Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
pokud jde o mě tak jedině chválím :biggrin:
( OT ) a koho? Toho, kdo mi vynadal? :dry:
tož toho tvýho neurvalce ;)...a tebe celkově jako hráče...
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Velmi mě mrzí jestli jsem se někoho dotknul a chtěl bych se mu za to omluvit,Darmiane.

Řekněme že na všech serverech,kde jsem hral,byli ostré výrazy zakázany a na jednom se tvrdě trestaly, tak se prosím nedivte nad mým údivem a nepochopenim.Asi se opravdu má představa značně liší.… Na druhou stranu pokud mam chvalit tak svět působi opravdu reálně.A moc bych chtěl pochválit WB a všechny co se na tvorbě světa podíleli,ponevadž je orpavdu krásný...
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Grunt píše:Velmi mě mrzí jestli jsem se někoho dotknul a chtěl bych se mu za to omluvit,Darmiane.
V pohodě, jen mi přijde líto, že se ti má hra nelíbí :ermm:
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

darmian píše:Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
Bane, hraješ tak dobře, že jsem kvůli tomu pohřbil Earara :angry: . Přece se ON, elfské božstvo nemůže zahazovat s "přisprostlýma zákrskama" a ještě jim nabízet sám pomoc!!!. Nová postava už nad těmi způsoby *kroutí hlavou* a *znechuceně se odvrací*. Jen tak dál. :biggrin:
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Jája CZE píše:
darmian píše:Hm, tak já se tu snažím hrát toho neurvalce co nejlíp a ještě dostanu vynadáno opravdu moc díky :angry:
Bane, hraješ tak dobře, že jsem kvůli tomu pohřbil Earara :angry: . Přece se ON, elfské božstvo nemůže zahazovat s "přisprostlýma zákrskama" a ještě jim nabízet sám pomoc!!!. Nová postava už nad těmi způsoby *kroutí hlavou* a *znechuceně se odvrací*. Jen tak dál. :biggrin:
už jsme se dostali dost do OT takže to nebudem dál rozvádět, ale díky za ocenění.
PS: prosímtě, jestli jsem tebe nebo kohokoliv jiného odradil od hraní některé postavy tak se strašně moc omlouvám, netušil sem, že tak činím :no:
Naposledy upravil(a) darmian dne 29. 3. 2007 13.06, celkem upraveno 1 x.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Grunt píše:Velmi mě mrzí jestli jsem se někoho dotknul a chtěl bych se mu za to omluvit,Darmiane.

Řekněme že na všech serverech,kde jsem hral,byli ostré výrazy zakázany a na jednom se tvrdě trestaly, tak se prosím nedivte nad mým údivem a nepochopenim.Asi se opravdu má představa značně liší.… Na druhou stranu pokud mam chvalit tak svět působi opravdu reálně.A moc bych chtěl pochválit WB a všechny co se na tvorbě světa podíleli,ponevadž je orpavdu krásný...
myslím, že ses nikoho nedotknul :bigwink: jenom ti chceme všichni vysvětlit proč to tady tak je a bude... a že si z toho nemáš nic dělat, prostě je to součást světa... tak v něm nech tvoje postavy žít takové jaké je chceš mít...když nemají rády hrubé výrazy, tak ať třeba někoho napomenou (ale pak se nesmíš divit odpověďi trošku tvrdšího rázu jako "a co ty se do teho sereš?!" :biggrin: ) což by tě nemělo odradit od kárání ostatních postav, protože když to tvá postava nemá ráda, tak to tak hraj :smile:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

darmian píše:
Grunt píše:Velmi mě mrzí jestli jsem se někoho dotknul a chtěl bych se mu za to omluvit,Darmiane.
V pohodě, jen mi přijde líto, že se ti má hra nelíbí :ermm:
..že se s tím *píp* zahazuješ, *píp*, tož ho *píp* vem stranó a dej mu *píp*, až *píp*, *píp*, *píp*, *píp*!! (myšleno obrazně, neci nikoho napadat!!)
P.S.
Jinak se přimlovám k tomu, že pokud někoho poctivý trpaslíci urážej, ať mezi ně (IC!!!!) nechodí. Kdybyses OOC stýkal, třeba na stavbách s místníma pracantam jako já, tak by ti těch pár nadávek brachů vyřčených v zápalu boje přišlo jako slabej čajíček. :megalol: Braši nejsou žádná banda Rychlej šípů, ale poctivý bratrstvo Kočičí pracky! :yes: Myslím že "silnější" výrazy, aspoň ty u kterých jsem byl na přítomen (a který jsi ani ty neslyšel) byli ...řekněme zcela v kontextu k situaci. A jak sem říkal, běž si někdy poslechnout "obecný" lid...věřím, že se pak Hagským brachům ještě rád omluvíš (míněno jako žert!!).
Jestli tě to utěší, tak moje postava je celkem slušná (verbálně), nicméně už několikrát měla konflikt za nechutný chování :megalol: a vždy to bylo s trpaslíky! Takže věř, že slušnost je mezi trpaslíky celkem rozšířená vlastnost!
P.P.S. Tímto příspěvkem nechci nijak obhajovat jakoukoli vulgaritu, ač jinak zcela běžnou (!) mezi naší vládou "jedniček", různými médii, vysokoškolskými,středoškolským a jinými studenty, a lidem obecným všeobecně, atd.

EDIT: Darmina srry, psal jsem to paraelně, s tvým příspěvkem, kde píšeš, ať už nereagujem, ale je mi líto to mazat..tak kdyžtak kdokoli, cokoli, pls do pošty, dík!
Obrázek
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Grunte, poradil bych ti jednu věc. Každý máme samozřejmě jinou hranici, co považujeme ve fantasy světě za vulgární. Pro někoho je "u elfí prdele" moc, pro někoho normální. Pokud ti ale přijde nějaká věc, kterou řekně postava do světa naprosto nevhodná, řeš to IC. Ukaž tomu hráči, že máš větší fantazii a "přehraj ho" v RP.

Příklad: Kdyby mojí postavě někdo řekl třeba "vy*er si oko, vole", rozvinu s ním dialog na téma, že si mne s někým plete, protože se nejmenuju Vůl, a že oči nejím, takže je nemůžu ani vy*rat. A dialog vedu dál tak, jako by urážka vůbec nemohla být pochopena, protože ve světě Equilibrie nedává smysl. Možná to není nejlepší příklad, ale momentálně mne lepší nenapadl.

A ještě jedna poznámka. Equilibrie je HC RP, což také znamená, že se zde hrají i svým způsobem horší věci, než je vulgární mluva. Konkrétně mám na mysli sexuální a drastické scény (viz pravidlo 4.14). Aby byl svět realistický a umožňoval silné prožitky, je nutné, aby prakticky neexistovaly žádné hranice, jen aby existivaly nutná pravidla.
caryfuk
Příspěvky: 1
Registrován: 5. 3. 2008 15.17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od caryfuk »

anurin píše:mno, zakázat nadávky typu pi** čůr*** atp není od věcim, přecijen tohle by at už jakýkoliv charakter nikdy nepoužil, sám sem hrál jistou elfku, která si do úst neviděla, ale byla to povětšinou slova jako kur** (místo klení), mrcha, děv** atp.… záleží hodně na hráči, jestli ho to uspokojuje a něco si tím léčí nebo si neumí ulevit jinak než si zanadávat ve hře takovými výrazi a cítit se ,, jo, to jsem borec, ted jsem jim to předvedl´´ …

2 ghost: přecijen ani trpaslík ti neřekne ty čůr*** a nepoužívá taková slova.… a do rp rozhodně nepatří... a o takových slovech v telu? :no: škoda mluvit...
ale řekl bych že vyraz, jako tož ku.va pojďme je pobiť , je věta pro trpaslika jak dělana. Se slovy genitálními však souhlasím, kazí to hru, maximálně by bylo zajímavé vymyslet ekvivalenty přimo v řeči trpaslíků : )
Hádanečka

Kulatě se tváří,
kulatá však není,
do všech směrů prostírá se,
obratně se skrývá,
otvor do prázdna...
Temné nic,
jenž má mě za blázna.

Čaryfuk všechna práva vyhrazena!
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Heh, ses sekl tak o rok ne? :D
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
Odpovědět