Vulgarní mluva

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Braenn píše:
A také jsem, byvše puristou nad jiné tvrdým, naprostým nepřítelem přesvědčení, že evilák se pozná podle jména jako Vykradkaspa Kudlička a Odkrouhlo Nesmiřitelný. Lorda Odkragliho a podobné si s láskou vychutnám pouze na stránkách Pratchetta.
Naprostý a definitivní souhlas :yes:
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

cybermisa píše:
Onyx píše:Klidně bych je používal a je dost možné, že na Eq se s nimi setkáte i jako s odbornými lékařskými výrazy.
Teda Onyxi, na to, ze jsem za ty roky na EQ nepotkal jedineho lekare, natoz lekare, ktery by se zabyval mentalnim zdravim, tak si troufam dost pochybovat. :smile: Nemluve o tom, ze v realiich jsem na dane pojmy rovnez nenarazil.
To proto, že je mágové kdysi vyhladili a je to velké tajemství světa :biggrin: přecijen kdyby někdo v Tirianu zjistil, co to mají za blázny na tom ostrůvku.… :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

cybermisa píše: Teda Onyxi, na to, ze jsem za ty roky na EQ nepotkal jedineho lekare, natoz lekare, ktery by se zabyval mentalnim zdravim, tak si troufam dost pochybovat. :smile: Nemluve o tom, ze v realiich jsem na dane pojmy rovnez nenarazil.
A ja blahove doufal, ze alespon MUNI ma nejaky blazny, kteri se nebozakum hrabou v hlave :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Jelen343
Příspěvky: 243
Registrován: 11. 5. 2010 16.01

Příspěvek od Jelen343 »

Kupříkladu zorvna ona postva(William Smith) je má. Už za ní nehraju a to jméno se mi zpětně také moc nelíbí. Tvořil jsem ji jako jednu z prvních a mnohem víc než na vymýšlení jména jsem se těšil na samotnou hru.
Dnes mám na jména podobný názor jako tady Braenn.
Mirdin Drtinos
El´thien
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jelen343 píše:…(William Smith)…
Hele.. nejen tvá :) To je na celé věci to nejhorší. Nicméně - je pěkné slyšet ten zbytek.
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

No teď budu rejpal, ale.. co takhle si říct "jméno co je po jméně?" Chci tím říct, že když třeba se chci jmenovat Pepa Pšoukal, tak prostě se tak jmenovat budu (chudák postava ale to je fakt příklad) Jako jasně některé jména moc originální nejsou a nezní tak vzletně, ale co i takoví lidi přece tady byli a každej se nemůže takto jmenovat že:)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Lassair píše:No teď budu rejpal, ale.. co takhle si říct "jméno co je po jméně?" Chci tím říct, že když třeba se chci jmenovat Pepa Pšoukal, tak prostě se tak jmenovat budu (chudák postava ale to je fakt příklad) Jako jasně některé jména moc originální nejsou a nezní tak vzletně, ale co i takoví lidi přece tady byli a každej se nemůže takto jmenovat že:)
Proto tu je také tahle diskuze, která je sice pro někoho zajímavá, pro jiného zbytečná, pro někoho (doufám:)) podnětná, ale tím veškerá její užitečnost končí. A každý se pochopitelně dál může jmenovat jak chce, já přesto tiše doufám, že třeba... třeba bude díky tomuhle alespoň o jednoho Williama, Billa či Romana méně :clover:

A pak stála za to.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Mně ale stejně nejvíc dostal Billy Bob Bolthorn. Pokaždý, když si na to vzpomenu, se musím zasmát .))
Kraki Skengdrang
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

cybermisa píše:
Onyx píše:Klidně bych je používal a je dost možné, že na Eq se s nimi setkáte i jako s odbornými lékařskými výrazy.
Teda Onyxi, na to, ze jsem za ty roky na EQ nepotkal jedineho lekare, natoz lekare, ktery by se zabyval mentalnim zdravim, tak si troufam dost pochybovat. :smile: Nemluve o tom, ze v realiich jsem na dane pojmy rovnez nenarazil.
Teď se na rozptylové loučce otočil popel dvou trpaslíků, některým pracovnicím v nemocnici Ajris začalo pískat v uších a jednu elfku na druhé straně zabolelo žebro, které nemá, a jistě ji zasvrběla i zmizelá jizva. A vzhledem k tomu, jaké mizérie s mentálním zdravím jsme museli navzájem IC řešit - a léčit - (od rozervané duše přes prokletí šílenstvím), tak i v bodě dvě.

A všem těm, co jsme jim ve válce zachránili život tradiční metodou poskočilo srdce. A těch podaných medikamentů...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Aefar píše:
cybermisa píše:
Onyx píše:Klidně bych je používal a je dost možné, že na Eq se s nimi setkáte i jako s odbornými lékařskými výrazy.
Teda Onyxi, na to, ze jsem za ty roky na EQ nepotkal jedineho lekare, natoz lekare, ktery by se zabyval mentalnim zdravim, tak si troufam dost pochybovat. :smile: Nemluve o tom, ze v realiich jsem na dane pojmy rovnez nenarazil.
Teď se na rozptylové loučce otočil popel dvou trpaslíků, některým pracovnicím v nemocnici Ajris začalo pískat v uších a jednu elfku na druhé straně zabolelo žebro, které nemá, a jistě ji zasvrběla i zmizelá jizva. A vzhledem k tomu, jaké mizérie s mentálním zdravím jsme museli navzájem IC řešit - a léčit - (od rozervané duše přes prokletí šílenstvím), tak i v bodě dvě.

A všem těm, co jsme jim ve válce zachránili život tradiční metodou poskočilo srdce. A těch podaných medikamentů...
Pseudolekari-amateri, kteri vznikli tak, ze dostali bodiky do skillu leceni :bigwink: Ja mluvim o zakotveni lekaru v realiich, o tech, kteri by leceni resp medicine vazne rozumneli z hlediska anatomie, imunologie, psychologie a dalsich disciplin. O tech, kteri by o tom napsali odborne knihy, podle kterych by se lecilo. O tech, kteri by v dane oblasti vedli nejprve vyzkum. Proc? Protoze to prave vyzkum privedl doktory k tomu, zavadet ruzne odborne pojmy a davat vecem v medicine rad. Problem v tomhle ohledu na EQ je v tom, ze magie a knezi v drtive vetsine pripadu klasickou medicinu dost vylepsuji a nahrazuji, takze neni treba, proto vlastne neexistuje a neexistuji ani lekari. Prijde mi vazne usmevne nazyvat lekarem nekoho, kdo vycisti ranu, napatla kouzelnou masti a zavaze :smile: Nene, ty postavy, ktere zminujes, se mozna pokousely o klasicke leceni, ale ve srovnani s Resurekci a Healem proste klasicka medicina v realiich EQ neni a pochybuji, ze by misto nasla - o vyzkumu v dane oblasti uz vubec pochybuju, protoze by byl zbytecny. Kdyz se na EQ nekdo chova *divne*, tak vetsinou ne kvuli tomu, ze je idiot, imbecil nebo nejak jinak retardovany, ale proto ze je "posedly demonem", pac to je vic sexy a hratelnejsi … :bigwink:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

cybermisa píše:
Aefar píše:
cybermisa píše: Teda Onyxi, na to, ze jsem za ty roky na EQ nepotkal jedineho lekare, natoz lekare, ktery by se zabyval mentalnim zdravim, tak si troufam dost pochybovat. :smile: Nemluve o tom, ze v realiich jsem na dane pojmy rovnez nenarazil.
Teď se na rozptylové loučce otočil popel dvou trpaslíků, některým pracovnicím v nemocnici Ajris začalo pískat v uších a jednu elfku na druhé straně zabolelo žebro, které nemá, a jistě ji zasvrběla i zmizelá jizva. A vzhledem k tomu, jaké mizérie s mentálním zdravím jsme museli navzájem IC řešit - a léčit - (od rozervané duše přes prokletí šílenstvím), tak i v bodě dvě.

A všem těm, co jsme jim ve válce zachránili život tradiční metodou poskočilo srdce. A těch podaných medikamentů...
Pseudolekari-amateri, kteri vznikli tak, ze dostali bodiky do skillu leceni :bigwink: Ja mluvim o zakotveni lekaru v realiich, o tech, kteri by leceni resp medicine vazne rozumneli z hlediska anatomie, imunologie, psychologie a dalsich disciplin. O tech, kteri by o tom napsali odborne knihy, podle kterych by se lecilo. O tech, kteri by v dane oblasti vedli nejprve vyzkum. Proc? Protoze to prave vyzkum privedl doktory k tomu, zavadet ruzne odborne pojmy a davat vecem v medicine rad. Problem v tomhle ohledu na EQ je v tom, ze magie a knezi v drtive vetsine pripadu klasickou medicinu dost vylepsuji a nahrazuji, takze neni treba, proto vlastne neexistuje a neexistuji ani lekari. Prijde mi vazne usmevne nazyvat lekarem nekoho, kdo vycisti ranu, napatla kouzelnou masti a zavaze :smile: Nene, ty postavy, ktere zminujes, se mozna pokousely o klasicke leceni, ale ve srovnani s Resurekci a Healem proste klasicka medicina v realiich EQ neni a pochybuji, ze by misto nasla - o vyzkumu v dane oblasti uz vubec pochybuju, protoze by byl zbytecny. Kdyz se na EQ nekdo chova *divne*, tak vetsinou ne kvuli tomu, ze je idiot, imbecil nebo nejak jinak retardovany, ale proto ze je "posedly demonem", pac to je vic sexy a hratelnejsi … :bigwink:
No nechci vyzrazovat IC info, ale projdi ve v ****, to je mekka výzkumu zvlášť v oboru medicíny :D
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše:
cybermisa píše:
Aefar píše: Teď se na rozptylové loučce otočil popel dvou trpaslíků, některým pracovnicím v nemocnici Ajris začalo pískat v uších a jednu elfku na druhé straně zabolelo žebro, které nemá, a jistě ji zasvrběla i zmizelá jizva. A vzhledem k tomu, jaké mizérie s mentálním zdravím jsme museli navzájem IC řešit - a léčit - (od rozervané duše přes prokletí šílenstvím), tak i v bodě dvě.

A všem těm, co jsme jim ve válce zachránili život tradiční metodou poskočilo srdce. A těch podaných medikamentů...
Pseudolekari-amateri, kteri vznikli tak, ze dostali bodiky do skillu leceni :bigwink: Ja mluvim o zakotveni lekaru v realiich, o tech, kteri by leceni resp medicine vazne rozumneli z hlediska anatomie, imunologie, psychologie a dalsich disciplin. O tech, kteri by o tom napsali odborne knihy, podle kterych by se lecilo. O tech, kteri by v dane oblasti vedli nejprve vyzkum. Proc? Protoze to prave vyzkum privedl doktory k tomu, zavadet ruzne odborne pojmy a davat vecem v medicine rad. Problem v tomhle ohledu na EQ je v tom, ze magie a knezi v drtive vetsine pripadu klasickou medicinu dost vylepsuji a nahrazuji, takze neni treba, proto vlastne neexistuje a neexistuji ani lekari. Prijde mi vazne usmevne nazyvat lekarem nekoho, kdo vycisti ranu, napatla kouzelnou masti a zavaze :smile: Nene, ty postavy, ktere zminujes, se mozna pokousely o klasicke leceni, ale ve srovnani s Resurekci a Healem proste klasicka medicina v realiich EQ neni a pochybuji, ze by misto nasla - o vyzkumu v dane oblasti uz vubec pochybuju, protoze by byl zbytecny. Kdyz se na EQ nekdo chova *divne*, tak vetsinou ne kvuli tomu, ze je idiot, imbecil nebo nejak jinak retardovany, ale proto ze je "posedly demonem", pac to je vic sexy a hratelnejsi … :bigwink:
No nechci vyzrazovat IC info, ale projdi ve v ****, to je mekka výzkumu zvlášť v oboru medicíny :D
Fakt mediciny? Takoveho lekare bych nechtel :megalol:
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

O tech, kteri by leceni resp medicine vazne rozumneli z hlediska anatomie, imunologie, psychologie a dalsich disciplin. O tech, kteri by o tom napsali odborne knihy, podle kterych by se lecilo. O tech, kteri by v dane oblasti vedli nejprve vyzkum.
No však jo... akorát pro pořádnější rozjetí nebyl čas, ale alespoň vznikla trpasličí odborná terminologie (zapsaná do knih) a popis posmrtného stavu. K tomu bylo provedeno několik operací. K pitvě jsme se nedostali, k dalším knihám taky ne... ale byl to slibně se rozvíjející obor. V očích ostatních tyto snahy ale zjevně zastínily ty hloupé modlitby a hlavně události od války v Drehanu, kdy pro jiné věci nebyl na momentální další rozvoj medicíny čas - grrrrr (a asi za to taky mohou ty ostatní snahy včetně té stát se kromě lékaře také polyhistorem, inkvizitorem, sekerníkem, obchodníkem, archeologem a tak dále :biggrin: ).

A vůbec, byl to naprosto příšerný charakter a docela jsem si oddychl, že je pryč :smile: (opouštím tedy tuto vložku, kterou jsem si neodpustil, neboť se mě poznámka CM hluboce dotkla :clover: - zjevně naše snahy přišly nazmar :biggrin: )

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Já s Cm celkem souhlasím. Taky jsem byla u několika operací, třeba když Hyrdan Akiru polechtal obouručákem na plicích, ale pořád to bylo o tom samém - řežu, řežu a do toho tam rvu heal, heal, heal, sakra, resurection, heal... :)
To prostě není lékařství a k čemu je doktor, když desetihodinové přišívání ruky zmákne jedno kouzlo.
A mentální léčitelství, no... jak psal CM. Zdá se že jediné psychické choroby projevující se na postavách (krom nízkého věku hráčů, což je léčitelné :D) je ztráta paměti a posednutí démonem/ďáblem. A pak ještě kousnutí upírem, ovšem námi praktikovanou metodu léčení za pomoci animeancie nepřijala veřejnost příliš nadšeně :crazy:

No a co se týče pitev, co si budeme povídat, to už je taky spíše Nekromancie.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Jenže pdole mě nemrtvost a posednutí nejsou psychické choroby.

Stejně pořád nechápu, co proti našemu řešení všichni měli :))
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ghost píše:Jenže pdole mě nemrtvost a posednutí nejsou psychické choroby.

Stejně pořád nechápu, co proti našemu řešení všichni měli :))
Řešení moc nevadilo...ale ten vedlejší produkt bych označil za velký omyl.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Aefar píše: (opouštím tedy tuto vložku, kterou jsem si neodpustil, neboť se mě poznámka CM hluboce dotkla :clover:
To se omlouvam, ale holt tak to na me pusobilo a tak to vnimam.

Klidne se ale nekdo muze ujmout vyzkumu a napsat odbornou studii na tema "Idioti a imbecilove na Desce". Uz vidim ten uvod " Zivot na Desce je pestry a rozmanity. Zviratka zde jsou ruzna a nabyvaji ruznych forem existence a ruznych stupnu inteligence. Vezmeme si ku prikladu takove trpasliky …" :biggrin:
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Nalk píše:
Ghost píše:Jenže pdole mě nemrtvost a posednutí nejsou psychické choroby.

Stejně pořád nechápu, co proti našemu řešení všichni měli :))
Řešení moc nevadilo...ale ten vedlejší produkt bych označil za velký omyl.
Však jsme ho tak taky označili... nebylo to přivítáno s nadšením :D
Bratrstvo zabanovaných!
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Diskuze o resuscitaci přesunuta do topicu Heal, resuscitace ad. v reáliích EQ
Naposledy upravil(a) Naylun dne 23. 3. 2011 12.03, celkem upraveno 1 x.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tak teyd zpět k tomu, co se tu řešilo původně. Včera jsem si uvědomil zajímavou věc - "jop" mi až tolik nevadí, ale takové "auč" nebo "jauč" docela víc. Aspoń je hezky vidět, jak to je subjektivní :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět