Cena kápě, soumaři

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Cena kápě, soumaři

Příspěvek od psin »

Po zavedení nových doplňků k šatům (pláště, brože atd.), které stojí cca do 600 zlatých mi přijde cena kápě (cca 1000 zlatých) celkem přehnaná - je to menší kus látky než plášť a stojí víc. Nedává žádné bonusy a používá se jako RP předmět. Neměla by stát tedy méně?


Myslel jsem si, že soumaři (nákladní zvířata) půjdou volně koupit nebo pronajmout, ale stáje v Mithalliru jsou prázdné. Budou nákladní zvířata také na příděl a jen s řidičákem jako jízdní poníci a koně nebo jak to s nimi je?

Předem díky za odpovědi.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nákladní zvěř není implementována, nebyla ani zapsána v příslušeném topicu, že by implementována byla. Zatím.

Kápě je levná až moc. Má příliš velké IC použití.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Třeba veškerý "Zlo" by si bez ní ve městě ani neškrtlo! :blink: Ale jinak souhlasí mse Psinem, že z "logického" hlediska je oproti třeba a "nelogicky levné" a ny ušití složité pochvě s řemením na meč na záda velmi divná. Ale kápě tu byla dřív, tak proč ji zlevňovat, že?
P.S.
Mě ke spokojenosti stačí, že třeba obyčejné rukavice z pár šupů povýšily o pár stovek nahoru a dostali bonus k výcviku! :bigwink: Krása! :blush:
Obrázek
Zamčeno