Filmový Klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

The_Balrog píše:hehe, ale v tomhle fakt nemám prsty!! :D
Nevěřim :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Ironclad .. když už nic, mohli by jsme se dočkat pár tvrdejch hlášek od Purefoye, který mi od něj zní fakt drsně!:) viz. třeba Solomon Kane
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Lassair píše:No já vám mohu doporučit seriál Lexx:) Stojí to podle mě za podívání (ano poněkud místy morbidnější a podivné, ale komu by to vadilo že:)) Osobně hlavně mohu doporučit díl Brigadoom:)

tady přihazuju odkaz na csfd http://www.csfd.cz/film/73399-lexx/
Brigadoom - nejdivnější, ale nejlepší díl.
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Game Of Thrones

Příspěvek od Vugi »

Tak jak se Vám nadále líbí Hra o trůny ?Zdá se mi to , nebo je to díl od dílu lepší ? Jinak fandíme :clover: winter is coming :clover:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Naprostý souhlas Drone:) I když ta zahrada, kde Kai sloužil jako hnojivo taky nebyl k zahození:D No lidi prostě na to koukněte a uvidíte, co dál k Lexxu říct:) (hm.. snad jen.. Yo way yo..)
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Game Of Thrones

Příspěvek od Akruo »

Vugi píše:Tak jak se Vám nadále líbí Hra o trůny ?Zdá se mi to , nebo je to díl od dílu lepší ? Jinak fandíme :clover: winter is coming :clover:
JOjo, je to skvělé!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

:)

Příspěvek od Vugi »

EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Tak tam máme konečně draky, Games of Thrones čím dál tím lepší, akorád mě mrzí, že je Lord Stark KO, nejlepší postava v tom seriálu :no:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Hra o trůny je určitě bezvadný seriál, který se od předlohy takřka vůbec neliší. Třeba rozhovory jsou poměrně dost často přímo převzaté z knihy.
Četl jsem jak Hru o trůny tak i Střet králů, ale tak nějak nemám chuť v tom pokračovat. Mám rád, když "ti hodní" vyhrávaj a tady se jim tak nějak vůbec nedaří... :no:

EDIT: Your Highness sem teda viděl, ale přišlo mi to až moc vulgární... ale hlavně co to mělo jako bejt za ty trpaslíky, který tam nacpali?!!!!
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Ghost píše:
Alfray píše:WH by se mi asi líbil víc digitálně udělanej. A bylo by to IMO levnější, než všechny ty efekty, masky, kulisy, …
EDIT: A 18+ by byla samozřejmost :))
Tohle jsem nějakou chvíli zkoumal a ono to ve výsledku o moc levnější není.
A jak je to teda s tím financováním? Já když se na to dívám jako laik, tak si říkám, že přece ušít hromady kostýmů, vytvořit hromady rekvizit, zaplatit obrovský štáby, pronajmout obrovské natáčecí plochy, vytvořit triky atp. atp. přece musí být daleko dražší, než vytvořit nějaký animovaný nebo digitální film.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

V GoT "dobráci" vyhrávají, stejně jako "ti zlí"a přesně tak se mi to líbí.

K těm animákům - já jsem taky laik, takže do toho opravdu moc nevidím, ale donívám se, že cena se bude odvíjet od použité technologie atp. Klasické animované filmy nejspíš nebudou o moc dražší, než normální filmy, ale animované filmy, které jsou vizuálně srovnatelné s těmi hranými (viz různé trailery ke hrám) by byly nejspíš mnohonásobně dražší, protože vytvořit něco takového by trvalo výrazně déle, musí se mnohem více řešit různé drobnosti (animace mimiky, realistické chování světel a stínů atp.) a... a tak nějak :) Jak říkám, domněnka laika.
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

No... tuším, že údajně animace k Warcraftu 3 dělali dohromady 3 nebo 4 lidi, kteří tehdy byli v Blizzardu v tom daném oddělení. Namluvení asi bylo víc lidí, ale často se dělá, že jeden člověk namluví víc postav a obvykle se ty honoráře nepohybují tak vysoko, jak u hraných filmů (zde zas vycházím z většiny Star Wars her a seriálu Clone Wars). Takže možná to výjde levnějc (nemluvě o tom, že zas nemusíte řešit efekty, které si prostě nakreslíte).
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Ghost píše:V GoT "dobráci" vyhrávají, stejně jako "ti zlí"a přesně tak se mi to líbí.
Je fakt, že sem zatím nepřečetl všechny díly, ale v těch prvních dvou (Hra o trůny a Střet králů), ale hlavně v tom druhém, to docela dost "dobráci" odsíraj... Asi si fakt přečtu i ty ostatní abych viděl, jak to dopadne...
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

darmian píše:
Ghost píše:V GoT "dobráci" vyhrávají, stejně jako "ti zlí"a přesně tak se mi to líbí.
Je fakt, že sem zatím nepřečetl všechny díly, ale v těch prvních dvou (Hra o trůny a Střet králů), ale hlavně v tom druhém, to docela dost "dobráci" odsíraj... Asi si fakt přečtu i ty ostatní abych viděl, jak to dopadne...
Nejveselejší je Bouře mečů, tam to "odsíraj" všichni a ti, co byli uchráněni, dožene osud v Hostině pro vrány.

Už se těším na pokračování seriálu (hlavně jak znázorní bitvu na Černovodě, když Šeptající les a pomlácenej seveřanskej předvoj vyřešili trikem). No než to vyjde, musím si krátit čas tímhle.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

zuzuPD píše: tímhle.
Jak se na konci Tyrion rozhlídne a pak mu jich ještě pár přihodí. :megalol: :megalol:

EDIT: Těch bitev je hodně škoda, ale víc mě mrzí, že nějak pozapomněli na tu "omáčku" kolem nich. Hlavně jak tam jen mimochodem a okrajově popsali tu Robbovu strategii, díky které mohl v Šeptajícím lese překvapit Králokata...
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Kdo by pořád ničil dokola auta? :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jestli vás zajímá, co všechno se v dnešních filmech dokresluje, tak tady jsou dvě ukázky právě z Game of Thrones:

http://www.notcot.org/post/42163/
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

The_Balrog píše:Jestli vás zajímá, co všechno se v dnešních filmech dokresluje, tak tady jsou dvě ukázky právě z Game of Thrones:

http://www.notcot.org/post/42163/
Týjo... To je vážně husté!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět