Filmový Klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

darmian píše:ale ten plát neměli hlavně kvůli tomu, že režisér chtěl, aby bylo vidět to je jejich vypracovaný tělo.
Ten plat nemeli kvuli tomu, ze je nemaji ani v komixu ^_~
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

The_Balrog píše:
darmian píše:ale ten plát neměli hlavně kvůli tomu, že režisér chtěl, aby bylo vidět to je jejich vypracovaný tělo.
Ten plat nemeli kvuli tomu, ze je nemaji ani v komixu ^_~
to taky :bleh:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

btw a co nejnovější zplozenec Gibsona - Apocalypto
líbilo se?
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

300 - cca 70% (dle čsfd)
Sin City - 85%
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Anatria
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 4. 2007 14.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anatria »

I 300 i Sin Sity mě bavilo moc, obdivuju tu komiksově udělanou kameru. :smile:
Každý musí zemřít, ale ne každý skutečně žil.

Obrázek
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

darmian píše: strávil 6 měsíců, 8 hodin denně v posilovně :excl:

8 hodin denně v posilovně? No nevim nevim, to je docela blbost, teda né docela ale totální kravina. To by si všechny svaly v těle dobře zhuntoval a k tomu by to nevydržel :excl: :megalol: ale pobavils mě, to je hlavní :good:
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Brepta píše:
darmian píše: strávil 6 měsíců, 8 hodin denně v posilovně :excl:

8 hodin denně v posilovně? No nevim nevim, to je docela blbost, teda né docela ale totální kravina. To by si všechny svaly v těle dobře zhuntoval a k tomu by to nevydržel :excl: :megalol: ale pobavils mě, to je hlavní :good:
Není to kravina - znám lidi, co do posilovny chodí denně a doslova tam "bydlí" :biggrin: Otázka je, čemu se tam věnují:

očumování bab nebo i chlapů - dle zaměření
promenádování se a natřásání svalů
prohlížení se v zrcadle
řvaní při lehkých zátěžích a vyvýjení snahy být středem pozornosti (bab nebo chlapů dle zaměření)
řvaní při těžkých zátěžích ve snaze upoutat pozornost na nasazená hýbající se závaží
pití energetických nápojů a koktejlů a žraní energetických tyčinek, aby vydrželi vůbec na nohou
atd... :megalol:

Osobně jsem též zkusil 2x týdně posilku s trenérem a masáží a vydržel jsem tam chodit 8 měsíců jen proto, že jsem si to já vůl předplatil na celou dobu... :biggrin:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

snowman píše:...zkusil 2x týdně posilku s trenérem a masáží a vydržel jsem tam chodit 8 měsíců jen proto, že jsem si to já vůl předplatil na celou dobu... :biggrin:
...bych si spíš tipnul, žes do toho šel pro pocit "sounáležitosti" s trpasličí rasou! Něco jako, kurwa, hraju trpaslíky, to by bylo, abych u sebe nevyhnal CON a STR aspoň na 16! :megalol: :megalol:
P.S. Já bych v tom případě musel začít hrát velmi podvyživené hobity :megalol: :megalol: :megalol: STR, CON 8 :crazy: :blush:
Obrázek
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

snowman píše:
Brepta píše:
darmian píše: strávil 6 měsíců, 8 hodin denně v posilovně :excl:

8 hodin denně v posilovně? No nevim nevim, to je docela blbost, teda né docela ale totální kravina. To by si všechny svaly v těle dobře zhuntoval a k tomu by to nevydržel :excl: :megalol: ale pobavils mě, to je hlavní :good:
Není to kravina

Promin, ale myslím si že herec, který ztvárnil lLeonidase, není právě ten typ co by očumoval baby v posilovně, natřásal se před zrcadli a dělání jiných, pro někoho zábavných zvěrstev. Určitě měl dost jiných věcí na práci. Osobně si myslím že posiloval tak maximálně 4x týdně a to po dvou max třech hodinách. A určitě měl nějakého osobního trenéra, který by mu ani nedovolil více. Ale na druhou stranu má Darmian trochu pravdu, možná že ten čas strávil na masážích a jiných v posilovně známých služeb. Reagoval sem na ten příspěvek spontálně, hned po přečtení a nezamyslel jsem se nad tím hlouběji a jaksi taksi mi utekla skutečnost, že tam nemusel jen posilovat. :megalol: Takže nakonec sem za hlupáka já :blush:. Jak se říká.. dvakrát řež, jednou měř :bigwink:
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

KaTo píše:P.S. Já bych v tom případě musel začít hrát velmi podvyživené hobity
Tak to klidně začni... protože je to na Desce velmi originální charakter :biggrin:
Game ID: Reverend_Malthas
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

KaTo píše:
snowman píše:...zkusil 2x týdně posilku s trenérem a masáží a vydržel jsem tam chodit 8 měsíců jen proto, že jsem si to já vůl předplatil na celou dobu... :biggrin:
...bych si spíš tipnul, žes do toho šel pro pocit "sounáležitosti" s trpasličí rasou

Tak jestli to bylo takhle, tak sis měl spíš vzít kladivo, krumpáč a další trpasličí nástroje. Měls jít do nějaké slůje a začít kutat. Posilovna zadarmo, můžeš se i hlouběji vžít do role trpaslíka a ktomu, kdybys takhle náhodou narazil na žílu, nemyslím svou ale zlatou, tak bys i zbohatnout mohl :clover:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Brepta píše:...Měls jít do nějaké slůje a začít kutat. Posilovna zadarmo, můžeš se i hlouběji vžít do role trpaslíka a ktomu...
...a k tomu jsem si představil, že by ho v tý sloji nachytal Psanec a hodil mu DM housera :megalol: :megalol: za to že akorát kutá! :megalol: :megalol:
Obrázek
Brepta
Příspěvky: 48
Registrován: 30. 3. 2007 13.42

Příspěvek od Brepta »

KaTo píše:
Brepta píše:...Měls jít do nějaké slůje a začít kutat. Posilovna zadarmo, můžeš se i hlouběji vžít do role trpaslíka a ktomu...
...a k tomu jsem si představil, že by ho v tý sloji nachytal Psanec a hodil mu DM housera :megalol: :megalol: za to že akorát kutá! :megalol: :megalol:
Mno, reálnej život snad není omezenej systémem ne? Dostal by ho sám bez jakéhokoliv zásahu z venčí :smile:

// Sorry za spam
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

tak se přidám ke kritice:) 300 - krásný film po vizuální stránce, ale dialogy, no, takové americké. Jak to jinak říct: za svobodu člověka, svrhnutí tyranie, útlaku a jha, bla bla bla.. kuře v každém hrnci a tak dále. Když k tomu připočtu hlášky jako bůh s tebou (jeden) a jímavou závěrečnou řeč vypravěče, tak.. možná z toho mohli uděla němý film :clover:

Že by chyba v mnou stažených titulcích nebo neznalosti komixu? *pokrčí rameny* Podtrženo sečteno, velmi slabý odvar Sin City :dry:

Edit : Mužský ve slipech s přepumpovanou muskulaturou?.. hm, no.. ale co, proč se nepodívat:)
WooDoo
Příspěvky: 140
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

2Braenn: rofl fakt hustej edit :thumbup:

Ale jinak mi to přišlo jako docela dobrej film... rozhodně patří mezi ty lepší.
Marvin Dall
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Tak 3stovku jste už zdrbly dost, ale co takhle jinný žánr- Tarrantino Rodriguez????

ŘÍKAJÍ VÁM NĚCO FILMY Jackie Brown, Grindhouse-Planet terror, Grindhouse-Deathproof, Pulpfiction, od soumraku do úsvitu (už nevim kolik jich bylo), 4 pokoje. Atd.
PODPIS
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Co říkáte na Noční hlídku a Noční hlídku 2 ?

Podle mne dobrý kousek. Dostalo mne ke konci dvojky tohle:

Linka 22.
Kde se tu vzal trolejbus?
* prás *
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Dvojku jsem nevidel ale na jednicku mam stejny nazor jako autor predlohy :smile: = zmršený děj oproti knize.

Sciorp: Jinak Od soumraku do Usvitu momentalne shanim a nejsem exot ktery nevidel Pulp Fiction :biggrin: jinak se priznam ze jsem toho moc od obou reziseru nevidel ale rad bych.
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Kirros píše:Dvojku jsem nevidel ale na jednicku mam stejny nazor jako autor predlohy :smile: = zmršený děj oproti knize.

Sciorp: Jinak Od soumraku do Usvitu momentalne shanim a nejsem exot ktery nevidel Pulp Fiction :biggrin: jinak se priznam ze jsem toho moc od obou reziseru nevidel ale rad bych.
Já knihu nečet. V jedničce jsem se moc neorientoval, ale na konci mi vše došlo :smile:
a dvojka pak měla smysl
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Taury píše: Já knihu nečet. V jedničce jsem se moc neorientoval, ale na konci mi vše došlo :smile:
a dvojka pak měla smysl
Rozhodne doporucuju precist, vsechny 4 dily, nema to chybu :yes: Me ty knizky vazne nadchnuly a chytly :smile:
Odpovědět