Filmový Klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Braenn píše: Panův labyrint
Není to Faunův labyrint? Ten je dobrej.

A Pýcha a předsudek se mi líbila, i když bych to jako tvrdej chlapák neměl přiznávat :)))

Jinak můj nejoblíbenější film... Sedmá pečeť. A hned potom Pulp Fiction :)).
Kraki Skengdrang
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jon píše:
Pulp Fiction :)).

Jojo... Pulp byl hooodně hustej. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Quentin Tarantino je dobrej režiser.… a Pulp Fiction se mu vážně povedl... narozdíl od sračky jménem Kill Bill.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Braenn píše: snad jedinej film, ze kterýho mi bylo vážně špatně a to snesu hodně.
ale jak je todle možný mocná a nezdolná kejt bolavá noha byla skolena bandou magorů :clover:
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

sciorp píše:
Braenn píše: snad jedinej film, ze kterýho mi bylo vážně špatně a to snesu hodně.
ale jak je todle možný mocná a nezdolná kejt bolavá noha byla skolena bandou magorů :clover:
Pokud chcete aby vam bylo FAKT špatně, doporučuji "Ichi the Killer". Maj v levnejch knihách za pár kaček.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

kokosak píše:
sciorp píše:
Braenn píše: snad jedinej film, ze kterýho mi bylo vážně špatně a to snesu hodně.
ale jak je todle možný mocná a nezdolná kejt bolavá noha byla skolena bandou magorů :clover:
Pokud chcete aby vam bylo FAKT špatně, doporučuji "Ichi the Killer". Maj v levnejch knihách za pár kaček.
Nebo rannou tvorbu Petera Jacksona :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Jo tak na Hellboye se těším taky - sice každý tvrdí, že nic moc, ale v tomhle případě mě jde spíš o to co ten stylovej ďábel z té jeho huby zase vypustí. :biggrin:

Já tu chybu naštěstí neudělal a nejprve si přečetl knížní předlohu Já Legendy, a ta rozdílnost je opravdu propastná.
Zatímco román je téměř genialní a dávkováný tak, že se atmosféra bezmoci neustále navyšuje až k naprosto nečekanému, tragickému a uplně jinému konci, tak film je jen dalším hollywoodským průměrem totálně přepracovaným v komerční klišé, na kterém lze docenil leda ten rozjezt, a jak už tu bylo řečeno - postapokalyptickou atmosféru, za tu jedinou klobouk dolů.
(Vlastně bych filmu měl ještě poděkovat za ten boom, nebýt kterého, kdo ví jestli by se tu někdá tohle parádní dílko vůbec objevilo.)

Pulp Fiction je genialní, a Kill Bill mi nevadil - chce to se na to dívat s nadsázkou, protože o tom Quentinovy béčka většinou jsou :)

Největší zklamání letošního roku je pro mě jednoznačně Indiana Jones a království křišťálové lebky - tak to vypadá, když Lucas někomu do něčeho kecá víc než je zdrávo :cry2:
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Mno, Hellboye nám podle Hollywoodských tradic patřičně přesladili, ale hlášky má pořad slušné…
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Hellboy mi přišel jako průměr, ani o ždibet lepší. Včera jsem viděl kousek V jako Vendetta a vypadalo to docela dobře, musím si to sehnat.

Viděli jste někdo Dvanáct rozhněvaných mužů? To je úžasnej film, dokonce tam hraje Voskovec :smile:

A jeden z mých nejoblíbenějších... Spalovač mrtvol :dribble:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

OneHeart píše:A jeden z mých nejoblíbenějších... Spalovač mrtvol :dribble:
:yes: A Ucho je skvělý. Holt takový filmy se dneska uš nedělaj.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

OneHeart píše:Hellboy mi přišel jako průměr, ani o ždibet lepší. Včera jsem viděl kousek V jako Vendetta a
A jeden z mých nejoblíbenějších... Spalovač mrtvol :dribble:
Vendetta je dokonalé dílo, mohu vřele doporučit.
Spalovače jsem viděl teprve nedávno, ovšem střih, scény, nádech celého filmu mě absolutně přikovaly k obrazovce. To je dílo pravého filmového virtuosa. Jen mi, hlavně zpočátku, trochu vadilo obsazení hlavní role. Ne hereckým výkonem, který je špičkový, ale tím že jsem se nemohl zbavit pocitu že vidím Švejka :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Teď nepůjde o film, ale spíš o seriál. Chtěl bych požádat místní fanoušky sérií StarGate, aby věnovali chvilku svého času, zašli na stránky http://prosba-o-branu.ic.cz/?page=main a přidali se k nám v petici o vysílání SG: Atlantis na jedné z českých televizí (jako první je v hledáčku Prima). Vím sice že pro nás nikoho není problém stáhnout si to i s titulkama z internetu, ale v naší republice jsou mnozí, kteří podobnou šanci nemají.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Braenn píše:snad jedinej film, ze kterýho mi bylo vážně špatně a to snesu hodně.
Je videt ze jsi nezkousela filmove zpracovani Markyze de Sade...
A to ani nezminuji japonske krvacky ve stylu prave Ichiho nebo Suicide Clubu.

U mechanickeho pomerance jde vic o myslenku nez o nasili... i kdyz i to nasili bylo zpracovane moc hezky.

---

Jinak k dalsimu tematu ja se priznam ze u me je zaliba v Hellboyovi ciste zpusobena fixaci na hrmotne dobracke demony, chapu ze pro nekoho bez podobne uchylky je ten film prumer ;]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

Jon píše:
Braenn píše: Panův labyrint
Není to Faunův labyrint? Ten je dobrej.
On je zavadejici orig nazev kterej je jestli se nepletu "Pan's labyrinth"

V sobotu sem byl na Batmanovi, a zajimalo by me od tech, co na nem byli … co si vlastne z toho filmu odnesli za zazitek? Doufam ze z toho nebude flame, otazka je opravdu nevinna :bigwink:
Dives, qui sapiens est
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Praetor píše:V sobotu sem byl na Batmanovi, a zajimalo by me od tech, co na nem byli … co si vlastne z toho filmu odnesli za zazitek? Doufam ze z toho nebude flame, otazka je opravdu nevinna :bigwink:
já si odnes tohle: http://i-kultura.cz/view.php?cisloclanku=2008070015
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Praetor píše:V sobotu sem byl na Batmanovi, a zajimalo by me od tech, co na nem byli … co si vlastne z toho filmu odnesli za zazitek? Doufam ze z toho nebude flame, otazka je opravdu nevinna :bigwink:
Nevim co myslíš dobrým zážitkem, ale já jsem se prostě a jednoduše jako laik bavil dobrou akcí :smile: To mi u filmu bohatě stačí, nemusim šťourat do každýho záběru, jak byl, nebo nebyl natočenej :bigwink:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Hellboy 2? Megazklamání. Temný rytíř? Hmm, mňam - teda vlastně: Tradá xD Máj... vynechám-li rockovou vsuvku, tak to bylo obrazově hezké =)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
cabi88
Příspěvky: 67
Registrován: 20. 7. 2007 19.30

Příspěvek od cabi88 »

Taak tu mam takovej malej objjev. Pro ty co to jeste nezaznamenali :clover:

Byl vypusten do sveta novy film Knight Rider. Ve skutecnosti jde o pilotni dil k novym castim serialu KR
(prvni dil serialu uz je take na svete). Novy KITT je postaven na krasnem cernem mustangu a i kdyz zrejmne nejde o nejlepsi filmy vsech dob tak si myslim ze spousta lidi tady, stejne jako ja, na starem Knight riderovi vyrustala a proto doporucuju....je to proste Extra Klasika :shades:
Elric Leaf
Vilík Kapsička

"YOU NEED TO BELIEVE IN THINGS THAT AREN'T TRUE, HOW ELSE CAN THEY BECOME?"
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Tak já jsem skoukl WALL-E a není to špatný film. Famózní animace (jó, Pixar umí), to je vážně na co koukat.
Zase se jednou ukázalo, že starej dobrej Louis je do postapokalyptického světa ideální muzika.
Jen kdyby ten film nebyl dělán "pro celou rodinu". Spoustu věcí a odkazů imo děti vůbec nemůžou pochopit a naopak spousta vtípků zase dospělému divákovi mohou přijít až moc infantilní (až přehnané útoky na divákovy emoce).
A brutálnější ekologickou propagandu jsem snad ještě neviděl. Až jsem z toho měl pocit, že to nechala natočit Strana Zelených :zorro:

Ale pěkný, určitě z těch lepších animovaných filmů. Já bych dal takovejch 75%
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

OneHeart píše: Zase se jednou ukázalo, že starej dobrej Louis je do postapokalyptického světa ideální muzika.
Fallout forever :yes:

Mne se ta pohadka taky libila - vcetne vize, jak budou vypadat americani v budoucnu :megalol:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

když už jsem u těch Animo/evanejch filmů tak bych vytáhle jeden starší kousek,
Final Fantasy: esence of life
moc hezkej film s pro mě dost zajímavou myšlenku(až tak moc že jsem o tom psal seminárku, sice na základce ale psal)
IMHO po shlédnutí tohohle dílka si budete myslet jak je možný že se pixar ještě hrabe v takovejhle kreslenejch patvarech (nic proti nim)
film má něco přez tři hodiny a je potřeba ho zkouknout alespoň třikrát aby ho člověk pochopil (já osobně 4×)
geniální grafika tohohle filmu je prostě úchvatná a překonala značně dobu v níž byla vytvořena.
kdo může skouknout, :clover: vřele doporučuji
PODPIS
Odpovědět