Filmový Klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Alfray »

Vugi píše:
Alfray píše:Mě se tenhle filmík celkem líil hele. Byl tam pěkně vidět pohled na boje od veterána (kněz) a nováčků. Tenhle rozdíl se mi líbí.
Jako jediné co se mi vyloženě líbilo, bylo ke konci ta bitka, jak ten posedlej kapitán vběhne do boje a vykosí to tam .. takhle má vypadat spacemarine … :yes:
Takhle vypadá chaosmarine, kterej je o dost silnější:). Ale i bez něj, si to celkem dávali. Na to, kolik jich bylo, proti přesile, to stříleli slušně.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Vugi »

Alfray píše:
Vugi píše:
Alfray píše:Mě se tenhle filmík celkem líil hele. Byl tam pěkně vidět pohled na boje od veterána (kněz) a nováčků. Tenhle rozdíl se mi líbí.
Jako jediné co se mi vyloženě líbilo, bylo ke konci ta bitka, jak ten posedlej kapitán vběhne do boje a vykosí to tam .. takhle má vypadat spacemarine … :yes:
Takhle vypadá chaosmarine, kterej je o dost silnější:). Ale i bez něj, si to celkem dávali. Na to, kolik jich bylo, proti přesile, to stříleli slušně.
Nejraději mam sérii s Ragnarem Černou Hřívou .. dle popisu knížek .. jsou "geneticky/kyberneticky" upravený space marrines, vysoký cca 2,5m a a sílu tak 30ti násobnou než normální člověk, smrtelné zranění se jim zahojí jak nic atd … dle knížek jsem to tak pochopil … ale pravda je že ve filmu to jsou nobies … :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Ghost »

Vugi píše:Nejraději mam sérii s Ragnarem Černou Hřívou .. dle popisu knížek .. jsou "geneticky/kyberneticky" upravený space marrines, vysoký cca 2,5m a a sílu tak 30ti násobnou než normální člověk, smrtelné zranění se jim zahojí jak nic atd … dle knížek jsem to tak pochopil … ale pravda je že ve filmu to jsou nobies … :megalol:
Tak, pokud se pamatuju dobře, Ragnarův spár jsou elitní elita :) Ti se nedají brát jako norma :D
Bratrstvo zabanovaných!
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Vugi »

Ghost píše:
Vugi píše:Nejraději mam sérii s Ragnarem Černou Hřívou .. dle popisu knížek .. jsou "geneticky/kyberneticky" upravený space marrines, vysoký cca 2,5m a a sílu tak 30ti násobnou než normální člověk, smrtelné zranění se jim zahojí jak nic atd … dle knížek jsem to tak pochopil … ale pravda je že ve filmu to jsou nobies … :megalol:
Tak, pokud se pamatuju dobře, Ragnarův spár jsou elitní elita :) Ti se nedají brát jako norma :D
A joo vlastně, já zapomněl, že je tak trochu the of the best :biggrin: Btw, scháním poslední dva díly v pdfku, nemáte někdo? Já měl celou předcházející serii +sérii s Gotrekem a střelil jsem to na Aukru, lahůdka je, že jsem to prodal dráž než jsem to koupil .. :D
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Jasně no, Spáry jsou něco jako Ulrikovo templáři v "normálním" WH...a to nebyla obyčejná těžká jízda:D. Panteři jim nesahali ani po kotníky :D
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Alfray píše:Jasně no, Spáry jsou něco jako Ulrikovo templáři v "normálním" WH...a to nebyla obyčejná těžká jízda:D. Panteři jim nesahali ani po kotníky :D
Hlavně mě mrzí, že není (teda nečetl jsem) knížku, kde nesmrtelný císař bojuje :angry: Četl jsem akorád nějakou knížku kde byl jako "kluk" a byl to nějaký barbar
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tak ono v tý době byly všichni lidi "barbaři" .. se svou tlupou tušim pomohl v boji trpasličí karavaně, od kterejch dostal jako dík svoje kladivo:) .. a pak už se to vezlo
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Alfray píše:Tak ono v tý době byly všichni lidi "barbaři" .. se svou tlupou tušim pomohl v boji trpasličí karavaně, od kterejch dostal jako dík svoje kladivo:) .. a pak už se to vezlo
JoJo to jsem přesně četl, jen že zřejmě není další knížka, kde by byl císař jako nějakej vladař už
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

zuzuPD píše:
Braenn píše:
Tohle vypadá rozhodně zajímavě, dokonce fantasy prvky nejsou nějak extrémní, což mi vyhovuje. Jen mi dělá trochu problém vyznat se v postavách a rodech :no:
Snad ti pomůže tohle -> http://viewers-guide.hbo.com/game-of-th … de/houses/ :)
EDIT: Safra proč není naklikávací celý ten odkaz? Tak ho zkopíruj celý :)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Alfray píše:
Ha, bezva, díky, to mi pomůže :smile:
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Noví My Little Ponies jsou taky dobří :)

http://www.youtube.com/watch?v=o53GQGBl5pY
Naposledy upravil(a) The_Balrog dne 1. 5. 2011 21.33, celkem upraveno 1 x.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

V pondělí dávají 3. díl hry o trůny.

Nechce mě někdo s HBO adoptovat? :flowers1:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Braenn píše:V pondělí dávají 3. díl hry o trůny.

Nechce mě někdo s HBO adoptovat? :flowers1:
V pondeli rano uz byva na uloz.to ke stazeni klidne i hd verze, a to v originale! :smile:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jaký trůny, koukejte na poníkýýýý! Kdo nezkusí, neuvěří :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Jaký poníky? :biggrin:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

The_Balrog píše:Jaký trůny, koukejte na poníkýýýý! Kdo nezkusí, neuvěří :)
Fakt neolizuj ten prášek z vílek pixie... dělá ti to bordel v hlavě :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Taky mi to tak připadá :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Mourisson1 píše:Jaký poníky? :biggrin:
Odkaz na první díl máš v mém příspěvku výše
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Jo ted sem na to kouknul :D :yes: :yes:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

To je nějakej žhavej sen Solarovců, když tak sleduju ten začátek poníků o boji noci proti dnu.. abych to ale zkoukla dál, na to mám moc malou vůli a nerada bych trvalé následky z předávkování plyšem, takže...

jsem si jako ne úplně zdatný angličtinář koupila na titulky.com měsíc přednostního stahování a jak sleduju čas, tak české titulky k další epizodě ASOIAF vychází už den po ní - nejpozději ve středu máme HD kvalitu 3. dílu Hry o trůny, i s titulkama. Takže... co místo hospody začít u někoho doma? :dribble:
Odpovědět