Filmový Klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

To mě taky, krasne pojeti carodeju, vlkodlaku, upiru a podobne haveti a taky hodne inspirativni :smile:

*skupinka carodeju se teleportuje na nadrazi*
"Kdy jede další vlak?"
"Zjistím to" *zavře oči a začne věštit*
*druhý o poznání méně zdatný mág se podívá na tabuli odjezdů* Za sedm minut - nástupiště deset. Pojdme :sorcerer:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Z posledni doby doporucuju ke shlednuti film Faunův Labyrint - skvělá atmosfára a prolínání dvou světů :smile:

Druhý je pak Stardust - Hvězdný prach. Pro ty kdo rádi romantiku. Jinak bych navrhoval orchestrální OST na hudbu do EQ :bigwink:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Kirros píše:Faunův Labyrint...Stardust
Faunův labyrint skvělý... ke Stardustu jsem přistupoval dost s rezervou, ale ten film mě nakonec dostal. Oboje skvělý modern pohádky
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Zvedám palce pro faunův labirint! Velice luxusní záležitost, jen mě mrzí ten přístup české kinoscény - to dokonce lidi nutí warezit a stahovat filmy na webu - fuj :bleh:
*maže adresáře aby se necítil provinile*

PS: 300 mě taky pobavilo, obdivoval jsem ty krásný komixový barvy a kameru, ale bohužel moc jsem se nad tim nepozastavil.
Zase z jiného soudku - tohle se tady snad ještě neprobíralo: Co zfilmovaný prattchetův Hogfather? Viděli?\Líbí?
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Já se těším až konečně seženu Postal … to vypadá na velmi povedenou parodii :megalol:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

takdy doporučuju Mullholand Drive od Lynche
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Tak schvalne pochopil jsi o co tam jde.. ja do te doby nez zbyvalo 15minut do konce filmu a to jsem to videl trikrat ale jinak je to urcite zajimavy film ale Twin Peaks se mi libilo vic :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

ne..samozřejmě (mám určitý teorie,ale..) :smile: , ale stejně se mi líbil.
A nebo zajímavej film je Gattaca, mě se dost líbil.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Gattaca :good:

Andrew Niccol je vubec genius...
"Inu, rád bych..." Zachariash
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Jo Gattaca je skvela. Co se tyce psycho veci vrele doporocuju kresleny serial NGE - Neon Genesis Evangelion. Ale sledovat v malych davkach a nevypinat po prvnich deseti dilech. a urco se podivat na vilm End of Eva ktery je jako posledni dil. (respektive jsou to posledni dva dily serialu ale ne s omezenym rozpoctem takze se neodehravaji jen v hlavach protagonistu :smile: )
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

co se týče nový vlny emérických seriálu, tak mě hodně zaujal akorát Dexter :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Gattaca, Faun i Star dust vazne dobry :yes: :yes: Jsem zvedavy ted na to Probuzeni tmy tusim …

Jinak z pohadek se mi libil Bridge to Terabithia a jinak, ale to uz je dyl, mne v kine docela dostala The Fountain ..Ale to se asi nebude libit kde komu …
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Probuzení tmy je naprostá ztráta času. Vypadá to možná jako pozlátko, ale při bližším zkoumání je to blbost až na půdu (teď si teda udělam trochu reklamu, ale neberte to tak prosím - http://www.ioberon.cz/?kat=1&film=544&a … 01&rec=178 ).

Most do země Terabithia je páradní a s tim závěrem se z toho pro mě stal nejlepší film typu "Malí děti mají svůj pohádkový svět". Co se týče Fontány, tak to rozhodně není film pro každého a hlavně každý to .. prý .. chápe jinak a po svém, což ho pro mě dělá univerzálním:) Já osobně z ujetějších filmů můžu starýho Čaroděje ze země Oz a z animáků Princeznu Mononoke :)
"Inu, rád bych..." Zachariash
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

dnes v 21:00 dávají na Filmboxu Smrtící Bumerang. skvělý film, ve kterém září B.B. Thorton...doporučuju.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Po výborném seriálu Řím přišlo HBO s dalším vysokorozpočtovým historickým dramatem - Tudorovci, ve velmi podobném duchu.
"Důležité" nebo spíš zajímavé období, konkrétně vláda Jindřicha VIII, podaná ve směsi dvorské politiky a diplomacie, bojů, postelových scén a do detailu propracovaných kulis a kostýmů. K tomu trocha snahy šokovat dobovými zvyky a mravy - paráda. Nic hlubokomyslného, ale rozhodně stojí za zhlédnutí. A díky HBO, že to "historické" se dá vyslovit téměř beze studu.

Ke stažení na torrentech, dokonce i kompletní české titulky v ucházející kvalitě.
Samuel
Příspěvky: 137
Registrován: 15. 1. 2008 14.14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Řím a spol.

Příspěvek od Samuel »

Mno pokud budou Tudorovci alespoň tak dobří jako Řím, bude to super. HBO se svými seriály celkem válí ;o)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Lidi... nedalo mě to a musel sem zajit na novýho Batmana. Stojí to za to a opravdu...OPRAVDU všem vřele doporučuju na to zajit... http://i-kultura.cz/view.php?cisloclanku=2008070015 moje recenze.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

magnumik píše:Lidi... nedalo mě to a musel sem zajit na novýho Batmana. Stojí to za to a opravdu...OPRAVDU všem vřele doporučuju na to zajit... http://i-kultura.cz/view.php?cisloclanku=2008070015 moje recenze.
Všiml jse msi toho tady až teď :smile: Teda toho příspěvku o Batmanovi a jenom potvrzuju magnumikovo slova...je to fakt bomba....dvou hodinová nepřetžitá akce se skěvejma efektama.. a Joker.. týpek k pohledání :biggrin: Akorát sem teda nemyslel, že Two faces zabije na konci, ale že to bude pokračovačka na třetí díl s ním, jakožto hlavním padouchem :smile:
No, dneska večer jdu na Hellboy II - Golden Army..tak pak dám vědět
:bigwink:
Jo a co jste říkali na Bathory? Teda kdo viděl?
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Bathory

Příspěvek od Paklic »

Bathory? Děkuji, už nikdy vidět nemusím. :no: Ukázky, skvělý, film... hrozný. Sice spousta lidí říká, jak skvělí a úžasný to bylo, ale já jejich názor nesdílim. Ted' čtu akorát tu knížku od Nižanskýho, Čachtická paní a příjde mi to mnohem lepší, jak ten film. Tot' můj názor.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Re: Bathory

Příspěvek od OneHeart »

Paklic píše:Ted' čtu akorát tu knížku od Nižanskýho, Čachtická paní a příjde mi to mnohem lepší, jak ten film. Tot' můj názor.
Ouplně souhlasím. Knížka úžasná, ale film jen plytká halivůd-lajk rádoby líbivá ubohost. To si ale Jakubisko udělal hanbu :chris:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Odpovědět