Fallout 3 a Fallout online

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

cybermisa píše:Neznaly systemu jsem si Fallout vazne nadherne uzil a kdyz jsem ho dohral poprve, nemelo to chybu.

Napodruhe jsem si udelal postavu s maximalnim stestim a vylozene jsem se bavil nad tim, jak se autori ve hre vyblbli :megalol: :megalol: To se neda popsat …. :megalol: :megalol:
Přesně fórků a narážek na kde co je tam hromada nejvíc mě dostal ve dvojce vault napraný k prasknutí vodními čipy :biggrin:

ad zbraně: vy byste furt stříleli tak vezmu pořádnou sílu a Super Sledge Hammer a jdu na férofku ne? :bleh:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

OneHeart píše:
magnumik píše:to Kato: Bozar rulez
hehe, je vidět ,že nejste správný tvrďáci.
gengstři nosej zásadně brokovnici :biggrin:
No co no, líbil se mě ten efekt čvachtajícího masa a řevu :megalol: (jinak sem úplně normální psychicky nenarušenej člověk :megalol: )
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

ve falloutu je nej bojové umění pěkně tam složit mutanta pěstním uderem jmenem "kladivo" a na dalku gausovku(krásnej zvuk a dost to člověka potrha) jo to byly super časy a toho obra harrigen nebo nějak tak toho sem domlatil pěstma :megalol:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Pokud jde o fallout jedničku tak ta byla dobrá, ale co se týče dvojky tak nevím no, ta už mě tak chytlavá nepřišla... Nejspíš to bylo tou až přehnanou volností, která je dle mého názoru spíš ku škodě než k užitku a také tou hlavní línii, která mě až tak chytlavá a motivující nepřišla a poletovat po okolních městech a plnit vedlejší questy po určité době omrzí, a hra ztrácí na kráse... :(( Asi jsem divnej no, ale s Oblivionem to bylo to samý.Né že by mě hlavní linie nechytla, ba naopak, ale jakmile jsem jí dojel tak pokračovat v nedodělaných questech ve světě kde mě k tomu už nic nemotivuje, mě prostě nebaví .Proto u mě zvítězilo Baldur´s Gate, kde to dle mého názoru vyřešili na 1*, a bylo pro mě zábavou hrát jak hlavní tak i vedlejší linii.:) Tedy Baldur´s Gate je, i s odstupem času, ta nejpoutavější hra, kterou jsem kdy na PC hrál a která doposud nebyla překonána.Na Fallouta 3 se však těším a doufám že se podaří ze vším všudy, ale hlavně s New Renem-tím Gansterským městem z dvojky, páč to bylo mrtě gůd . :smile: :clover:
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Drog píše:Asi jsem divnej no, ale s Oblivionem to bylo to samý.Né že by mě hlavní linie nechytla, ba naopak, ale jakmile jsem jí dojel tak pokračovat v nedodělaných questech ve světě kde mě k tomu už nic nemotivuje, mě prostě nebaví .
Proč divnej ;)...pokud de o mě, tak mě taky Oblivion omrzel...igdyž už si nepamatuju proč...každopádně Morrowind, což se dá hodně srovnávat, sem dohrál bez hlavní linie a bavilo mě to maximálně...ta volnost mě tam právě přitahovala...nevim proč ten oblivion u mě tak padl (taky sem nedělal hlavní linii)..jo vlastně, začal sem hrát Equilibrii :biggrin:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Oblivion podle me mel pravidla postaveny na hlavu … Kdyz ste tam chteli hrat kouzelnika, tak nejlepsiho vysledku bylo mozne dosahnout jedine v pripade, ze ste mu NEDALI jako Major skilly zadna zamereni na kouzla. V principu se mi system libil - zlepsovat se pouzivanim daneho skillu - ale jak to bylo provazane, to mi prislo vazne divny. Navic, abych ho mohl hrat, nejprve jsem si musel postahovat vsemozne vychytavky, vcetne upravy ovladacich panelu, jinak se to moc nedalo … Ale jinak jako hra se mi to libilo moc moc :smile: Melo to atmosferu, pribeh, super grafiku a az an ty pravidla a ovladani, hratelnost taky dobra :smile: Muj nazor, nekamenovat pls :clover:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Online fallout :dribble: už se těším. Jenom douám že to nebude pouhá PVP řežba.…
Fallouta 2 jsem dohrál 16X, za chlapa, ženskou, mlátičku, snajpra, diplomata (ani jeden výstřel a Enkláva lehla) i dementa (int 2). Pokaždé jiná hra, jiné monosti... A opravdu jsem začínal od nuly, poctivě objevoval svět a nevyužíval vědomostí předešlých postav. Prostě mazec. :nuke:
K Baldur's Gate: Super hra, chytlavá, ale po tom co jsem hrál Planescape Torment už mě nikdy nebude tak bavit.… :biggrin:
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Darmonlor píše:Online fallout :dribble: uďż˝ se t��m. Jenom douďż˝m ďż˝e to nebude pouhďż˝ PVP ďż˝eďż˝ba.…
Fallouta 2 jsem dohr�l 16X, za chlapa, �enskou, ml�ti�ku, snajpra, diplomata (ani jeden v�st�el a Enkl�va lehla) i dementa (int 2). Poka�d� jin� hra, jin� monosti... A opravdu jsem za��nal od nuly, poctiv� objevoval sv�t a nevyu��val v�domost� p�ede�l�ch postav. Prost� mazec. :nuke:
K Baldur's Gate: Super hra, chytlavďż˝, ale po tom co jsem hrďż˝l Planescape Torment uďż˝ mďż˝ nikdy nebude tak bavit.… :biggrin:
ROFL FALLOUTA2 SEM TEDA DOHRAL ASI JEN 7X ALE STEJNE NEJVETSI MAZEC DOKONCE HO MAM TED INSTALOVANEJ A PORAD TO CHODI A KDYZ UZ NEMAM CO DELAT TAK HO VEZMU *OBLEKNE SI KEVLAROVKU Z BRATRSTVA* A JDU NATO *DOCPE ZASOBNIK V PANKOR JACK HAMERR* A HURA NA GHOULY NEBO JE JEDNO NA KOHO TEDA TADLE POSTAVA TO TAK DELA

A PLANESCAPE TORMENT TAM JE HNED VEDLE *ZAZUBI SE* A JINAK JESTE OBCAS COUNTER STRIKE NICK: THE_CHOSEN_ONE PRO VYSVETLENI VYVOLENY HEHE :nuke: :nuke:

:nuke: ALE KAZDOPADNE FALLOUT JE LEGENDA KULT A GDO MA NECO PROTI TAK NA CONU MU TO VYSVETLIM A HLAVNE NEJVECI PECKA BYLA TY INGAME VIDEA TYPU SEN A JEDEN LINK NA FALLOUT VUBEC : http://madbrahmin.bonusweb.cz/

Edit: proce proxy rovnase neni diakritika
PODPIS
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Arto píše:...screeny z Fallout 3
To není z Fallout3, ale ještě ze stařičkého vývoje nového Falloutu 3 pod názvem Van Buren. Tento vývoj byl přerušen. Ze skutečného Fallout 3 budou screeny asi ještě hoodně za dlouho :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Yop, ale nevěřím že to Bethesda předělá do jinýho kabátu.

Celkově jim nevěřím, jejich hry jsou zéwlarny a nebaví mě...
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no tak jsem si zase jednou koupil score!, vždycky jsem byl zastánce levelu (omlouvám se za OT), ale co mě velice mile překvapilo byla :nuke: :nuke: ALFA VERZE VAN BURENU :nuke: :nuke: je sice velice špatně hratelná kvůli časému padání ale když jsem to zapl vypadal jsem asi takle :dribble: :dribble: a po asi deseti minutách hraní no prostě užas. Pro ostatní Score!dvd 160 fakt to za to stojí mimo jiné je tam i bladline
PODPIS
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

fallout padal dycky, já doufám, že bude padat i trojka, tak nějak to k tomu patří :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Sice budu trochu off ale musím to tu napsat :)) Také nejsem fanda časáku score, ale kvuliva Vampirovi, jsem udělal projednou vyjímku... A tééda nečekal jsem že to bude něco tak ohromného.Hra mě plně pohltila a po celou dobu jsem čučěl s hubou dokořán. :)) Mimochodem, vřele ji doporučuji všem, páč narozdíl od Oblivionu má tahle hra promáklý charaktéry, které vás dokážou pobavit ale i překvapit(zvláště pak Jack-ten konec byl cool:) )… Proto se mi nechce věřit jak mohl takový suprový skvost na úrovni oblivionu, Half Life 2 apod. způsobit zánik tak skvělé firmy jakou troika bezpochyby byla a za tak krátkou dobu se dostat do podřadného časáku za směšnou cenu 200 kč.Proto pobízím všechny kdo tuhle hru ještě nemají aby to napravili, za ty dvě stovky to opravdu stojí a třeba vás to pohltí stejně jako mě. :)))
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Jj Vampiri jsou jedna z nejlepsich her.. ona znacka White wolf se nezapre. A ty kreatury (at uz lidske, upiri nebo treba duchove) jsou klasicti obyvatele sveta World of Darkness. Me se nejvic libila majetelka baru Asylum a pak ta Nekromantka/Kanibalka v nemocnici .Nejvic jsem pak si uzil hru za Malkaviana (ono vest odusevnely rozhovor se semaforem to je vec... a nebo kdyz komentator zacne michat do zprav o bombovych atentatech vtipy o tunacich. Tomu se rika subjektivni nahled na realitu :biggrin:

mimochodem taky chystaji White wolfove spolu s tou firmou co dela EVE udelat dohromady World of Darkness Online takze by se tam potkavali Vampiri, s vlkodlakama, carodejeme a prometheanama? :smile: Muj favorit je Kombinace bloodlajnu San Giovani a organizace Lancrea Sanctum jestli to nekomu neco rekne.
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Naprosty souhlas s Drogem A Kirrosem, ta hra byla naprosto uzasna. Kdyz teda vysla, tak to chtelo pockat na patch kvuli padum a dlouhym loadingum, ale atmosferu to melo. Strasne rad bych popsal vsechny ty super veci, ale nerad bych to prokecl, pokud si ji nekdo chystate zahrat :smile:

Jinak muj favorit byl Toreador :clover: Celerita, auspex a katana :biggrin: Jinak ve WoD taky preferuji Camarilla Toreadory, ale vetsinou jsem si je okorenil troskou toho proteanu :smile:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no s tim padánim je to velice ale velice problematické anšto to za těch 10 minut hraní spadlo asi 4×!!!!
a k wampirkum nevim moc jsem se do nich ještě nepustil
PODPIS
Kai Rivienta
Příspěvky: 304
Registrován: 27. 4. 2006 11.36
Bydliště: Ostrov vyvržených

Věčná škoda, že fall outy jsou tolik …

Příspěvek od Kai Rivienta »

Engine skvělej, příběh výbornej, jen proč se proboha všechno řeší záplavou zbraní a dalšíma a dalšíma pancířema a levelováním a zase zbraněma a pancířema, stokrát milejší by mi bylo, kdyby se tam používaly předovky a sehnat náboj do brokovnice by bylo dobrodružství, takhle je ten svět, jako by nám za Prahou kroužili pterodaktylové a nikdo o tom nevěděl.
Dobro zvítězí až nakonec. W
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Věčná škoda, že fall outy jsou tolik …

Příspěvek od magnumik »

Kai Rivienta píše:
:smile: No každýmu podle gusta :bigwink: tvůrci to hold chtěli víc akčnější :biggrin: tvoje vize je ale taky zajímavá :smile: a gdybys z toho stvořil Fallout 2 datadisk, vůbec bych se nezlobil :bleh:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Re: Věčná škoda, že fall outy jsou tolik …

Příspěvek od Darmonlor »

magnumik píše:
Kai Rivienta píše:
:smile: No každýmu podle gusta :bigwink: tvůrci to hold chtěli víc akčnější :biggrin: tvoje vize je ale taky zajímavá :smile: a gdybys z toho stvořil Fallout 2 datadisk, vůbec bych se nezlobil :bleh:
Otázka je jestli Kai mluvil o Falloutu nebo o Vampire :smile: Tipl bych to na to druhé

BTW.: Editor na Fallouta jsem se pokoušel zkrotit, ale je to strašný bordel :nuke:
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Odpovědět