Fallout 3 a Fallout online

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Fallout 3 a Fallout online

Příspěvek od photter »

tak po trochu zmateným dění kolem Falloutu je konečně jasno : Interplay prodal práva Bethsedě za 5,75 mio US Zatímco Berhseda se zavázala do dvou let zahájit vývoj a do 2013 (!!!) uvést na trh Fallout 3 i Fallout online. Zatímco F3 je momentálně u BS projekt č.1 o online se moc neví

docela se těšim, fallout byl naprosto skvělej, snad to BS moc nezkurvěj :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
sic
Příspěvky: 37
Registrován: 26. 2. 2006 20.36
Bydliště: čechy-morava .. na střídačku v úlu či na pastvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sic »

Tak tak...Fallout byl skvělej a dosti si mě tou zprávou potěšil..ale ten rok vydání je úsměvnej..pokud náhodou bude nějakej ten roček odklad, přiletím si do krámu pro hru na levitující JAWĚ 6050. :yes:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

2013? Tou dobou už poběží asi Equilibre 4 na vlastním enginu... :megalol:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

to je smluvní závazek, já myslim, že to budou tlačit ven dřív, značka fallout imho zaručuje slušnej prodej
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Cože? V roce 2013 už budu mít ženu a dvě děti :biggrin: … na hraní už nebude čas :no:
photter píše:...já myslim, že to budou tlačit ven dřív...
Jen aby to neskončilo jako s NWN2...
Game ID: Reverend_Malthas
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

steel_martin píše:Cože? V roce 2013 už budu mít ženu a dvě děti :biggrin: … na hraní už nebude čas :no:
to je jenom přestávka, děti vyrostou a vrátíš se.….pokud by ses nemoh dočkat tak potetovat a do děcáku s nima :evillaugh:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

photter píše:to je jenom přestávka, děti vyrostou a vrátíš se.….pokud by ses nemoh dočkat tak potetovat a do děcáku s nima :evillaugh:
Někdy fakt začínam pochybovat... :no: Nemyslel sem, že to může bejt až tak zlý...zlatý drogy a alkohol :thumbdown:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Kdyby radsi udelali Baldurs Gate 3 :happy: To je nejlepsi RPG co jsem kdy hral.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Prej to má být na enginu oblivionu :)

Jinak Bethesda Fallout 3 Fórum tadyk: http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?
A pěknej plakátek FO3 tadyk: http://kotaku.com/assets/resources/2007 … lout32.jpg
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Ikkie píše:Prej to má být na enginu oblivionu :)
Ježíííííši...to zase bude HW žrout :crazy:
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

mkov píše:Kdyby radsi udelali Baldurs Gate 3 :happy: To je nejlepsi RPG co jsem kdy hral.
Musím se přidat, mám na to podobně stejný názor :bigwink:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

já sem spíš zvědavej na tu onlajnovku, luk je prima ale gatling je gatling :robin:

BG 3 ? no nevím, říkám si spíš zaplaťbůh, že skončili včas - nic proti tý hře, byla naprosto skvělá ale podle mě už si datadisk ke dvojce mohli odpustit, trošku moc nastavovaná kaše po stránce příběhu
a jinak k čemu z BG se vracet ? k izometrický grafice ? to asi ne
ke druhý edici DnD ? ANOOOOOOOOO.…..ale to nemůže projít z komerčních důvodů
a řešit opět příběh bhaalovejch vnuků/sester/tchýní ? myslim, že už ne, bylo toho akorát a i to je na hře pěkný, když se nenastavuje donekonečna

na rozdíl od BG fallout není vázanej na příběj, je to spíš prostředí a to prostředí velmi působivý, temný, se skvělou atmosférou a jako stvořený pro hajzly všeho druhu

doufám, že se udržej na uzdě a udělaj to jako spíš komorní hru pro malý servery a ne nějkej šílenej MM
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

photter píše:...gatling je gatling...
Jóó, jó, jóó - laser gatling, s tím se...*zasní se a zamáčkne slzu*..užilo legrace...jen ty náboje, jen ty náboje!
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

photter píše: na rozdíl od BG fallout není vázanej na příběj, je to spíš prostředí a to prostředí velmi působivý, temný, se skvělou atmosférou a jako stvořený pro hajzly všeho druhu
:yes: :yes: Nerad bych, aby se to tu zvrhlo ve flame BG vs. Fallout, ale Fallout, hlavne teda Fallout 2 mel uzasnou atmosferu.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Jo tak Bethesdu mám rád...oblivion a morrowind sou jedny z nejlepších her kerý sem kdy hrál, ale na starej engin falloutu NIC nemá...ale necháme se překvapit jaký to bude :yes: a i kdyby to byl HW žrout, tak stejně... všichni z nás budou mět jiný komply za těch pět šest let, takže se myslim nemusíme bát :bigwink:

p.s. souhlasim s cybermisou...BG sem hrál jednou, ale oba fallouty sem dohrál pětkrát :bleh: ale zase mě do Falloutu navezl Ikkie...sakra... :megalol: jak tak vzpománím...bylo to o prázdninách 2000? Co Ikkie? vzpomínám dobře? :biggrin:

EDIT: to Kato: Bozar rulez :biggrin:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Fallout Online? No stačí Fallout PnP a můžete hrát jak chcete, jenom teda bez toho vidění skutečnosti atd. to je na vaší představivosti. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

multiplayerový fallout *slint* (když nepočítám tensměšnej mulťák v Tactics) - už se mi vybavujou scény z MadMaxe :smile:
když porovnávám BG a Fallout ,tak u mě jasně vítězí Fallout - takovou atmosféru sem ve hře zažil málokdy
ale ten rok vydání je docela k smíchu, 2013...to mi trochu evokuje "Kdesi v jedné velmi velmi vzdálené galaxii..."
magnumik píše:to Kato: Bozar rulez
hehe, je vidět ,že nejste správný tvrďáci.
gengstři nosej zásadně brokovnici :biggrin:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

OneHeart píše:
gengstři nosej zásadně brokovnici :biggrin:
Brokovnici, pche. Zásadně opakovací odstřelovačku z toxických jeskyni. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

Fallout vs. Baldur´s Gate.… u mě teda vítězí Fallout a k těm zbraním...Zkoušeli ste někdo hrát pořádnýho tvrďáka? Tušim že se to menovalo Power Gauntlets a bavil sem se s nima celkem dost dlouho :biggrin: ikdyž občas se muselo vytáhnout něco jinýho
Vsichni sou fuc
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Neznaly systemu jsem si Fallout vazne nadherne uzil a kdyz jsem ho dohral poprve, nemelo to chybu.

Napodruhe jsem si udelal postavu s maximalnim stestim a vylozene jsem se bavil nad tim, jak se autori ve hre vyblbli :megalol: :megalol: To se neda popsat …. :megalol: :megalol:
Odpovědět