Proč miluju bioware kostku

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Proč miluju bioware kostku

Příspěvek od photter »

aneb jak hodit z devíti útoků 5x jedničku :megalol:

Obrázek
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Ještě jsi zapoměl zakroužkovat ty jedničkové hody na zranění :biggrin:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
sic
Příspěvky: 37
Registrován: 26. 2. 2006 20.36
Bydliště: čechy-morava .. na střídačku v úlu či na pastvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sic »

Nezmiňoval si se někdy, že si hodil 1 pětkrát po sobě? Ale podobně se občas zadaří i mě, i když ne tak "skvěle".
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Me vice potesilo kdyz bojuju a asi 4 krat za sebou kritik nepritel neustal :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

no a pokud vůbec nepotřebuješ tak to najednou jde :smile:

Obrázek
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

No jo no, Asar je hold jednička :megalol: :bleh:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Kirros píše:Ještě jsi zapoměl zakroužkovat ty jedničkové hody na zranění :biggrin:
ty nepočítám, to byla fackovaná holou rukou a za víc to prostě slabá elfka nedá, to je v pořádku, spíš je půvabný, že ty hody, kterejma zasáhla byly 7, 5, 4 a jako zlatej hřeb bitky šestnáctka :biggrin:

fakt tu kostku miluju :dribble:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

PHOTTER: Hele ale utechou ti muze byt, ze ten skorpionek taky netrefil :megalol:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

však se tomu taky tlemim, ale když ti napadaj takovýdle hody někde, kde de vo hubu, tak si dycky řikám "...a příště hraju prskafku !!!"

ale naštěstí mě to zas dycky přejde :bigwink: :megalol: :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

to kvůli tomu musíš zakládat novej topic???
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

darmian píše:to kvůli tomu musíš zakládat novej topic???
uvar si caj, v klidku si sedni do nejakyho pohodlnyho kresla, do lavoru si napust teplou vodu a namoc si do ni nozicky …
Dives, qui sapiens est
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

darmian píše:...musíš...
No mohl to hodit do toho topicu "Co vás ve hře dostalo", ale to by zase všichni ostatní zaspamovali (jak NÁS tak znám) moji akcičku s NPC banditou :megalol: . :bleh: :megalol:
photter píše:
Třeba má tady na serveru Asar implementovanou modifikoavnou EQ-NWN kostku 1d7 (já vím, ta 16 moji teorii kazí) :clover:
Obrázek
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Praetor píše:
darmian píše:to kvůli tomu musíš zakládat novej topic???
uvar si caj, v klidku si sedni do nejakyho pohodlnyho kresla, do lavoru si napust teplou vodu a namoc si do ni nozicky …
*zamlaská* hm, dobrej čajíček chceš poslat vzorek poštou, že by sis dal se mnou?
ps: s tou vodou to byl dobrej nápad, zkus to taky...
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

darmian píše:to kvůli tomu musíš zakládat novej topic???
to kvůli tomu musíš vkládat novej příspěvek? (všimni si tý analogie ;)

...nechápu co tě tak dráždí. A to neni tvůj první příspěvek tohodle charakteru, co jsem si všimnul...
coirëa oialë
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

photter píše:však se tomu taky tlemim, ale když ti napadaj takovýdle hody někde, kde de vo hubu, tak si dycky řikám "...a příště hraju prskafku !!!"

ale naštěstí mě to zas dycky přejde :bigwink: :megalol: :megalol:
Hele ja jako nechci rypat, ale ono je asi fuk co hrajes, kdyz ti ve vyhroceny situaci, kdy jde o krk, proste padne pet jednicek … :bigwink:
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

cybermisa píše:
photter píše:však se tomu taky tlemim, ale když ti napadaj takovýdle hody někde, kde de vo hubu, tak si dycky řikám "...a příště hraju prskafku !!!"

ale naštěstí mě to zas dycky přejde :bigwink: :megalol: :megalol:
Hele ja jako nechci rypat, ale ono je asi fuk co hrajes, kdyz ti ve vyhroceny situaci, kdy jde o krk, proste padne pet jednicek … :bigwink:
Joup, mne se s prskavkou bezne stavalo ze v kritikcky chvili fatal... Tam nejsou utoky ale zase sejvy, pres ktery sem to tahnul, DMG kouzla me neberou :)


Jinak co se tyce ty pravdepodobnosti, nejvzacnejsi jsou samozrejme pripady kdy to nasleduje za sebou :) Ja mam rekord 4 jednicky v rade, a to uz sem fakt.… mirne receno zuril :megalol:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

kolja píše: Joup, mne se s prskavkou bezne stavalo ze v kritikcky chvili fatal... Tam nejsou utoky ale zase sejvy, pres ktery sem to tahnul, DMG kouzla me neberou :)

Jinak co se tyce ty pravdepodobnosti, nejvzacnejsi jsou samozrejme pripady kdy to nasleduje za sebou :) Ja mam rekord 4 jednicky v rade, a to uz sem fakt.… mirne receno zuril :megalol:
Presne tak, DMG kouzla jsou pro sorcky, wizard kombinuje kouzla pres savy :bigwink:


Jinak ja mel rekord taky 4 jednicky a byl to desny trapas - muj lvl 30 mnich takhle proslapnul ty nejobycejnejsi zpomalovaci pasti :megalol:
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

no jako s fatalním neuspěchem na kouzla je taky docela legrace :biggrin:

ono když máte krásnou hůl které při zásanu sešle kouzlo a vám padne ta pověstná 1 jako někomu. :blush: takže místo nějakého praktického kouzla se proměníte v krávu :dry: dokáže to taky dost potrápit.. :shades:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Někdy dokáže bioware kostka velmi mile potěšit. Na Ark2 jsem měl postavu, která zabila Balroga hned při jejím prvním střetnutím s ním a rovnou na první ránu - setnutí na meči - hodila kritičák a balrog si hodil jedničku :) moc příjemné :biggrin:
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ikkie píše:Někdy dokáže bioware kostka velmi mile potěšit. Na Ark2 jsem měl postavu, která zabila Balroga hned při jejím prvním střetnutím s ním a rovnou na první ránu - setnutí na meči - hodila kritičák a balrog si hodil jedničku :) moc příjemné :biggrin:
Pravda, to mi pripomina jeden DMQ taky z Ark2, kdy velvyslanec nejmocnejsiho z demonu, ultra super high level npc kouzelnik nakouzleny vsim moznym pri vyhrocenem rozhovoru zabil memu mnichovi ucednika. S vidinou smrti i moji postavy a vsech okolo jsem prohodil heroickou hlasku a spis z legrace zkusil na nej quivering palm - ja si hodil 20 na zasah a on 1 na savy, mrtvola. DM valil oci, ja valil oci … no a pak se demoni rozhodli nam to vratit … :biggrin:
Zamčeno