Proč miluju bioware kostku

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

No já si z Ark2 pamatuju hunt na Starobylého černého draka ,který vypadal tak že se tři hi lvl naboostili jak mohli, nahodili nejsilnejsi magicke predmety, pomodlili se ke všem bohům a já na začátku hodil Destrukci a drak si hodil jednicku... Tak válešníci jen doběhli, pokrčily rameny a šli jsme dolmů :biggrin:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

cybermisa píše: Pravda, to mi pripomina jeden DMQ taky z Ark2, kdy velvyslanec nejmocnejsiho z demonu, ultra super high level npc kouzelnik nakouzleny vsim moznym pri vyhrocenem rozhovoru zabil memu mnichovi ucednika. S vidinou smrti i moji postavy a vsech okolo jsem prohodil heroickou hlasku a spis z legrace zkusil na nej quivering palm - ja si hodil 20 na zasah a on 1 na savy, mrtvola. DM valil oci, ja valil oci … no a pak se demoni rozhodli nam to vratit … :biggrin:
Kterépak to městečko pak lehlo skoro popelem :biggrin: ? No fakt škoda, že jsem zrovna přímo u téhle scénky nebyl, to bych se asi dost dlouho válel v křečích po zemi (samozřejmě po lehkém vydechnutí, že to dopadlo jak dopadlo :smile: ).
Jinak s kostkou se toho určitě dá dost zažít. Zrovna z Arku2 mi taky utkvěla jedna taková příhoda, když jsme jako low lvl postavy pobíhaly po Benzorských stokách a snažily se dostat něco z té obrovské díry co tam je. Moje postava do ní poslala havrana a po chvíli nám od DM přišly hlášky, že něco dole zběsile kráká a snaží se vyletět ven. Jedna z postav ("hrdinný paladin" :biggrin: ) ani na okamžik nemeškala a že prý dolů naslepo (byla tam dost velká tma) háže několik házecích sekerek. DM tu postavu vyzval ať si hodí kostkou a co si myslíte, že se jí nakrásno povedlo hodit :smile: ? Řek bych, že následující hláška od DM, *slyšíte jak sekerky do něčeho naráží a krákání spolu s tlučením křídel nečekaně ustává*, hovoří za vše.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Zamčeno