Sbohem

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

Sbohem

Příspěvek od Malabar »

Asi to nikoho nevytrhne ale kdyby nahodou ano tak sem pisi ze na Equilibrii koncim. Rozhodne to neni tim ze by se mi server nelibil, ten je fakt skvelej, ale koncim z mich osobnich problemu. Uz bych se nemohl tolik venovat sve postave tolik jak si zaslouzi. Doufam ze se Vam hra se mnou aspon trochu libila. Ma postava je asi nejznamejsi jako spisovatel John V.

Diky a Sbohem.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tak hrozný to nebude, neboj :bigwink: Taky jsem myslel, že na Eq skončím a taky to bylo z osobních důvodů ( sice trochu podpořenejma situaci na serveru, ale to sem jinde ) a stačil nějakej čtvrt rok a byl sem tak nějak zpátky...

Založíš si nijak náročnou postavu na čas ( hlavně tu starou nenech umřít jako já:megalol: ) a občas se připojíš a jen tak si zahraješ...

Vim o čem mluvím, takže klid :bigwink: :biggrin:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

No je škoda že se zratí hlavní opěvovatel Jachových činnů ale taky jsem na nějaký čas zmizel.. pak se vrátil a stal se lektorem Univerzity :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Myslim ze jsem te nepotkal ale to je jedno drz se urcite se vratis a pak kdyby jsi to zabalil a postavy znicil urcite toho litoval :happy:
Jinak at se ti v realu dari
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Taky hraju maximálně jednou za týden a to jenom na skok... však uvidíš jak to budeš zvládat... EQ mě chybí ale je to dobrej relax, takže třeba já nehodlám dělat takový rozhodnutí :smile: navíc když mám nějaký plány :smile: ale každopádně pokud nezůstaneš, tak hodně štěstí v životě. :clover:
Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

Příspěvek od Malabar »

Diky lidi, fakt si toho vazim.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja jsem byl ted delsi dobu nemocny a na EQ jsem byl vazne porad - moc prijemna relaxe a odpocinek. Urcite bych byt tebou nedelal nejaka definitivni rozhodnuti, zadne mazani postav a tak. Verim, ze EQ tu jeste dlouho bude a kdyz se treba po dlouhe dobe zalogujes a pocitis tu nostalgii a vzpominky … :clover: :smile: Je to prijemny, moc moc :bigwink:
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Presne, ja se treba taky lognu po pul roce nebo tak nejak :smile: Nehraju tak casto, vlastne skoro vubec, ale este sem to nezabalil uplne, obcas se najde chvilka kdy je cas a cloveka se muze zabavit ;)
Ale nekdy to chce fakt pauzu... :)
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Neměl jsem možnost si s tebou zahrát, ale podle toho, co říkají ostatní výše je tvůj odchod určitě ztráta. Dobrých hráčů zas tak moc není a každého je škoda :yes:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

darmian píše:Neměl jsem možnost si s tebou zahrát, ale podle toho, co říkají ostatní výše je tvůj odchod určitě ztráta. Dobrých hráčů zas tak moc není a každého je škoda :yes:
darmian: Neboj já tu zůstávám!!! :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

Malabar: No tos mě teda... :bigwink: a ona si kvůli tobě Sti našetřila na knížky, aby si rozšířila vzdělání a ty jí takhle pláchneš.
Uvidíš sám.. třeba se časem povede ti zase vrátit. Dobrý lov!
Obrázek
Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

Příspěvek od Malabar »

No jak to tady tak ctu tak ste si vyslouzily ze se asi nekdy vratim.
Ale ze sem dobrej hrac bych zas neprehanel . . . sory Sti, neni to osobni vuci tobe.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Malabar píše:… sory Sti, neni to osobni vuci tobe.
Je mi jasný, že kvůli mě to 120% být nemohlo, vždyť jsme se skoro nevídali... :angel: Tak se koukej vrátit, nebo holka ty prachy prošustruje! :megalol:
Obrázek
Darren Finngard
Příspěvky: 127
Registrován: 28. 7. 2006 17.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darren Finngard »

No myslim, ze nema cenu zakladat novy topic. Takze k veci - chtel bych rict, ze si vas vsech nesmirne vazim a bylo mi cti a potesenim s vami hrat a prozivat vsechna ta uzasna dobrodruzstvi. Me podekovani patri hlavne tvurcum tohoto skveleho sveta a DMkum, kteri na nej dohlizi a ozivuji ho svymi questy. Velke diky patri taky vsem hracum a hlavne jejich postavam, nebudu radeji jmenovat, abych na nekoho nezapomnel. Odchazim i kdyz se mi moc nechce, ale vazne uz asi potrebuju pauzu a v tehle IC a OOC podminkach uz nemam silu hrat dal. Az se situace trochu uklidni mozna se vratim. No tak sbohem a veselte se, protoze smula opousti Desku. (ale muze se vratit ;))
<i>Smůla je coura, která bere štěstí - W. Shakespeare</i>
eqileus
Příspěvky: 173
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

No co na to říct... Budeš tu ty a tvůj humor chybět. Ještě že sis nedal ulitmátum, protože čas všechno spraví. Dobře se s tebou hrálo a snad i ještě bude hrát. :bigwink: Měj se
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Darrene, ja verim a doufam v to, ze se vratis :clover: :smile: Dekuji za vsechny ty desitky hodin spolecne hry, urcite budou nekdy zase dalsi :clover: :smile:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Prijemny proziti pauzy a nacerpej stesti :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

No docela škoda, jeden chlápek na desce se možná i těšil až se mu zase podaří potkat jistou osobu a lhostejně si vyslechnout další kolo jejího "kázání" :smile: . Doufám, že se ta osoba ještě někdy objeví (ono taky po delší době se může dost věcí změnit :smile: ).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Jasně.. taková ta chvilková herní pauza si myslím potká každého :smile:

Každpádně věřim, že se zase vrátíš a budeš doprovázet Sheylu domů, jako za starých časů ;)

Měj se.
Game ID: Reverend_Malthas
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

No teda, a před kým budu ležet schovanej v potoce? :blush: Díky za všechny ty chvíle ve hře a přeju lepší zítřky :hi: :cray:
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Achich.. do koho se teď budeme muset strefovat.. no doufám že ne do mě... :crazy:

no.. nicméně pokud potřebuješ pauzu tak doufám že si to v té své Darrenovské hlavě srovnáš a bude zase líp

vra´t se brzy :bigwink:
Naposledy upravil(a) Mia.Dasia dne 6. 5. 2007 22.51, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno