Všemocné NPC

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Všemocné NPC

Příspěvek od Grunt »

Není to žádný závažný problém,ale spíše důvod k zamyšleni...Zajimalo by mě,proč jsou všechny NPC tak silné?
Myslim třeba strážné ve městech.Řekl bych že všichni maji tak +- 20lv,což je pro mě zhola nepochopitelné. Proč takovi sprominutím"polobozi" dělaji strážné za pár šupů?Strážný ve měste by podle mě, měl mít tak 3-5lv válečníka či podobného povolání.Zajimal by mě názor ostatních tady...
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Všemocné NPC

Příspěvek od cybermisa »

Grunt píše:Není to žádný závažný problém,ale spíše důvod k zamyšleni...Zajimalo by mě,proč jsou všechny NPC tak silné?
Myslim třeba strážné ve městech.Řekl bych že všichni maji tak +- 20lv,což je pro mě zhola nepochopitelné. Proč takovi sprominutím"polobozi" dělaji strážné za pár šupů?Strážný ve měste by podle mě, měl mít tak 3-5lv válečníka či podobného povolání.Zajimal by mě názor ostatních tady...
Prosim nesrovnavej s IRL policajtama :smile: Vzhledem k tomu, co vsechno se na desce spawnuje a jake sily spawn nabira, umerne tomu museji byti silni i strazni, jinak by mesto asi davno uz nebylo :smile: Nemluve o tom, ze nekteri hraci by low level straznych zneuzivali a porad by se resilo jejich zabijeni v nepritomnosti DM :ermm:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

EEEEE si ze me delas srandu ne :megalol:
A kapo by mel 10 lvl?? hehe to bych byl zachvili jeden z nejsilnejsich.
Uvedom si ze straze trenujou a za par supu? hmm rekl bych ze do to ho malo vidis a mas skreslene predstavy :happy:
Edit: CB me predbeh :dry:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

No nehraju tu zrovna nejdéle,ale usoudil jsem že postava cca 15lv+ už patří ke "zlatému fonfu" EQ. A když jsou takhle drsní obyčejní strážní ve městě...Chtěl bych vidět elitně cvičené vojaký,generály a nevim co ještě říšské Armady...Ale nebudu se hádat :smile: Samozřejmě vím že by slabí strážní byli zneuživáni...
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Strážný za pár šupů :megalol: Být strážným na vyšším postu (tj. "nabušenějším" nebo "odpovědbnější") je synonymum pro "být za vodou". Proč myslíš že jsou tak velké daně? Stráže jsou ještě stále v některých případěch slabší. Ono taky na ně "jakoby" působí XPC systém - jsou tam podstatně déle než PC postavy a tak se prostě svým tréningem vytrénují na vysoké levely.

Tahle tvoje připomínka mi jen potvrdila že strážní a NPC jak jsou teď jsou úměrní. Strážný = respekt. Když není tak strážný = smrt/uvěznění.

A třeba generálové nejsou silnější, generál má taktické schopnosti ne hypersvaly. To je zase zkreslený pohled ala creep - potvora/NPC na vyšších místech = je silnější. To není pravidlo.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Presne tak. Strazni jsou moc dobre placeni a az poznas dane, pochopis.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Je tam také garda. Zajímalo by mě jestli si na hradě vydržují taky něco jako elitní jednotku, ale …
zloděj, válečníci, prskafka. Samozřejmě na řešení nestandartních situací :biggrin:
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taury píše:Je tam také garda. Zajímalo by mě jestli si na hradě vydržují taky něco jako elitní jednotku, ale …
zloděj, válečníci, prskafka. Samozřejmě na řešení nestandartních situací :biggrin:
Áha takový nějaký tým Mission Impossible? To je dobrý nápad! A ještě lepší by bylo kdyby to byl hráčský tým. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

labir píše:
Taury píše:Je tam také garda. Zajímalo by mě jestli si na hradě vydržují taky něco jako elitní jednotku, ale …
zloděj, válečníci, prskafka. Samozřejmě na řešení nestandartních situací :biggrin:
Áha takový nějaký tým Mission Impossible? To je dobrý nápad! A ještě lepší by bylo kdyby to byl hráčský tým. :bigwink:
* Pokrčí rameny * Nic není nemožné.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

labir píše: Áha takový nějaký tým Mission Impossible? To je dobrý nápad! A ještě lepší by bylo kdyby to byl hráčský tým. :bigwink:
Udelame na MUNI tajne skolici stredisko pro kralovske elitni prskafky :biggrin: Vim o jednom lektorovi, co by se jich ujal :bigwink:
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

cybermisa píše:
labir píše: Áha takový nějaký tým Mission Impossible? To je dobrý nápad! A ještě lepší by bylo kdyby to byl hráčský tým. :bigwink:
Udelame na MUNI tajne skolici stredisko pro kralovske elitni prskafky :biggrin: Vim o jednom lektorovi, co by se jich ujal :bigwink:
A já vím o jedne studentce, která by se přihlásila. :megalol:
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Už to vydím jako živé - NPC Magicá stráž - Borci v bleděmodrých kabátech a slečny v světlých róbách které nosí na zádech nějaký větší meč na ozdobu a házející na každého potencionálního zločince Pracku :sorcerer:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Kirros píše:Už to vydím jako živé - NPC Magicá stráž - Borci v bleděmodrých kabátech a slečny v světlých róbách které nosí na zádech nějaký větší meč na ozdobu a házející na každého potencionálního zločince Pracku :sorcerer:
Pracku? Maxed IGMS :bleh:
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Símtě to nemůžeš před lidma... jestli to chceš do detajlů tak by to bylo takhle:
*sesílá Pracku a až se začne oběť vzpamatovávat...*
"Mohl byste jít se mnou?" *sesílá Dominaci, spolu zajdou do temné uličky*
"Sem se postavte" *z uličky vyšlehnou intenzivní záblesky magického světla a Magická stráž vyjde ven a odfoukne si dým stoupající z prstů pravé ruky*
"Dezintegrace to je věc" *pousmeje se a odejde zpět do města*
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nebo:

*zadiva se na krater velikosti maleho domku uprostred namesti pred nastenkou*
Ja mu rikal STUJ, a trikrat dokonce *omluvne se usmeje*
Ze jsem zapomnel vypnout magion je vec druha …
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Grunt píše:
Kirros píše:Už to vydím jako živé - NPC Magicá stráž - Borci v bleděmodrých kabátech a slečny v světlých róbách které nosí na zádech nějaký větší meč na ozdobu a házející na každého potencionálního zločince Pracku :sorcerer:
Pracku? Maxed IGMS :bleh:
Co vás nemá. Budeme dělat odstrašující zahradu. Před branama aspoň dvě sochy :sorcerer: :evillaugh:
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Upozornění pro všechny: posledních x příspěvků by se dalo klidně IC sehrát ve hře. Místo, abyste se o něco pokusili IC (třeba jen debatovali jako zde!), jen o tom melete na OOC foru.. :bigwink:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Já spíš u nich postrádám hodnosti, či nějaké zařazení... tak nějak mi došlo, že strážný s mečem je víc jak strážný s halapartnou :smile: , ale to je jen domněnka ze hry...
Možna bych je lehce odlišil barvou, či jsou si strážní rovni.…? Viděl jsem pár desátníků, poručíka.. atd...
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

snowman píše:Upozornění pro všechny: posledních x příspěvků by se dalo klidně IC sehrát ve hře. Místo, abyste se o něco pokusili IC (třeba jen debatovali jako zde!), jen o tom melete na OOC foru.. :bigwink:
ale zato maj vysokou informační hodnotu, forum by bez nich bylo daleko chudší :bang:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

kohen píše:Já spíš u nich postrádám hodnosti, či nějaké zařazení... tak nějak mi došlo, že strážný s mečem je víc jak strážný s halapartnou :smile: , ale to je jen domněnka ze hry...
Možna bych je lehce odlišil barvou, či jsou si strážní rovni.…? Viděl jsem pár desátníků, poručíka.. atd...
Viz info ve hře. Máte na to dokonce příručku.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno