Takova prosbicka

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Ester
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 5. 2007 19.11

Takova prosbicka

Příspěvek od Ester »

Ahojte, to jsem zase ja :blush: Uz jsem se docela rozkoukala a je vsechno v pohode, ale napadla me takova vec... sice moc neverim v uspech toho napadu, ale chtela bych to aspon zkusti :-)

K vetesnikovi v Mithaliru prijde krasna divka s rudymi vlasy a umevavou tvari. Ma cervene saty, na zadech ma loutnu a u pasu mosnu. Uz ji tady parkrat videl a tak se hned zeptal: "Co si prejes panenko?" Ester mu venovala dalsi usmev a zeptala se: "Jen takovou drobnost. Potrebovala bych nejakou misku nebo mesec, do ktereho by se daly hazet drobne penize." Vetesnik se zamysli a rekne: "Hmm, uvidim co se da delat..." "Dekuji": odveti Ester a ceka jestli Vetesnik neco vhodneho sezene.

Abych to blize osvetlila. Koupila jsem si loutnu! :yes: A strasne me bavi na ni hrat a vubec. Uz se tesim az si vydelam na dalsi nastroje *zasnene*. A napadlo me ze bych mohla pred sebe kdyz nekde hraju polozit nejakou misku nebo mesec, do ktereho by sly davat penize (jakejsi kontejner prenosnej). Slo by neco takovyho udelat? Ja vim, ze jsem tu teprv kratce a ze se na ruzny veci musi dlouho cekat, ale kdyz tohle by mi strasne pomohlo a potesilo... :bigwink: Kdyz ne tak nevadi, zkusit sem to ale musela. Jeste tak mit kumpana, kterej by treba chodil s kloboukem *smeje se* Musim si nekoho sehnat :biggrin:

:serenade:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

A co to zkusit vymyslet bez toho? Muzes si napriklad koupit plateny pytlik a polozit ho pred sebe. Kdyz kolem nej polozis par zlatek, urcite to vetsinu kolemjdoucich trkne.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Takove veci resit IC ve hre, ne na foru. :clover: :smile:
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

kucik píše:A co to zkusit vymyslet bez toho? Muzes si napriklad koupit plateny pytlik a polozit ho pred sebe. Kdyz kolem nej polozis par zlatek, urcite to vetsinu kolemjdoucich trkne.
Přesně tak …
cybermiša píše: Takove veci resit IC ve hre, ne na foru. clover smile
Přesně tak
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Ester
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 5. 2007 19.11

Příspěvek od Ester »

Bohuzel tohle se IC asi tezko vyresi, kdyz takova vec neexistuje a DM nema moznost ji ve hre vytvorit.

EDIT: Krome toho kdyz se na Eq snazi byt vsechno systemove osetreno aby se to nemuselo obchazet, tak by to preci nebyl takovej problem vytvorit takovou vec, dat ji do obchodu a nemusite se o to preci dal starat... No nic, uz mlcim.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Je vidět že jsi tu nová. Hledej na fóru moje dřívější jasná vyjádření v tomto smyslu. Nebo jestli je sem někdo překopčí...
Naposledy upravil(a) labir dne 8. 5. 2007 23.45, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Ester
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 5. 2007 19.11

Příspěvek od Ester »

labir píše:Je vidět že jsi tu nová. Hledej na f=oru moje dřívější jasná vyjádření v tomto smyslu. Nebo jestli je sem někdo překopčí...
Tak to nechapu. Vyjadreni v jakym smyslu? Takhle si "vstricny" pristup opravdu nepredstavuju. To je jak na urade. Sice to pani za prepazkou moc dobre vi, ale radeji te to necha dve hodiny hledat ve vyhlaskach apod. Nebylo by jednodusi to proste rict? Neco jako: tohle tady nedelame, mame vlastni prace dost...
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Platí to co je výše.

Na vše nejsou systémy a nikdy nebudou. Zkus použít svoji představivost a ukázat i ostatním že to jde.
Kucík ti dal hezký příklad, tak se ho zkus držet …

To na co narážel Labir je to, že né vše jde udělat systémem a né vše se dělat bude, jelikož jsou mnohem důležitější věci na práci.

A nesmíš se divit, ale ono to psát pořád dokola není sranda a jednoho to po čase prostě omrzí. Kort když v základní podobě to je snad i na webu EQ.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ester píše: Tak to nechapu. Vyjadreni v jakym smyslu? Takhle si "vstricny" pristup opravdu nepredstavuju. To je jak na urade. Sice to pani za prepazkou moc dobre vi, ale radeji te to necha dve hodiny hledat ve vyhlaskach apod. Nebylo by jednodusi to proste rict? Neco jako: tohle tady nedelame, mame vlastni prace dost...
Nedela se to z principu, ze forum nebude suplovat hru. Nelze se IC veci dozadovat na foru. Pokud neco chces, musis stejne jako vsichni ostatni chodit za obchodnikem, psat do party a cekat, az si te DM vsimne a bude mit cas. EQ toho nabizi hodne, ba primo moc, mozna az moc, jenze hraci jsou tak zmlsani, ze jim to proste nestaci. To neni spatna vlastnost (kazdy touzi po unikatnich vecech od DM, vcetne me), ale je treba mit tu trpelivost a resit to IC ve hre. A cim vyznamejsi item po DM chces, tim vic trpelivosti musis prokazat a zaroven prokazat, ze si to zaslouzis a ze si toho i budes vazit. A ver mi, pokud to bude prinosem pro svet, DM ti temer kdykoli vyjdou vstric, kdyz budou moct.

Ziskat item na zaklade zadosti na forum je moc snadny - kdyby se to zavedlo, hraci by si casem tech itemu prestali vazit. A jelikoz takovy item je prace navic pro WB, nevazili by si tim prace WB.

Snad jsem to tak nejak vystihl :clover: :smile:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Hele chces az moc blbosti, pockej az se rozkoukas, nepotreujes na vsechno mit systemy to akorat omezuje skus pouzit fantazii a pak neni potreba mt na vsechno itemy a systemy. :happy:
Vis Res to IC nemusi mit item almuzna proc si ho necim simolicky nenahradis jak psal Kucik
Snaha EQ teda co ja vim neni na vsechno mit system to se ti mozna jen ted zezacatku zda, casem poznas jak to je.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Ester
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 5. 2007 19.11

Příspěvek od Ester »

Vzhledem k soucasnemu poctu nejruznejsich RP itemu mi to neprijde tak absurdni, jak se mi snazite sdelit. Hodiny v toolsetu to taky nezabere... jestli to stoji jen na tom tak si ho udelam klidne sama.

Co se tech systemu tyce, tak Eq jich ma vic nez vsechny ostatni cesky servery dohromady... takze se mi to teda vazne nezda.

Kazdopadne ne slo rict i ponekud milejsim zpusobem... ehm. :ermm: Asi jen muj dojem z tech negativnich reakci.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Procti si forum resilo se to tu nekolikrat a nejen forum informaci je hodne ale pak pochopis.
Ale hlavne az tu budes hrat par mesicu uvidis. :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Ja osobne nechapu k cemu bys potrebovala maly prenosny inventar? To ti vadí ,že by ti ty pníze házeli lidi na zem? :smile:
*jde kolem a vidá bardku na koberečku jak hraje na loutnu a před sebou má pytlík s pár mincemi uvnitř(mince jdou vidět protože leží kolem což by u inventáře nešlo dokud bych nepřišl blíž a nepodíval se) usměje se ní chvíli se zaposlouchá a potom ji s usmevem věnuje pár mincí* :bigwink:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Jen tak mezi řečí.. mam tu barda tuláka na lowlevelu se kterým občas ve hře vyprávím svoje básně. A nespočetněkrát se mi stalo že přede mě někdo položil pár zlatek (jednou i 300! :biggrin: ) a to jsem před sebou ani žádné nerozhazoval.…..

Edit Labir: A ani nepotřeboval extraspeciální item nebo dokonce systém bez kterého to přeci absolutně nejde... :bigwink:
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Ixtremist píše:
K tomu se můžu jedině přidat :smile: moje bardka vyfasovala za jednu písničku rubín :biggrin:
sic
Příspěvky: 37
Registrován: 26. 2. 2006 20.36
Bydliště: čechy-morava .. na střídačku v úlu či na pastvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sic »

Myslím, že už stačí..vysvětleno bylo dosti.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

magnumik píše:...moje bardka...
Taky se přidám... Vy si teda žijete. Moje bardka dostala za hraní najíst! :megalol: :megalol: :megalol: Jen nevím, zda proto, aby přestala zpívat nebo protože zpívala hezky! :megalol:
Obrázek
Zamčeno