Sbohem a diky za ryby

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Sbohem a diky za ryby

Příspěvek od kucik »

Tak dost klasiky a k veci.
Vim, ze tohle patri spis do PM, ale nejspis je to to posledni co na tomhle serveru udelam, tak to aspon napisu verejne.
Snazil jsem se hrat tak, aby moje postava mela charakter a aby ve svete nejak zila. Nevim jestli se nekomu nelibi, ze hraju evilaka, nevim jestli se nekomu nelibi styl moji hry. Myslim si ale, ze by bylo pro vsechny zucastnene mnohem jednodussi, kdyby mi to bylo receno primo, misto neustaleho zabijeni me postavy a jejiho okoli.
Psance, mozna me nemas rad, mozna si potrebujes neco dokazat. Ja vazne nevim, proc musi moje postava pokazdy kdyz se mne vsimnes umrit. Nevim, jestli's to byl ted naposled ty, ale tipuju si ze jo. Jestli se ti nelibim, myslim ze moje postavy je mozny ignorovat. Pokud ti tolik vadej, ze to nemuzes prenyst pres srdce, mohls rict rovnou Labirovi at mi da ban a ne to delat takhle.
Na Equilibrii jsem se chodil odreagovat po praci a po skole. Potkal jsem tu nespocet zajimavych postav a zazil nespocet zajimavych situaci. Pokud ale maji moje postavy pri kazdym kontaktu s DM nevynutelne umrit nebo chytit tezkou nemoc....asi jsem divnej ale moc se u toho nepobavim (a uz jsem zazil i spoustu situaci kdy moje postava umrela a presto jsem si hru bajecne uzil).

Dekuju tvurcum za tenhle svet, je vazne uzasnej.
Dekuju hracum kteri se mnou celou tu dobu hrali, moc me to bavilo.
Dekuju DM, ze nam spestrovali zivot.
Dekuju Psancovi ze mi predvedl, ze tu nemam co delat.


...a tak skoncila Eovin, rozsapana obrim medvedem uprostred temneho lesa.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Hezký výkon, ale seš vedle … Aspon pro tentokrát.
Já jako Dm sem tě zabil 2x , když jsem omylem dal silnější příšeru …

Nevím jak jsi přišel na to, že jsem tě zabijel umyslně a pořád. Měj se hezky, proti tvé postavě sem nic neměl. Snad jen se mi nelíbilo její chování, ale i to jsem se snažil akceptovat.
Po pár rozhovorech s Photterem sem si vás jako DM přestal pomalu všímat. O to víc mě ted překvapuješ. Poslední smrt byla chyba a přesílení potvory, to byla ta druhá smrt … První byla tenkrát u zlobru a co vím, tu jsem ti vynahradil
Takže prosím neházej na mě něco co není pravda ….

Měj se hezky.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

!!! VAROVÁNÍ !!!

Následující text obsahuje IC informace, jenž jsem se po dlouhém váhání rozhodl zveřejnit jen proto abych dokázal, že pohled kucika není oprávněný. Proto pokud nechcete získat informace jak to bylo a co vedlo k tomuto flames tak dále nečtěte! Tyto informace skutečně patří jen do PM, ale vzhledem k uveřejnění tohoto příspěvku nemám jinou možnost než odpovědět veřejně a tím to celé zarazit v počátku. Děkuji a omlouvám se.


Z mého DM deníku (po zobecňující úpravě a vypuštění jmen):
Jeden druid se svou učnicí se procházeli v Divočině po začarovaném lese. "vypuštěno"

Mezitím dvě elfky se snažily ohnivými a ledovými šípy zabít v lokaci vedle skalního orla co hlídá hnízdo (je nesrtelný aby to nešlo, ale ani nemůže sletět dolů, je tam jen aby střežil to hnízdo). Jedna chtěla to vejce. Vylézt se jim tam ale nepovedlo tak alespoň vyvraždili tábor gnollí hlídky. Prošlenjdili tu lokaci dokonale a zanechali za sebou ze svých skoro nezakrytých těl (je léto) spousty pachových stop.

Druida jsem upozornil že o míli na západ je slyšet zoufalý křik orlů. Hned se tam rozběhli s kletbami. Bylo mi jasné že by ho prostě elfky sejmou bez šance. Tak jsem mu šanci dal. Les mu poslal na pomoc do cesty Medvědonta (dostatečně silné zvíře, jenž je jakýmsi "vyslancem" a "ochráncem" lesa a nejde ani s přesílenou postavou jednoduše zabít i když možné to je). Druid byl trochu v šoku ale rychle se vzpamatovakl a takovou úctu snad ještě nikdy nikdo neviděl. Zmínil se i o tom že ho volají orli a medvědont šel s ním.

Na místě našli spousty vystřílených ohnivých a ledových šípů (do toho orla se elfky moc netrefovaly) a medvědont stále větřil. Obě elfky to pozorovaly zpovzdálí neviděné a čekaly (mohly odejít). Pak jedna odešla zpět do tábora gnollů (slepá ulička). Za hodnou chvíli se vypravil i medvědont po pachu. A všimnul si druhé elfky (má obrovské naslouchání suplující čich). Zaútočil na ni a ona stačila dorazit do tábora gnollů kde ji zabil.

Druid stále se rozhlížel a říkal že tahle nikdy sama nechodí. První elfka byla přitisklá v hidu v rohu skalní strže a protáhla se ven neviděná. Medvědont očichal mrtvou elfku a poznal že tam ještě někdo je, cítil i jiný pach... Tak začal větřit. Druid skoušel oživit mrtvou léčením, ale bylo pozdě.

Medvědont byl nervózní (první elfka ho sledovala neviděná z ústí rokle) a stále větřil. Nakonec se vydal ven a druidé za ním. Začali hledat další stopy. elfka mohla odejít, myslím že i chtěla, ale pak se začala vracet a medvědont ji za rohem skály uslyšel - uslyšel najednou iounský kámen jenž kolem ní lítal (lisen), uši se mu otočily tím směrem a vydal se tam.

Našel ji jak se snažila v hidu zmizet, ale doběhl k ní a po chvíli pronásledování ji roztrhal. Pak ji očichal a pochopil že už nikoho jiného necítil. A začal ji požírat. Odeslal jsem ji vynuceně na Druhou stranu se zničením mrtvoly a naházel tam placeably různých kusů masa. Druhá elfka dala respawn sama a i ji sežral na pokyn druida medvědont.

Druid stále nabádal svou učedbnici že to je trest a že si nic jiného nezaslouží a to bez mrknutí oka. Oba se chovali vážně jak ortodoxní druidé a hráli to moc pěkně. Nakonec poděkovali a uklonili se medvědontovi a ten pomalu a důstojně odkráčel do hloubi lesa...

Druid pak ještě s učednicí zakopali co zbylo z obou a uvedli to tam zpět do pořádku, vyléčili raněného orla a odešli mezi skalami zpět do lesa.

Myslím že tohle photter i kucik potřebovali - jednou padla kosa na kámen a Les jenž zde je dost silný by nenechal ve svém nitru padnout staršího druida jenž jej ochraňuje. Aneb nebýt tam druidé tak se z toho nic nestalo, nestřílet po orlech tak by se také nic nestalo...
Chtěl bych jen dodat že toto jsem přesně očekával - málokdo dokáže sám nést situace jenž sám přivozuje celkem běžně jiným a když nevyužije šance vycouvání a situace skončí pro něj tragicky musí nutně z pocitu "zasednutí si" jít spamovat fórum nebo se rovnou urazit.

Aneb když zabíjíte vy je vše ok, ale když korektně jsou zabity vaše postavy (a s opakovanou šancí utéct) tak je problém. Vlezli jste do sadu na hrušky a zrovna tam byli hlídači a svět reagoval jak měl (druidé a DM).

Kuciku doufám že ti je dostatečně trapně za ten tvůj příspěvek a myslím že Psancovi dlužíš omluvu. A pokud chceš jít, prosím, nikdo tě tu přeci nedrží. Jen o jednoho hráče co neunese důsledky svých činů méně.
Naposledy upravil(a) labir dne 8. 5. 2007 21.35, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

labire, přesně vystihnuto. Asi bych to nedokázal popsat lépe.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

@Psanec: ...a taky skreti a vezeni a nemoce..
vynahrazeni … promin ale o xp mi vazne nikdy neslo, to jsem ti myslim uz rikal.

Vycouvani...no leda asi primo k medvedovi. Ze si stezuju nebo se urazim...? Hmm zkratka jsem chtel napsat proc Eovin skoncila.
Vyvrazdily tabor gnoli hlidky (=jeden gnoll v tabore).
Prosmejdily lokaci, ano, dve elfky totiz uz nejakej ten patek pro ostatni hrace delaj Eguilibrijskou mapu.
Nezakryta tela? Mozna by bylo zahodno se predtim na elfky podivat. Nevim jestli mimo loktu a tvare bylo na Eovin neco odkrytyho.
Jiste, bylo to vyprovokovany. Zabili jsme asi 4(?) gnolly a o neco min netopyru. Pokusili jsme se zabit velkyho fogla (ten ptak z ty skaly spadava a zas se tam vraci to je asi chybka) a za to zkratka prisel trest. Nevim kde se tam vzalo to zabijeni druida. Medved mel holt superschopnosti a vycitil i skovane elfky - smula. S tim rozhlizenim druida je to trochu pribarveny, medvedovi dalo dost prace upoutat jeho pozornost.
Berte to tudiz tak, ze je to Eovin prvni regulerni (cybermiso vim co napises ale myslim ze to sem nepatri tak to prosim nech spat) smrt v CvC a ma permku.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Tak vlastne nevim, co je na mem pohledu neopravnenyho. Napsal jsem co si o tom myslim. To si snad jeste dovolit muzu. O ty posledni smrti jsem se zminil jen letmo a spis to pro me byl duvod, proc tuhle postavu ukoncit. Nikde jsem netvrdil, ze na ty smrti bylo neco spatne.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jak je vidět vůbec to nechápěš. Nešlo o gnolly, nešlo o zabíjení netopýrů, nešlo o prošmejdění lokace, nešlo o nezakrytá těla, nešlo ani o toho orla. Anebo chápeš ale nepřiznáš to a tak kličkuješ.

Myslím že ani nemá smysl ti to vysvětlovat protože to ani pochopit nechceš a očividně čteš něco zcela jiného než píšu. Pro pochopení stačí si jen přečíst co jsem napsal a ne co si myslíš že jsem napsal.

A nesnaž se prosím alibisticky "žehlit" jak politik ten tvůj první příspěvek. Jeho smysl je zcela jasný a zřetelný a nemusíš se snažit ho "vysvětlovat" - na to jsi to napsal až příliš jasně, takže se alespoň neztrapňuj.

Je hezké že máš v podpisu motto, ale myslím že ještě hezčí je se jím i řídit.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

2kucik: Některý věci je hodně těžký překousnout, ale vždy to jde snadněji když se na to vyspíš nebo počkáš pár dní. Uvidíš pak že to přejde jak nic. :shades:


Myslím že není dobrý nápad tu po sobě nadále střílet příspěvkama. Každá strana se vyjádřila a tím bych to uzavřel. Akorát docílíte dalšího nesmyslnýho topicu a vyhledávání na foru bude trvat o 0,3 sekundy dýl... :shades:
Wanting something does not give you the right to have it.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

kucik píše:@Psanec: ...a taky skreti a vezeni a nemoce..
vynahrazeni … promin ale o xp mi vazne nikdy neslo, to jsem ti myslim uz rikal.

Vycouvani...no leda asi primo k medvedovi. Ze si stezuju nebo se urazim...? Hmm zkratka jsem chtel napsat proc Eovin skoncila.
Vyvrazdily tabor gnoli hlidky (=jeden gnoll v tabore).
Prosmejdily lokaci, ano, dve elfky totiz uz nejakej ten patek pro ostatni hrace delaj Eguilibrijskou mapu.
Nezakryta tela? Mozna by bylo zahodno se predtim na elfky podivat. Nevim jestli mimo loktu a tvare bylo na Eovin neco odkrytyho.
Jiste, bylo to vyprovokovany. Zabili jsme asi 4(?) gnolly a o neco min netopyru. Pokusili jsme se zabit velkyho fogla (ten ptak z ty skaly spadava a zas se tam vraci to je asi chybka) a za to zkratka prisel trest. Nevim kde se tam vzalo to zabijeni druida. Medved mel holt superschopnosti a vycitil i skovane elfky - smula. S tim rozhlizenim druida je to trochu pribarveny, medvedovi dalo dost prace upoutat jeho pozornost.
Berte to tudiz tak, ze je to Eovin prvni regulerni (cybermiso vim co napises ale myslim ze to sem nepatri tak to prosim nech spat) smrt v CvC a ma permku.
tvůj pohled na věc není objektivní, protože si naštvaný. Mimochodem, ty si myslíš, že si první ,komu zhebla postava při Q? Ne, ty si první člověk, kterej na to nadává, protože ty vaše elfy jsou prostě nedotknutelný a když zhebnou, tak to je okamžitě chyba někoho jiného. Zkus se nad sebou aspoň trošku zamyslet, protože to, co tu vyprávíš je fakt ubohý :glare:
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

ještě by ses měl omluvit Psancovi, nezapomeneš na to ne? :angry:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

@Darmian: tys asi nepochopil původní přípěvek. Problém je,že to je jen další superpotvora
za posledních pár dní...další DMkill.
Osobně si myslím, že ty seš krásnej příklad vlezdoprdelství a pokrytectví
a ty tvoje rádobyvážný příspěvky (který se nesnažej vyčuhovat z řady),jsou vskutku trapný. :crazy:

Howgh
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

OneHeart píše:@Darmian: tys asi nepochopil původní přípěvek. Problém je,že to je jen další superpotvora
za posledních pár dní...další DMkill.
Osobně si myslím, že ty seš krásnej příklad vlezdoprdelství a pokrytectví
a ty tvoje rádobyvážný příspěvky (který se nesnažej vyčuhovat z řady),jsou vskutku trapný. :crazy:

Howgh
:megalol: :megalol: :megalol: díky za projev tvé loajality, to je taky docela slušnej projev
vlezdoprdelství
navíc já tu jen projevil svůj osobní názor, takže nevím, co tě žere.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Labire, teda bud uz mam halucinace nebo se mi ten tvuj prispevek meni pred ocima.
Dovedu si ho vysvetlit dvema zpusobama. Bud jsme dostali na**el protoze jsme to potrebovali, nebo shodou nahod, protoze jsme si nabehli. Mozna jsem teda moc hloupej a nechapu cos tim chtel rict (tak z tyhle vety musi mit jista osoba radost :megalol: ).
Nejsem nastvanej, me je docela tezky vyvest z rovnovahy. V posledni dobe se na Eq zkratka udalo hodne veci z kterejch mi sli oci navrch hlavy.
Prvni prispevek jsem adresoval Psancovi ve chvily kdy jsem tipoval ze me zabil i naposled. To ze to byl nekdo jinej pro mne na veci nemeni. Jde mi o to, ze umrit se da ruzne a bejvavalo ze jsem umrel ale odchazel s peknejma zazitkama. Jestli si myslis ze klickuju, je to tvuj nazor, asi by byla vhodnejsi jina forma nez forum.

Darmiane Muzes to upresnit si chces jen rejpnout? Prosimte pokud nevis podrobnosti, myslim ze tvuj pohled je jeste subjektivnejsi nez muj.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

OneHeart píše:@Darmian: tys asi nepochopil původní přípěvek. Problém je,že to je jen další superpotvora
za posledních pár dní...další DMkill.
Osobně si myslím, že ty seš krásnej příklad vlezdoprdelství a pokrytectví
a ty tvoje rádobyvážný příspěvky (který se nesnažej vyčuhovat z řady),jsou vskutku trapný. :crazy:

Howgh
Arto dík za tvůj příspěvek, ale jak vidíš je to jak hrách na zeď házet.

Ano je to superpotvora, ano ty dvě neměly šanci ji zabít - a tak je to správně. Jsou potvory a situace kde není řešením vyvraždění powerbuildem. Šancí přežít měli víc než dost. Medvědont čekal v paletě přes dva reálné měsíce na své smysluplné použití a teď k němu došlo. Problém je jen v tom že ti hráči si navykli že jsou fakticky "neporazitelní" jenže ouha, ono je zde vždy něco silnějšího a mocnějšího a opět zdůrazňuji že nebýt IC důvodu ze strany "postižených" a náhody tak by se z toho nic nestalo. jen prostinké neunesení důsledků svého jednání a pocit "zasednutí si".

Ani mě nepřekvapuje, že se najdou jedinci co z očividně logicky zcela jasné věci se snaží udělat pravý opak...

Ad orel co sletěl dolů - toho jsem portnul já a pak opět zpět. Žádná chyba.

Ad můj příspěvek - nesnaž se mě obvinit že měním smysl editací jako admin. Ano zeditoval jsem si tam pár pravopisných chyb a doplnil dvě věty pod citaci a to před jakoukoliv reakcí. Navíc smysl příspěvku nikdy neměním.

Skutečně bude nejlepší když odejdeš. Nemíním se rozčilovat s dalším hráčem.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

OneHeart píše:@Darmian: tys asi nepochopil původní přípěvek. Problém je,že to je jen další superpotvora
za posledních pár dní...další DMkill.
Osobně si myslím, že ty seš krásnej příklad vlezdoprdelství a pokrytectví
a ty tvoje rádobyvážný příspěvky (který se nesnažej vyčuhovat z řady),jsou vskutku trapný. :crazy:

Howgh
Jsou chvíle ( a není jich zrovna málo ) kdy nesouhlasím s tím, co labir dělá/nedělá a to, že mu čas od času dám zapravdu neznamená, že mu lezu do řiti.
Kučíku, nebuď labuť a kašli na to, já sem se tu pěkně vyřval, OneHeart se taky pěkně vyřval, všichni jsme si pěkně vylili zlost. Co nad tím udělat tlustou černou čáru? Neříkám, že bych zrovna já tvojí postavu postrádal, ale pro chod světa je svým způsobem důležitá. Oceňuji tvou originální hru. Dejme tomu, že se tvé "zlé" skutky nasčítaly a ty sis to pěkně vybral teď najednou...
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:ass::no:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Takovyhle veci na forum vubec nepatri a mely by se resit pres PM - coz plati podle me o "konfliktech" s Dm obecne, tj. kdyz se ti neco nelibi, vyrikat a vysvetlit si to po PM …

Myslim, ze stale chybi omluva Psancovi, ze ten prvni prispevek.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Puvodne jsem nechtel dal uz nic psat, ale beres si me Labire do ust i v jinych tematech a vyvozujes tu nejaky svoje teorie o neuneseni dusledku.
Pises mi, at nectu neco jinyho nez pises, ale mozna nez rady ostatnim, bys to mel sam zkusit.
Myslim ze na Eq jsem uz dost dlouho, abys vedel jak hraju. My postave se mnohokrat neco stalo a mnohokrat za neco pikala, ale donedavna jsem nerekl ani zbla. Proste proto ze jsem videl rozumnej duvod proc se to stalo.
Nevim jakyho jednani mi postavy bylo dusledkem, ze ji parkrat na prechodu cekaly supermonstra, ktery ji nutne musely zabit. Nevim proc kdyz jednou za mesic na pet minut zkusi rejzovat, dostane tezkou nemoc.
Nevim proc omylas neuneseni dusledku cinu svy postavy. Moji postavu roztrhal medvedont, tak je mrtva. Cekals neco jinyho? Kdybych neunes ze je mrtva, asi bych se okamzite vratil pres avatary a zabil ty druidy, nebo vazne nevim, co bych delal.
Pokud to melo bejt klepnuti pres prsty, mozna sis nevsim, ze ty prsty jsou za posledni dobu rozmlaceny do krve.

Jestli jsem prvni prispevek adresoval Psancovi, omlouvam se mu, neni to jen On, kvuli komu uz nejakou dobu zvazuju odchod. Jednoduse uz nevim, jestli chci sledovat, kam se ted Equilibrie ubira. V posledni dobe odeslo nebo odchod zvazuje par hracu z podobnejch duvodu a dalsi dobrej hrac dostal ban za nejakou blbou PMku jakejch je tu vystrileno mraky. I to jsou duvody, proc uz sem asi nepatrim.

Na jedny strane vah ted mam to, co jsem psal, na druhy strane je spoustu hracu a lidi se kterejma jsem rad hral.

Cybermiso dekuju, zes zopakoval co jsem psal v prvnim prispekvu. Zkousel jsem to resit soukromne ale kdyz se mi dostavalo odpovedi typu ,,...kdyz to mam resit ja, tak ji vyhostim z rise a zabavim vsechen majetek v risi..." tak jsem to vzdal.

Darmiane nejsem Kučík, ale to mas jedno. Ja si tu nesnazim vylejvat zlost. Ja se snazim vysvetlit, proc uz pro me hrani na Eq neni odpocinkem.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

kucik píše:
Chci po tobě jen jednu jedinou věc - přestaň pronášet svoje vývody nebo dokonce nepravdy jako obecnou pravdu snad za cílem navození pocitu ublíženosti a křivd na některých hráčích. Toho nemáme zapotřebí. Viz například to s tím banem, dotyčný to dostal za to co je sepsáno v topicu pranýř a jedná se rozhodně o dlouhodobou věc s mnoha varováními. Takže buď tak laskav a nesnaž se toho využít abys ukázal jak "DM zabanovalo nepohodlného hráče pro jednu PM".

Ad unesení důsledků - kdybys uznal, že to bylo v pořádku a že holt tentokrát vyhrál někdo jiný tak bys logicky nenapsal ten příspěvek, Nesnaž se to "vysvětlovat" už jsem to jednou psal.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

labir píše:
kucik píše:
Chci po tobě jen jednu jedinou věc - přestaň pronášet svoje vývody nebo dokonce nepravdy jako obecnou pravdu. Viz například to s tím banem, dotyčný to dostal za to co je sepsáno v topicu pranýř a jedná se rozhodně o dlouhodobou věc s mnoha varováními. Takže buď tak laskav a nesnaž se toho využít abys ukázal jak "DM zabanovalo nepohodlného hráče pro jednu PM".

Ad unesení důsledků - kdybys uznal, že to bylo v pořádku a že holt tentokrát vyhrál někdo jiný tak bys logicky nenapasla ten příspěve, Nesnaž se to "vysvětlovat" už jsem to jednou psal.
Ja si myslim svy a Ty si myslis svy. Vsechno co pisu je jen muj nazor. Stejne tak ty o mne nepis svy domnenky.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Zamčeno