Trocha zamyšlení nad základy RPG a Eq

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Jinak to prosím Ester neber nijak osobně ale mezi Equilibrii a PnP hrou rozdíl je a to velký ikdyž jde v obou případech o RPG. Pokud znáš Role Playing Game Manifest ("Zábava je nadřazena systému") tak si musíš uvědomit ,že platí jen pro hry s DM na party serverech nebo na PnP hrách. Na PW shardu to fungovat nikdy nebude - to je utopie.

Jo a kdybys věděla o skupině lidí hrajících DnD a přibítajících další hráče tak mi dej vědět dlouho jsem si nezahrál. :smile:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Zajimavy Ester ze tu osocujes ze nevidime chyby a ze tu je vse spatne ale jsi jedina proc protoze jsi novacek a neznas to tu a snazis se nam tu vnutit tvou prestavu. Jak psal labir mas moc velke sebevedomi.
Tady mas ten topic s propojenim postav viewtopic.php?t=1256&highlight=
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

2Ester

Pud sebezáchovy: Najdi kde chybí... :shades:

RP hráči:

Jeden:Stáhneme se blíž k městu, tam nám pomohou stráže *drží štít ve předu aby kryl ostatní a poamlu ustupuje*
Druhý: To je bez šance, raději se schováme. *Hledá nejbližší stín kam by se mohl schovat*
Třetí: My stát, boj my... *stojí vedle prvního*
Čtvrtá: Božínku, Já mám strach, je jich moc. Vraťme se prosím *třese se při křiku blížících se banditů*


NeRP hráči:


Jeden: Juchů, NPC s plnýma kapsama lootu
Druhý: Beru svitky a věci +4, pak můžu killnout toho <hráč číslo sedum>
Třetí: Budu ve předu protože jsem ork a mám sílu 24
Čtvrtá: Mám malou odolnost, budu vás jistit ze zadu a kdyžtak napíšu po TELLu o help když pujde do tuhýho.



Prvním příkladem hrají hráči Equilibire. Vciťují se do hry a užívají si ji. Podle charakteru si můžeš u každého všimnout jaký mají pud sebezáchovy. Pokud by měli všichni stejný bylo by to dle mého názoru špatně. Pokud se do role opravdu vcítíš, poznáš to.

Druhý příklad tu není a kdyby byl tak s ním bude krátký proces.
Wanting something does not give you the right to have it.
Ester
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 5. 2007 19.11

Příspěvek od Ester »

Musim podekovat nekolika lidem, kteri mi napsali tedka do pm... myslim ze uz to cele chapu, takze bych to timto ukoncila.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ester píše:Musim podekovat nekolika lidem, kteri mi napsali tedka do pm... myslim ze uz to cele chapu, takze bych to timto ukoncila.

^__^ jak jsem takhle po ranu procital cely tenhle topic a ziral na ta nedorozumeni, zacalo ve mne hrkat a bal jsem se nejhorsiho. Ze kvuli trose nedorozumeni, ktera s kazdym dalsim prispevkem nabobtnala (a Talde, zrovna ty tvoje spis prilevaji ohen do flamu, nez ze by vysvetlovaly ^_~ - nic ne zlem *-*) odsud odejde nekdo, kdo mi podle prispevku na foru prijde jako fajn hrac *-*

S timhle poslednim prospevkem mi ale spadl kamen ze srdce *-* - dokonce az tak, ze jsem se rozhodl naspat tento nicnerikajici a zbytecny prispevek *-*

pardon, muselo to ven *-*

jsem proste rad, ze se to asi vyresilo ^_~
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Výborně, takže jsem rád že se to vyjasnilo, díky těm co měli trpělivost jí to napsat do PM a aby se to tu už nezvrtlo tak to tu raděj zamykám.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno