Problem s pripojenim do hry

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Problem s pripojenim do hry

Příspěvek od Lasek »

Mam tu celkem neprijemnej problem s lognutim do hry. Nejde se mi lognout za svou druhou postavu. Po nacteni lokace to hodi nejakou chybu a shodi mi to nwn :ermm:. Zkousel sem resetovat komp ale problem pretval. U svoji prvni postavy se lognu do hry bez problemů

screen
http://sweb.cz/Lasek/error.JPG
dislike all
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Logni se s prvni postavou dej grafiku na minimum a pak se skus lohnout s druhou :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lasek »

mkov píše:Logni se s prvni postavou dej grafiku na minimum a pak se skus lohnout s druhou :happy:
funguje to parada :) … diky
dislike all
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s pripojenim do hry

Příspěvek od steel_martin »

Lasek píše:Mam tu celkem neprijemnej problem s lognutim do hry. Nejde se mi lognout za svou druhou postavu. Po nacteni lokace to hodi nejakou chybu a shodi mi to nwn :ermm:. Zkousel sem resetovat komp ale problem pretval. U svoji prvni postavy se lognu do hry bez problemů

screen
http://sweb.cz/Lasek/error.JPG
Pravděpodobně shiny water (vypnout v nastavení grafiky). Měl jsem stejný problém a ve stejné lokaci.

OFFTOPIC: K tomu screenu. Tuhle hlášku během nahrávání lokace jsem ještě neměl :))
Zajímalo by mě, jestli se dají tyto hlášky přidávat/měnit bez nutnosti zasáhnout do haků?
Game ID: Reverend_Malthas
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je normální pádová obrazovka NWN. Někdy se to stává.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

labir píše:To je normální pádová obrazovka NWN. Někdy se to stává.
on myslí ten text dole ; )… "jste problémový hráč?…"
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jo tohle. To je jeden asi z 80-ti loadscreenových tipů. Náhoda že se to trefilo zrovna na tenhle screen s pádem NWN.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:Jo tohle. To je jeden asi z 80-ti loadscreenových tipů. Náhoda že se to trefilo zrovna na tenhle screen s pádem NWN.
Mám příliš "rychlý" počítač a nestíhám je číst (při loadů složitějších lokací jo, ale tolik těch "délesenahrávajících" lokací zase není tolik), ale dost mi jich jinak uteče...
Nevíte někdo, zda se k nim dá dostat? Jen čistě ze zvědavosti... *tváří se STRAŠNĚ nevinně* Jasně, mohl bych 80x mačkat "prnscr", ale to nepovažuji za elegantní...i když to je jistě účinné. :shades: :blink:
Obrázek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Je to jednoduché:

Rozbalíš hak eq_config_a_20.hak a tam najdeš soubor loadhints.2da, najdeš hodnotu v nultém řádku ve sloupci HINT a odečteš od ni STRREF Counter jenž činí 16777216. Pak otevřeš v TLK editoru soubor equilibrie_20.tlk z adresáře tlk a skočíš na řádek jenž ti vyšel po tom odečtení. No a tam začínají ty tipy.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:Je to jednoduché:
Rozbalíš hak eq_config_a_20.hak a tam najdeš soubor loadhints.2da, najdeš hodnotu v nultém řádku ve sloupci HINT a odečteš od ni STRREF Counter jenž činí 16777216. Pak otevřeš v TLK editoru soubor equilibrie_20.tlk z adresáře tlk a skočíš na řádek jenž ti vyšel po tom odečtení. No a tam začínají ty tipy.
Rozuměl jsem tomu až k "Rozbalíš hak..." *řeže se smíchy*
*zvážní* Dík moc. Jdu na to! :clover:
Rysan
Příspěvky: 93
Registrován: 27. 1. 2007 22.59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rysan »

Tak to seš na tom líp než já, já rozuměl jen po "Je to jednoduché:"

Dobře, trochu kecám no...
"Meč není silnější slova. Potíž je v tom, že někteří nechtějí naslouchat." *zkontroluje si meče na zádech* Cohen N'ammar
Zamčeno