Hard-core RPG

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Coze no ja jsem z tech co pise rychle (sice se preklikavam) ale zase to stiham cist, teda zatim jsem si nevzpomel ze bych s tim mel problemy.
1 I v realu se bavi nekolik lidi atd.
2 Pokud nestihate tak vykriknete dost nebo pockejte nebo najek tak aby jste debatu pozastavili ze treba nestihate nebo vam unika smysl cokoli.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

No pokud deset hracu hvezdickuje ve smyslu *podrbe se na hlave* *Poskrabe se na nose* atd...tak to nevadi postave, ale hraci...a pak dost tezko postava bude kricet "dost"

A stepeni rozhovoru - tady jde o neco, k cemu v realu nedochazi...ve hre se stava to, ze napr. nekdo si mysli, ze uz se na dane tema skoncilo, tak se zepta druhe postavy na neco jineho. Jenze on jen hrac nestihl jeste neco dopsat a dana vec je dulezita. Tak pak postavy nastridacku mluvi na dve temata. Nedej boze, kdyz se do rozhovoru prida dalsi jedna nebo treba i dve postavy. Pokud se tohle stane v realu, proberou se temata postupne, ve hre se resi stridave vic temat. Myslim, ze tohle je to, o cem se tu zminovali.
Rysan
Příspěvky: 93
Registrován: 27. 1. 2007 22.59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rysan »

2ungiel: Přesně tak :yes:

2mkov: Ty nejen, že rychle píšeš (trochu stručně a bez okras), ale i rychle jednáš, někdy až zbrkle, řekl bych :blink: Zkus někdy zvolnit... (jen taková malá připomínka) (pokud to má postava v charakteru, tak se omlouvám)
"Meč není silnější slova. Potíž je v tom, že někteří nechtějí naslouchat." *zkontroluje si meče na zádech* Cohen N'ammar
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

tak tak nizka moudrost :smile:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

hard-core jak tu bylo již dříve řečeno je něco vyhnaného do extrému, teda dle mého názoru, což smaozřejmě není na škodu ale všeho moc škodí, absolutní souhlas vyslovuju s tím, že je občas mnoho toho drbání škrábání a jiných takových systémově nevyjádřitelných emocí a pocitů. Ovšem s tím že nelze hovořit na vícero témat je čistě otázkou hráče, ne postavy pokud člověk neumí psát rychle je to jistš komplikace ale snad každý kdo tu hraje, nezlobte se na mě, si dokáže zapamatovat pět vět dozadu a ještě k tomu napsat odpověd. K tomu skupinovému hovoru ještě bych přidal z RL (real live) pokud je skupina bavící se o několika tématech vždycky si najdeš jedno téma které mě osobně sedí víc a tomu se přizpůsobím. Systémově je řeč vyřešena podle mě jak to nejlépe šlo, představte si voicechanel v nwn kdy krásná elfka mluví vypitým a vykouřeným hlasem nebo trpoš má hlas který zaspívá vysoké C, nevím ale pokud nestíháte číst nad hlavami tak si okno chatu roztáhněte až na vrch monitoru a tenhle systémový nedostatek vyřešte zase systémovým plusem ovšem pokud je tam těch lidí třeba šest sedm jde i tohle dost těžko
PODPIS
Odpovědět