pocet povolani

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

pocet povolani

Příspěvek od Malabar »

Prosim, nejsem si jist jesli jsem zde nekde drive necet nejaky maximalni pocet povolani co muze postava mit. Sazil jsem se to najit ale nepovedlo se mi to a tak se na to radeji ptám. Nerad bych sel proti pravidlum.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: pocet povolani

Příspěvek od labir »

Malabar píše:Prosim, nejsem si jist jesli jsem zde nekde drive necet nejaky maximalni pocet povolani co muze postava mit. Sazil jsem se to najit ale nepovedlo se mi to a tak se na to radeji ptám. Nerad bych sel proti pravidlum.
Technologické maximum je 3. Není upraveno restrikcí (protože Equilibrie má jen nejnutnější minimum restrikcí), je zcela na libovůli hráče.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Re: pocet povolani

Příspěvek od mkov »

Malabar píše:Prosim, nejsem si jist jesli jsem zde nekde drive necet nejaky maximalni pocet povolani co muze postava mit. Sazil jsem se to najit ale nepovedlo se mi to a tak se na to radeji ptám. Nerad bych sel proti pravidlum.
jako myslis kolik jich muze mit 3 Bojovnik zlodej zaklinac, klerik mnich paladin, carodej barbar bard myslis to takhle? :happy:
Naposledy upravil(a) mkov dne 9. 5. 2007 22.31, celkem upraveno 1 x.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ovšem pozor na buildy, jakmile DM uvidí že tvá postava má složené povolání za účelem jen maximalizace síly obalené vrstvičkou "RP" okecávání, tak to taky není dobře... Ideální je sestavit si profil postavy nahrubo, začít s ní hrát a nechat ji ať se vyprofiluje sama - pak najednou budeš přesně vědět jaké povolání si dát další level, přesně takové které se k ní najednou bude hodit a vyplyne z jejího života - pak není problém ani když to bude třeba zaklínač/paladin/bard nebo co já vim. Prostě když je první postava a z ní vyplyne povolání je to zcekla v pořádku, kdežto pokud je nejprve plán buildu a pak přemýšlení "jaký já na to navléknu charakter?" tak je to špatně.
Naposledy upravil(a) labir dne 9. 5. 2007 22.32, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

Příspěvek od Malabar »

no tak nejak sem to myslel . . . diky za odpovedi
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

A jeste pozor na to ze cim vic povolani tim min expu :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Cenzanni
Příspěvky: 138
Registrován: 6. 11. 2006 19.41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cenzanni »

mkov píše:A jeste pozor na to ze cim vic povolani tim min expu :happy:
Pravda pravdoucí :yes:
Morgan Te'len

Kovan syn Helburův
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

No ja myslím že tady to nefunguje díky časovému systému, a Dm odmenam :smile: ale ja stejne preferuju čisté povolání (jen fajtr, jen čaroděj.. :) )
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
eqileus
Příspěvky: 173
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

Kirros píše:No ja myslím že tady to nefunguje díky časovému systému, a Dm odmenam :smile: ale ja stejne preferuju čisté povolání (jen fajtr, jen čaroděj.. :) )
Nevím to z vlastní zkušenosti... Ale myslím že to funguje... Byl tu o tom někde Topic.
eqileus
Příspěvky: 173
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

Malabar
Příspěvky: 31
Registrován: 28. 12. 2006 2.57

Příspěvek od Malabar »

No ono kdyz chces hrat povolani ktere neni v zakladnich tak si ho musis namichat z tech zakladnich. Takze se da ric ze pak se jede ciste ono "vytvorene" povolani :smile:
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Ja si ted vzpoměl na moudrého jahodníka, který povoláním říkal "židle"… a bylo mu naprosto jedno jaké je, hlavně když mu splní očekávání od postavy..
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Zamčeno